TOP: zpáteční letenky do Marseille, Toulouse a Bordeaux - 269 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Letecká společnost Volotea zahájila prodej na zimní letový řád a společně s ním nahrála do systému letenky za 4,86 € v jednom směru - na každý termín! Nemusíte tedy krkolomně vymýšlet multi-city varianty, ale pohodlně zakoupit zpáteční letenky do Marseille, Toulouse nebo Bordeaux třeba na prodloužený adventní víkend za méně než 10 €.

Akční cena 10 € za zpáteční letenku je platná pro členy SuperVolotea. Nečlenové si členství dokoupí během rezervace a k celkové částce si přičtou 50 € (při dvou lidech vyjdou letenky + členství na 70 €, při čtyřech na 90 € atd.) - zrušte si po nákupu automatické prodlužování.

  • Praha - Francie za 9,92 € / 269 Kč rezervuj na volotea.com
  • Destinace: Bordeaux, Toulouse a Marseille
  • Cestovní období: 01.11. - 12.12.2016
  • Prodej do vyprodání
V ceně je kabinové zavazadlo o rozměru 55x40x20 cm a brašnu či kabelku s rozměry 35x20x20 cm.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

16 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Pavel Raušer

Kdybych chtěl koupit letenku v jeden den tam i zpět, je reálné stihnout letadlo po příletu hned zase na odlet? Chtěl bych vzít děti na let letadlem, ale čas mezi příletem a odletem je jen půl hodiny. I když díval jsem se, že stejně levné letenky jsou jen v jednom směru a kdybych chtěl z toho stejného letiště zpět, tak ta letenka už je za plnou cenu.

Avatar uživatele ptrava

Může někdo poradit, jak to u Volotey funguje, pokud mám na jedné rezervaci "multi-city" a chtěl bych využít pouze druhý let? Mám smůlu?

Ne, je to jedno :-) low-cost.

Avatar uživatele LiborS

Mohu požádat o radu někoho se členstvím? Dostáváte avizo o akci např.mailem podobně jako u wizzu? U Volotei rozhodují minuty a já pořád nemám štěstí :D

Toto nejsou ofiko akce, jen akční ceny běžně se prodávající a naše "know-how" jak se k nim dostat jako první :D

Avatar uživatele vlasak

Mám členství již koupené, pokud by někdo chtěl zakoupit letenky, tak stačí napsat na mail vlasak@barevnypodzim.cz Funguje to tak, že já jako člen klubu koupím letenku svojí + neomezeně spolucestujících za klubovou cenu (svojí letenku nechám propadnout a vám zůstanou vaše letenky za klubovou cenu bez nutnosti platit vlastní členství)

Avatar uživatele Standa Rojicek

Cau Tome, pekna nabidka, jen se zeptam tebe a i ostatnich. Volotea je lowcost,ze? Tudiz nehrozi na check in, ze chteji videt kartu kterou se platilo a osobu na letence,ze leti. Rad bych to pres tebe vyuzil jen bych nerad neletel ;) diky za ochotu, info a cas...Standa

Avatar uživatele vlasak

Upřímně osobně mám členství od února a první let v červenci, takže sám nevím, každopádně check in je online a pak jdeš už rovnou ke gatu a přepážku na letišti nepotřebuješ, tak snad by to nikdo kontrolovat neměl

Není v tom absolutně žádný problém - nikdo po tobě kartu vidět nebude a i když někdo z rezervace nepoletí, je to ok. Horší je se včas domluvit, aby se letenky nevyprodaly.

Avatar uživatele zapletal.voj

Zda se mi to nebo pred 5 minutama to tam jeste bylo a nez jsem se rozkoukal, tak ted uz to tam neni?

Avatar uživatele odepsatelny

nezdalo, meni se to pod rukama

Avatar uživatele odepsatelny

praha - bordeaux - malaga, potrebuju vic dovolene.

Avatar uživatele lafayette

Koupil by mi někdo s členstvím Supervolotea letenky?

Avatar uživatele lafayette

Anebo naopak, nechce se někdo složit na jedno členství?

Avatar uživatele film_hlavac

jasne! dej mail

Avatar uživatele helcumb

jasně, já klidně taky

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam to bude krásný!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Jedem!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Francie  

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie