Zpáteční letenky z Prahy do Paříže - 1.717 Kč .

Před 3 lety

Jak akci využít?

Letecká společnost easyJet aktuálně zahájila prodej letenek na jaro 2015, díky kterému můžete letět z Prahy do Paříže již za 1.717 Kč + poplatek za rezervaci 375 Kč. Tento poplatek za rezervaci se rozpočítá mezi celkový počet spolucestujících. V ceně letenky je příruční zavazadlo neomezené hmotnosti o max. rozměrech 56x45x25 cm včetně držadel a koleček.

K cestě do Paříže se vám mohou hodit následující informace:
  • Ubytování výhodně v Paříži můžete porovnat zde >>
  • Cestovní pojištění se základním krytím si můžete sjednat zde >>

EasyJet létá na hlavní letiště Paris Charles de Gaulle, o možnostech levné dopravy z letiště do centra města se můžete dozvědět na našich stránkách.

Proč navštívit Paříž?

Paříž ležící na řece Seině je jedním z nejnavštěvovanějších měst na světě, světovým centrem módy, ale také městem zamilovaných. Nachází se zde několik desítek divadel, muzeí, památníků, kin či koncertních sálů. Mezi nejznámější památky města patří katedrála Notre - Dame, Bazilika Sacré - Coeur, Louvre se slavným obrazem od Leonadra da Vinciho - Mona Lisa, Vítězný oblouk a také Eiffelova věž, která byla vystavena Gustavem Eiffelem k výročí velké francouzské revoluce a světové výstavy. Eiffelova věž se stala inspirací pro mnoho dalších staveb včetně Petřínské rozhledny v Praze.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele spanily.otakar

Dobrý den, prosím o informaci pro letecký víkend do Paříže pro 2 osoby někdy v květnu 2015. Jednalo by se o odlet bud nějaký čtvrtek nebo pátek večer z ČR a návrat z Paříže v nedeli večer. Dalo by se něco takového (výhodného) pořídit. Děkuji za informaci. Ota

Avatar uživatele Vendy

Dobrý den Oto, zde se můžete podívat na aktuální ceny pro květnové víkendové termíny z Prahy na letiště Orly (kolem 2,4 tis. Kč za osobu) -> http://bit.ly/1xodIxM a na letiště Charles De Gaulle (kolem 3 tis. Kč za osobu) -> http://bit.ly/1wHpS4B. Doporučuji Vám sledovat akce do Paříže a zakoupit letenky při nich.

Avatar uživatele Evina001

Moc díky :-) už letíme :-)

Avatar uživatele daniela.ideamaker

Dobrý den, našla by se pro mne výhodně letenka do Paříže s odletem 11. září nejlépe va ranních či dopoledních , návrat 13. září večer? Děkuji, D. Svobodová

Avatar uživatele Vendy

Dobrý den Danielo, bohužel společnost easyJet nemá již dostupný zpáteční let 13.9.2014. Zkuste se ještě podívat do kalendáře viz odkaz http://bit.ly/1xg4y8q, ale vzhledem k blízkému termínu jsou ceny vyšší.

Avatar uživatele stankova.ver

Co se dá sehnat nejlevnějšího na období 24.-28./29. 10. ? Odlet Praha/Vídeň. Děkuji předem za pomoc :)

Avatar uživatele Jarda85

Ahoj Ver, z Prahy 3 700 Kč/osoba - 24.10.-29.10.2014 - transavia.com

Avatar uživatele kralud

většina je 1900 ale to není takový rozdíl, ne?

Avatar uživatele Thepilli

No moc víkendových termínů blížících se téhle ceně jsem nenašel :(

např. 7.-11.11.2014 je termín i za 1.656 Kč (+375). Využijte přehled po roce, případně 3 týdnech k nejlepším cenám ;)

Avatar uživatele k.balinkova

Dave: a to si prosim nasel kde?:) V tomhle terminu mi to haze letenky min za 3000. Diky

Avatar uživatele Jarda85

Ahoj Kame, já tam vidím cenu 2 191,06 Kc (i se započítaným poplatkem).

Avatar uživatele Vendy

Ahoj, nejlevnější letenky, které našel Dave, už jsou bohužel vyprodané, ale pořád jsem v tom samém termínu našla hezkou cenu 1.817 Kč + rezervace 375 Kč.

Avatar uživatele k.balinkova

Ja jsem slepá, díky moc,jste skvělí :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Cestovatelská výzva: Z Prahy přes Bratislavu a Balkán do Asie s Emirates
-56 %

Všude dobře, co doma!

Nejlevnější letenky z Prahy nejen na Benátský karneval
-54 %

To budou fotky!

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Francie  

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie