Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Foto: Konrad Zielinski / wikipedia

Udělejte si krátký víkendový pobyt v Římě za pár kaček se společností Ryanair. V tuto chvíli je možné rezervovat zpáteční letenky z německého Lipska (155 km od hranic) do Říma za 40€ - 1.030 Kč. Letenky jsou dostupné v průběhu června na téměř všech spojích. Letět můžete v úterý, čtvrtek a sobotu. Cena zahrnuje všechny poplatky, taxy a bezplatnou přepravu příručního zavazadla.

  • Rezervace na ryanair.com
  • Možné data v červnu:
    • tam: 4, 6, 8, 11, 13, 20, 25, 27, 29
    • zpět: 6, 8, 13, 15, 22, 27, 29
Alternativou mohou být lety z Bratislavy za ceny pohybující se okolo 80€, případně z Prahy za 2.200 Kč u společnosti Wizzair.

Jak do Lipska

Vydáte-li se autem, parkování u letiště nevyjde dráž jak samotná letenka. U letiště v Lipsku naleznete také zábavní park Belantis. Prodlužte si cestu a zastavte se na pár hodin i zde. Informace k letišti Lipsko (LEJ) naleznete v odkazu. Ceny za parkování se pohybují okolo 40€ / týden a přehled naleznete na - parkování v Německu.

Levné hotely v Římě

Tipy na akční ubytování v Římě naleznete v postranním panelu – případně klikněte sem Akční hotely Řím. V Římě naleznete téměř 2.000 možností kde se ubytovat. Nejlepší lokalitou je oblast vlakového nádraží Termini, odkud dojdete do centra za pár minut volnou chůzí. Při výběru hotelu dbejte zvýšenou pozornost na umístění, abyste zbytečně každý den nedojížděli 1 hodinu do centra. Čas je k nezaplacení. V Římě počítejte s cenovou relací od 1.200 Kč do 2.000 Kč za dvoulůžkový pokoj v dostupné vzdálenosti od centra.

Tipy od Cestujlevne.com

Cestujete poprvé a dělá Vám problém se vyznat v nabídkách hoteliérů? Vybíráme ty nejzajímavější nabídky – cestujte s Cestujlevne.com a buďte nad věcí. Tipy vybíráme s ohledem na komfort a především na finance, neboť cestujeme levně.

Ceny hotelů se mohou lišit pro vybrané termíny, stejně tak i dostupnost pokojů.

  • Hotel Marsala** – cena za noc 1.600 Kč nabízí dvoulůžkový pokoj nižší kvality a společnou koupelnou. Výhodou je lokalita – 100m od Termini a snídaně v ceně. Lze si připlatit a mít lepší pokoj i s koupelnou.
  • Hotel Albergo Marechiaro** – cena za noc 1.750 Kč, taktéž u stanice Terminy, odkud pojedete pouhé 2 zastávky metrem ke Koloseu. Koupelna na pokoji, bez snídaně.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Sofie
ušetříš až 60%
To musíš vidět!
Bosa
ušetříš až 67%
Tam jsi ještě nebyl!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
A už tam budem?
Borobudur
ušetříš až 59%
To bude jízda!
5559 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?