Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Mnoho cestovatelů stále čeká na výhodné letenky do Bangkoku, ty ale ne a ne stále přijít. Proto jsem si položil otázku - proč letět do Bangkoku, když konečnou zastávkou je stejně Thajský záliv? Kuala Lumpur či dokonce Singapur k tomuto účelu poslouží stejně dobře, ne-li lépe. Proto hoďte stereotyp za hlavu a do Phuketu či na Krabi to vezměte přes Malajsii. Nebo se zcela zbavte stereotypů a dovolenou naplánujte v Malajsii či Indonésii.

Osobně doporučuji multi-city, navštivte 2 metropole v jednom tripu.
 • Praha → Kuala Lumpur, Singapur → Praha za 12.735 Kč rezervuj >>
Podmínky k tarifu:
 • Odlety do 11.3.2016
 • Maximální délka pobytu 12 měsíců
 • Prodej do 3.10. (zítra)
V ceně 23 kg zavazadlo, občerstvení a plnohodnotný zábavní systém. Letět máte možnost také největším dopravním letounem A380.

V cenách letenky je vždy zahrnuto bezplatné zavazadlo do 23 kg, věřím však, že si vystačíte pouze s batohem na zádech. O tom jak se sbalit na měsíční putování Asií do baťůžku psala Verča.

Tipy kam přeletět za mořem a pohodou

Jistě nikdo z nás neplánuje strávit svou dovolenou v ulicích moderních metropolí Kuala Lumpuru a Singapuru. Kam tedy dále pokračovat? To už si budete muset rozhodnout sami, zde několik tipů:
 • Thajsko - Phuket, Krabi
 • Malajsie - Penang, Langkawi, Borneo
Do všech destinací se dostanete pohodlně a levně letecky s aerolinkami AirAsia, NokAir, Tiger airways a spousty dalších. Přelety se pohybují od 500 do 1.500 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

16 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele obrdlikova
obrdlikova

obdobny tariff od 1.4. do 30.4.2016?

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele kocmanovalucie
kocmanovalucie

Prosím, dokdy do zítra (3/10/2015) akce platí. Chceme koupit, ale potřebujeme si telefonicky zvýšit limit, tak abychom to stihli, díky moc! Lucka

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt
 • Právě online
 • Přidal se před 10 lety
 • Napsal 11008 komentářů
 • Poslat zprávu

Vždy do půlnoci.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele Lisa
Lisa

Neco podobneho do kathmandu na unor na tri mesice (do kvetna)? :)

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele Radi
Radi

Letěla jsem takto minuly rok Viden-Dubaj-Kuala Lumpur s EK a Kuala-Krabi s Air Asia..pozor na změnu terminálu..Air Asia lítá z Klia2 kam se dostanete busem :)..došlo mi to až v Malaysii :))

před 6 lety
Avatar uživatele Tonda T
Tonda T

Není potřeba brát bus, mnohem komfortnější je "KLIA Ekspres operates with 15-minute and 20-minute intervals during peak and off-peak hours, respectively. The inter-terminal fare between KLIA and klia2 is an affordable RM2 and the ride only takes 3 minutes." http://www.airasia.com/my/en/klia2/how-to-get-there.page

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele dasen
dasen

A něco na Filipíny za podobnej peníz na únor a cca 3 tejdny by se náhodou nenašlo?

před 6 lety
Avatar uživatele
cali

Vidím Manila z Benátek s Turkish za 307,- EUR. Třeba...

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele adalin
adalin

Je tam prosím něco přes Vánoce? Nemůžu najít...

před 6 lety
Avatar uživatele adalin
adalin

Aha, už to čtu...

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele klija
klija

Vánoce a podobný čas jsou asi pasé, viď?

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt
 • Právě online
 • Přidal se před 10 lety
 • Napsal 11008 komentářů
 • Poslat zprávu

Ano :)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele hornacek.andrej
hornacek.andrej

Ja som prave kupil budapest-bangkok-kuala lumpur-vieden za 385€ co si myslim ze je super cena tu sa ani nepropagovala jedna sa o tarif od air china umoznuje to aj jednodnovu zastavku v pekingu viza do 72h nepotrebujete pokial v pekingu len prestupujete a letite dalej do inej krajiny ako je cina.

