Jak akci využít?

Mnoho cestovatelů stále čeká na výhodné letenky do Bangkoku, ty ale ne a ne stále přijít. Proto jsem si položil otázku - proč letět do Bangkoku, když konečnou zastávkou je stejně Thajský záliv? Kuala Lumpur či dokonce Singapur k tomuto účelu poslouží stejně dobře, ne-li lépe. Proto hoďte stereotyp za hlavu a do Phuketu či na Krabi to vezměte přes Malajsii. Nebo se zcela zbavte stereotypů a dovolenou naplánujte v Malajsii či Indonésii.

Osobně doporučuji multi-city, navštivte 2 metropole v jednom tripu.
  • Praha → Kuala Lumpur, Singapur → Praha za 12.735 Kč rezervuj >>
Podmínky k tarifu:
  • Odlety do 11.3.2016
  • Maximální délka pobytu 12 měsíců
  • Prodej do 3.10. (zítra)
V ceně 23 kg zavazadlo, občerstvení a plnohodnotný zábavní systém. Letět máte možnost také největším dopravním letounem A380.

V cenách letenky je vždy zahrnuto bezplatné zavazadlo do 23 kg, věřím však, že si vystačíte pouze s batohem na zádech. O tom jak se sbalit na měsíční putování Asií do baťůžku psala Verča.

Tipy kam přeletět za mořem a pohodou

Jistě nikdo z nás neplánuje strávit svou dovolenou v ulicích moderních metropolí Kuala Lumpuru a Singapuru. Kam tedy dále pokračovat? To už si budete muset rozhodnout sami, zde několik tipů:
  • Thajsko - Phuket, Krabi
  • Malajsie - Penang, Langkawi, Borneo
Do všech destinací se dostanete pohodlně a levně letecky s aerolinkami AirAsia, NokAir, Tiger airways a spousty dalších. Přelety se pohybují od 500 do 1.500 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

16 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele obrdlikova
obrdlikova

obdobny tariff od 1.4. do 30.4.2016?

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele kocmanovalucie
kocmanovalucie

Prosím, dokdy do zítra (3/10/2015) akce platí. Chceme koupit, ale potřebujeme si telefonicky zvýšit limit, tak abychom to stihli, díky moc! Lucka

před 4 lety
David Eiselt

Vždy do půlnoci.

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele l.antonetti
l.antonetti

Neco podobneho do kathmandu na unor na tri mesice (do kvetna)? :)

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele rkoniarova
rkoniarova

Letěla jsem takto minuly rok Viden-Dubaj-Kuala Lumpur s EK a Kuala-Krabi s Air Asia..pozor na změnu terminálu..Air Asia lítá z Klia2 kam se dostanete busem :)..došlo mi to až v Malaysii :))

před 4 lety
Avatar uživatele Tonda T
Tonda T

Není potřeba brát bus, mnohem komfortnější je "KLIA Ekspres operates with 15-minute and 20-minute intervals during peak and off-peak hours, respectively. The inter-terminal fare between KLIA and klia2 is an affordable RM2 and the ride only takes 3 minutes." http://www.airasia.com/my/en/klia2/how-to-get-there.page

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele dasen
dasen

A něco na Filipíny za podobnej peníz na únor a cca 3 tejdny by se náhodou nenašlo?

před 4 lety
cali

Vidím Manila z Benátek s Turkish za 307,- EUR. Třeba...

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele adalin
adalin

Je tam prosím něco přes Vánoce? Nemůžu najít...

před 4 lety
Avatar uživatele adalin
adalin

Aha, už to čtu...

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele klija
klija

Vánoce a podobný čas jsou asi pasé, viď?

před 4 lety
David Eiselt

Ano :)

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele hornacek.andrej
hornacek.andrej

Ja som prave kupil budapest-bangkok-kuala lumpur-vieden za 385€ co si myslim ze je super cena tu sa ani nepropagovala jedna sa o tarif od air china umoznuje to aj jednodnovu zastavku v pekingu viza do 72h nepotrebujete pokial v pekingu len prestupujete a letite dalej do inej krajiny ako je cina.

