Zpáteční letenky do jihovýchodní Asie (i Bali) z Prahy v sezoně - 12.487 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Mnoho cestovatelů stále čeká na výhodné letenky do Bangkoku, ty ale ne a ne stále přijít. Proto jsem si položil otázku - proč letět do Bangkoku, když konečnou zastávkou je stejně Thajský záliv? Kuala Lumpur či dokonce Singapur k tomuto účelu poslouží stejně dobře, ne-li lépe. Proto hoďte stereotyp za hlavu a do Phuketu či na Krabi to vezměte přes Malajsii. Nebo se zcela zbavte stereotypů a dovolenou naplánujte v Malajsii či Indonésii.

Osobně doporučuji multi-city, navštivte 2 metropole v jednom tripu.
  • Praha → Kuala Lumpur, Singapur → Praha za 12.735 Kč rezervuj >>
Podmínky k tarifu:
  • Odlety do 11.3.2016
  • Maximální délka pobytu 12 měsíců
  • Prodej do 3.10. (zítra)
V ceně 23 kg zavazadlo, občerstvení a plnohodnotný zábavní systém. Letět máte možnost také největším dopravním letounem A380.

V cenách letenky je vždy zahrnuto bezplatné zavazadlo do 23 kg, věřím však, že si vystačíte pouze s batohem na zádech. O tom jak se sbalit na měsíční putování Asií do baťůžku psala Verča.

Tipy kam přeletět za mořem a pohodou

Jistě nikdo z nás neplánuje strávit svou dovolenou v ulicích moderních metropolí Kuala Lumpuru a Singapuru. Kam tedy dále pokračovat? To už si budete muset rozhodnout sami, zde několik tipů:
  • Thajsko - Phuket, Krabi
  • Malajsie - Penang, Langkawi, Borneo
Do všech destinací se dostanete pohodlně a levně letecky s aerolinkami AirAsia, NokAir, Tiger airways a spousty dalších. Přelety se pohybují od 500 do 1.500 Kč.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

16 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele obrdlikova

obdobny tariff od 1.4. do 30.4.2016?

Avatar uživatele kocmanovalucie

Prosím, dokdy do zítra (3/10/2015) akce platí. Chceme koupit, ale potřebujeme si telefonicky zvýšit limit, tak abychom to stihli, díky moc! Lucka

Vždy do půlnoci.

Avatar uživatele l.antonetti

Neco podobneho do kathmandu na unor na tri mesice (do kvetna)? :)

Avatar uživatele rkoniarova

Letěla jsem takto minuly rok Viden-Dubaj-Kuala Lumpur s EK a Kuala-Krabi s Air Asia..pozor na změnu terminálu..Air Asia lítá z Klia2 kam se dostanete busem :)..došlo mi to až v Malaysii :))

Avatar uživatele Tonda T

Není potřeba brát bus, mnohem komfortnější je "KLIA Ekspres operates with 15-minute and 20-minute intervals during peak and off-peak hours, respectively. The inter-terminal fare between KLIA and klia2 is an affordable RM2 and the ride only takes 3 minutes." http://www.airasia.com/my/en/klia2/how-to-get-there.page

Avatar uživatele dasen

A něco na Filipíny za podobnej peníz na únor a cca 3 tejdny by se náhodou nenašlo?

Vidím Manila z Benátek s Turkish za 307,- EUR. Třeba...

Avatar uživatele adalin

Je tam prosím něco přes Vánoce? Nemůžu najít...

Avatar uživatele adalin

Aha, už to čtu...

Avatar uživatele klija

Vánoce a podobný čas jsou asi pasé, viď?

Ano :)

Avatar uživatele hornacek.andrej

Ja som prave kupil budapest-bangkok-kuala lumpur-vieden za 385€ co si myslim ze je super cena tu sa ani nepropagovala jedna sa o tarif od air china umoznuje to aj jednodnovu zastavku v pekingu viza do 72h nepotrebujete pokial v pekingu len prestupujete a letite dalej do inej krajiny ako je cina.

https://www.cestujlevne.com/open-jaw-lety-z-budapesti-do-taipei-hongkongu-ho-ci-minova-mesta-aj-9-790-kc/

Avatar uživatele siskam

A jak by vyšlo takové multicity s příletem/odletem na Bali a s druhou cestou přes Singapur nebo Kuala Lumpur?