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt
 • Právě online
 • Přidal se před 10 lety
 • Napsal 11008 komentářů
 • Poslat zprávu

https://www.cestujlevne.com/open-jaw-lety-z-budapesti-do-taipei-hongkongu-ho-ci-minova-mesta-aj-9-790-kc/

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele siskam
siskam

A jak by vyšlo takové multicity s příletem/odletem na Bali a s druhou cestou přes Singapur nebo Kuala Lumpur?

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt
 • Právě online
 • Přidal se před 10 lety
 • Napsal 11008 komentářů
 • Poslat zprávu

Podobně, navíc z Bali se letí s denním stopem v HK https://www.cestujlevne.com/letenky-na-bali-z-prahy-stop-v-hk-singapuru-nebo-kl-13-968-kc/

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Maják v Málaze
ušetříš až 58%
To budou fotky!
Jambiani
ušetříš až 39%
Hurá za zážitky!
Enna
ušetříš až 71%
To musíš vidět!
Pickalbatros Dana Beach Resort
ušetříš až 43%
To musíš vidět!
5285 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Kuala Terrangu
Malajsie

Vyspělá kráska jihovýchodní Asie

Malajsie se rozkládá na jižní části malajského poloostrova, kde sousedí s Thajskem na severu a Singapurem na jihu. K zemi rovněž patří severní část ostrova Borneo, který sdílí s Indonésií a Brunejí. Přilehlé ostrovy sahají téměř až k Filipínám, s nimiž má Malajsie mořské hranice.

Ačkoli stále ve stínu populárnějšího Thajska, Malajsie je jedna z „nejstravitelnějších” asijských zemí. Díky svému ekonomickému rozvoji posledních desetiletí má infrastrukturu plně připravenou pro své návštěvníky, na druhé straně je to fascinující směsice tří hlavních etnických skupin a několika podskupin. V kombinaci s nádhernou přírodou, neposkvrněnými plážemi, chutným jídlem a tepajícím velkoměstem Kuala Lumpur je tu jen málo důvodů, proč říci Malajsii ne.

Průvodce pro Malajsie

Zavřít boční panel
Indonésie
Indonésie

Smaragdový náhrdelník na rovníku

Indonésie je ostrovním státem v jihovýchodní Asii, který tvoří ho více než 17.000 ostrovů, z nichž největší jsou Sumatra, Jáva, Kalimantan (o ten se Indonésie dělí s Malajsií a Brunejí), Sulawesi a Nová Guinea (k Indonésii patří západní polovina ostrova). Na severu přes moře sousedí s Malajsíí a Filipínami, na jihu s Austrálií. Hlavním městem je Jakarta na ostrově Jáva.

Indonésie je neskutečně rozmanitá země, na její národní heslo „jednota v rozdílnosti“ budete narážet všude – na každém ostrově se setkáte s jinými kulturami, zvyky, jazyky, lidmi i jejich obyčeji. Ačkoliv je tato země republikou, najdete zde sultanáty, království nebo kmeny, jejichž způsob života se od doby kamenné příliš nezměnil, v kontrastu s moderními a pohodlnými velkoměsty přetíženými dopravou.

Milujete-li přírodu, jste tu správně, je to nádherná zelená země s druhou nejrozmanitější biodiverzitou na světě, mnoha přírodními parky a rezervacemi. Můžete se sem vydat s cestovkou, nebo na vlastní pěst – Indonésie vás přijme s otevřenou náručí. Jak moc dobrodružná bude vaše cesta touto zemí, záleží jen a pouze na vás.

Průvodce pro Indonésie

Zavřít boční panel
Singapur
Singapur

Ekonomická džungle Asie, kterou chcete vidět

Singapur je městským státem v jihovýchodní Asii na jižním cípu Malajského poloostrova oddělený od pevniny Johorským průlivem. Ze severu sousedí s Malajsií a jih země omývá Jihočínské moře. Název Singa-pura znamená v překladu Lví město.

Město, které se stalo ekonomickým zázrakem posledních desetiletí, jednoduše nesmíte minout při svých cestách jihovýchodní Asií. Krátká dvou- až třídenní zastávka nabídne to nejdůležitější, co z celé země můžete zažít.

Pokochejte se krásou zahrad v Gardens by the Bay s fantasy nočním představením, navštivte největší vodní akvárium světa na ostrově Sentosa a večer se posaďte v okouzlující čtvrti Marina Bay nebo si vychutnejte drink v baru 1-Altitude. Náročnější cestovatelé se vykoupají v nekonečném bazénu na střeše nejznámějšího asijského hotelu Marina Bay Sands. Singapur prostě chcete zažít.

Průvodce pro Singapur