před 4 lety
David Eiselt

https://www.cestujlevne.com/open-jaw-lety-z-budapesti-do-taipei-hongkongu-ho-ci-minova-mesta-aj-9-790-kc/

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele siskam
siskam

A jak by vyšlo takové multicity s příletem/odletem na Bali a s druhou cestou přes Singapur nebo Kuala Lumpur?

před 4 lety
David Eiselt

Podobně, navíc z Bali se letí s denním stopem v HK https://www.cestujlevne.com/letenky-na-bali-z-prahy-stop-v-hk-singapuru-nebo-kl-13-968-kc/

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 80%
A už tam budem?
ušetříš až 56%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 28%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 28%
To musíš vidět!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 3 komentáře
4429 starších akcí
Zavřít boční panel
Malajsie

Vyspělá kráska jihovýchodní Asie

Malajsie se rozkládá na jižní části malajského poloostrova, kde sousedí s Thajskem na severu a Singapurem na jihu. K zemi rovněž patří severní část ostrova Borneo, který sdílí s Indonésií a Brunejí. Přilehlé ostrovy sahají téměř až k Filipínám, s nimiž má Malajsie mořské hranice.

Ačkoli stále ve stínu populárnějšího Thajska, Malajsie je jedna z „nejstravitelnějších” asijských zemí. Díky svému ekonomickému rozvoji posledních desetiletí má infrastrukturu plně připravenou pro své návštěvníky, na druhé straně je to fascinující směsice tří hlavních etnických skupin a několika podskupin. V kombinaci s nádhernou přírodou, neposkvrněnými plážemi, chutným jídlem a tepajícím velkoměstem Kuala Lumpur je tu jen málo důvodů, proč říci Malajsii ne.

Průvodce pro Malajsie

Zavřít boční panel
Indonésie

Smaragdový náhrdelník na rovníku

Indonésie je ostrovním státem v jihovýchodní Asii, který tvoří ho více než 17.000 ostrovů, z nichž největší jsou Sumatra, Jáva, Kalimantan (o ten se Indonésie dělí s Malajsií a Brunejí), Sulawesi a Nová Guinea (k Indonésii patří západní polovina ostrova). Na severu přes moře sousedí s Malajsíí a Filipínami, na jihu s Austrálií. Hlavním městem je Jakarta na ostrově Jáva.

Indonésie je neskutečně rozmanitá země, na její národní heslo „jednota v rozdílnosti“ budete narážet všude – na každém ostrově se setkáte s jinými kulturami, zvyky, jazyky, lidmi i jejich obyčeji. Ačkoliv je tato země republikou, najdete zde sultanáty, království nebo kmeny, jejichž způsob života se od doby kamenné příliš nezměnil, v kontrastu s moderními a pohodlnými velkoměsty přetíženými dopravou.

Milujete-li přírodu, jste tu správně, je to nádherná zelená země s druhou nejrozmanitější biodiverzitou na světě, mnoha přírodními parky a rezervacemi. Můžete se sem vydat s cestovkou, nebo na vlastní pěst – Indonésie vás přijme s otevřenou náručí. Jak moc dobrodružná bude vaše cesta touto zemí, záleží jen a pouze na vás.

Průvodce pro Indonésie

Zavřít boční panel
Singapur

Ekonomická džungle Asie, kterou chcete vidět

Singapur je městským státem v jihovýchodní Asii na jižním cípu Malajského poloostrova oddělený od pevniny Johorským průlivem. Ze severu sousedí s Malajsií a jih země omývá Jihočínské moře. Název Singa-pura znamená v překladu Lví město.

Město, které se stalo ekonomickým zázrakem posledních desetiletí, jednoduše nesmíte minout při svých cestách jihovýchodní Asií. Krátká dvou- až třídenní zastávka nabídne to nejdůležitější, co z celé země můžete zažít.

Pokochejte se krásou zahrad v Gardens by the Bay s fantasy nočním představením, navštivte největší vodní akvárium světa na ostrově Sentosa a večer se posaďte v okouzlující čtvrti Marina Bay nebo si vychutnejte drink v baru 1-Altitude. Náročnější cestovatelé se vykoupají v nekonečném bazénu na střeše nejznámějšího asijského hotelu Marina Bay Sands. Singapur prostě chcete zažít.

Průvodce pro Singapur