Podobně, navíc z Bali se letí s denním stopem v HK https://www.cestujlevne.com/letenky-na-bali-z-prahy-stop-v-hk-singapuru-nebo-kl-13-968-kc/

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Hurá za zážitky!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To budou fotky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Malajsie  

Vyspělá kráska jihovýchodní Asie

Malajsie se rozkládá na jižní části malajského poloostrova, kde sousedí s Thajskem na severu a Singapurem na jihu. K zemi rovněž patří severní část ostrova Borneo, který sdílí s Indonésií a Brunejí. Přilehlé ostrovy sahají téměř až k Filipínám, s nimiž má Malajsie mořské hranice.

Ačkoli stále ve stínu populárnějšího Thajska, Malajsie je jedna z „nejstravitelnějších” asijských zemí. Díky svému ekonomickému rozvoji posledních desetiletí má infrastrukturu plně připravenou pro své návštěvníky, na druhé straně je to fascinující směsice tří hlavních etnických skupin a několika podskupin. V kombinaci s nádhernou přírodou, neposkvrněnými plážemi, chutným jídlem a tepajícím velkoměstem Kuala Lumpur je tu jen málo důvodů, proč říci Malajsii ne.

Průvodce pro Malajsie

Zavřít
Ikona pinu
Indonésie  

Smaragdový náhrdelník na rovníku

Indonésie je ostrovním státem v jihovýchodní Asii, který tvoří ho více než 17.000 ostrovů, z nichž největší jsou Sumatra, Jáva, Kalimantan (o ten se Indonésie dělí s Malajsií a Brunejí), Sulawesi a Nová Guinea (k Indonésii patří západní polovina ostrova). Na severu přes moře sousedí s Malajsíí a Filipínami, na jihu s Austrálií. Hlavním městem je Jakarta na ostrově Jáva.

Indonésie je neskutečně rozmanitá země, na její národní heslo „jednota v rozdílnosti“ budete narážet všude – na každém ostrově se setkáte s jinými kulturami, zvyky, jazyky, lidmi i jejich obyčeji. Ačkoliv je tato země republikou, najdete zde sultanáty, království nebo kmeny, jejichž způsob života se od doby kamenné příliš nezměnil, v kontrastu s moderními a pohodlnými velkoměsty přetíženými dopravou.

Milujete-li přírodu, jste tu správně, je to nádherná zelená země s druhou nejrozmanitější biodiverzitou na světě, mnoha přírodními parky a rezervacemi. Můžete se sem vydat s cestovkou, nebo na vlastní pěst – Indonésie vás přijme s otevřenou náručí. Jak moc dobrodružná bude vaše cesta touto zemí, záleží jen a pouze na vás.

Průvodce pro Indonésie

Zavřít
Ikona pinu
Singapur  

Ekonomická džungle Asie, kterou chcete vidět

Singapur je městským státem v jihovýchodní Asii na jižním cípu Malajského poloostrova oddělený od pevniny Johorským průlivem. Ze severu sousedí s Malajsií a jih země omývá Jihočínské moře. Název Singa-pura znamená v překladu Lví město.

Město, které se stalo ekonomickým zázrakem posledních desetiletí, jednoduše nesmíte minout při svých cestách jihovýchodní Asií. Krátká dvou- až třídenní zastávka nabídne to nejdůležitější, co z celé země můžete zažít.

Pokochejte se krásou zahrad v Gardens by the Bay s fantasy nočním představením, navštivte největší vodní akvárium světa na ostrově Sentosa a večer se posaďte v okouzlující čtvrti Marina Bay nebo si vychutnejte drink v baru 1-Altitude. Náročnější cestovatelé se vykoupají v nekonečném bazénu na střeše nejznámějšího asijského hotelu Marina Bay Sands. Singapur prostě chcete zažít.

Průvodce pro Singapur