Zpáteční letenky do jarního Londýna z Brna - 458 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Na jarní podívanou do anglické metropole můžete vyrazit pouze za 458 Kč. Za tuto cenu získáváte zpáteční letenky na trase Brno - Londýn Luton, které jsou dostupné na spoustu termínů v průběhu ledna, února a března. Z Prahy poletíme za 858 Kč jen v některé dny.

*ceny platí pro členy WDC klubu, nejste-li, uplatněte promo kód WDCSEP15 a členství zakupte za 625 Kč (max 2 osoby).

  • Brno - Londýn za 458 Kč rezervuj na wizzair.com
  • Termíny: leden - březen 2016 (spoustu termínů)
  • Prodej do vyprodání míst
V ceně letenky je zahrnuto nejmenší kabinové zavazdlo, které letecké společnosti umožňují přepravit - rozměry max 42x32x25 cm.

Před cestou

Z letiště Luton

Do centra Londýna jezdí autobusové společnosti Terravision a easyBus od 2 liber v jednom směru - nutné rezervovat za včasu. Při zpáteční cestě počítejte s možnými kolonami a zvyšte si časovou rezervu příjezdu na letiště.

Hotel nebo apartmán

Londýnská metropole patří k nejdražším, které v Evropě vůbec máme. Doporučuji proto s nákupem ubytování dlouze neváhat, sezonnost zde neexistuje a proto i v zimních měsících nepočítejte s cenami pod 1.500 Kč za pokoj v centru města. Přehledné srováníní získáte na hotely.cestujlevne.com nebo Booking.com.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele abs111

Jak to že sleva na WDC je jen 170,- ? Díky za odpověď :-)

Avatar uživatele Marwol8

Děkuji všem za odpověď. :)

Vlastník členstva letieť nemusí, ale letenky si kúpiť musí. K tomu čo spomína Karel - ak má členstvo len pre 2 osoby môže kúpiť letenku na členstvo sebe + 1 ďalšej osobe. Pochybujem, že na ten istý let si môže kúpiť ešte jednu letenku pre seba a 1 ďalšej osobe. Ak ma členstvo pre skupinu, tak sebe + 7 ďalších osôb.

Avatar uživatele lafayette

Může koupit sobě a někomu jinému a v další rezervaci koupit opět sobě a někomu dalšímu. Ale jestli se to vyplatí, to nevím.

Avatar uživatele Karel

Aha, nepochopil jsem to správně. Tím pádem má Kristýna pravdu, jen nemusí letět, ale koupit lketenku i na své jméno.

Avatar uživatele Marwol8

Musí člen WDC koupit letenku i na své jméno? Například, kamarád je členem WDC, ale letět nechce, můžeme si přes něj koupit zvýhodněné letenky jen pro sebe? Děkuji za odpověď.

Avatar uživatele _Kristynka

Pokud se to nezměnilo, tak člen letět musí.

Avatar uživatele santos77

Přesně tak, musí. Nebo přesněji nemusí letět, ale letenku si musí koupit ;-)

Avatar uživatele Karel

Not sure. Alespon jsem to nikde nenašel. Laicky mě napadá, že Wizz letenku dostane zaplacenou a pokud ji majitel "neproletí", je jim to jedno. Poletí tím pádem jen jeho společník. Ale je fakt, že by musel vlastzník slevy koupít více těchto dvoukombinací, aby mohlo letět víc kámošů a to nevím, zda se vyplatí.

Nebo může pořídit skupinové členství :-) ale to se vyplatí dotyčným pořídit si vlastní členství. Je to investice, asi jako jediné členství v leteckém ruchu.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Cestovatelská výzva: Z Prahy přes Bratislavu a Balkán do Asie s Emirates
-56 %

A už tam budem?

Nejlevnější letenky z Prahy nejen na Benátský karneval
-54 %

Jedem!

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

To budou fotky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Spojené Království  

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království