Venkov Karpaty

Zpáteční letenky do rumunského Temešváru z Berlína za 325 Kč.

6 komentářů
2016-07-25T08:45:26+02:00

O akci

Nejen novinka v podobě přímé linky Bratislava - Niš zaujme příznivce Balkánu. Ryanair stále více a více expanduje ve východní Evropě a přidává tak i linku z Berlína do rumunského Temešváru. Létat se začíná 4.září s dvěma rotacemi týdně, a to vždy ve středu a neděli ve večerních hodinách. Promo ceny, kterých se zřejmě časem dočkáme i z Bratislavy, startují plošně v měsíci září na 6 € za let.

  • Berlín Schönefeld - Temešvár za 12 € / 325 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období: 4. - 28.září (další termíny za 13 €)
V ceně jsou zahrnuta dvě příruční zavazadla. První o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a další velikosti 35 x 20 x 20 cm.

Temešvár a okolí

Temešvár je univerzitní a industriální městečko na západě Rumunska, kterému se přezdívá město růží a parků. Více než den vám procházka napříč parky a muzei nezabere.

Mezi 2 až 3 hodinami jízdy je dostupné další město Deva, kam se dopravíte přibližně za 35 lei / 200 Kč. Deva nebude naší cílovou stanicí, protože pokračujeme ještě 15 km na jih do vesničky Hunedoara. Zde nalezneme překrásný gotický hrad Corvin, který jistě znáte z mnoha hororových filmů.

Do Berlína

Na letiště Schönefeld jezdí přímo z Prahy autobusové spoje společnosti RegioJet (500 Kč). Levnější trasa směřuje přes centrum Berlína s Eurolines (250 Kč), kde za 3.20 € zakoupíte jízdenku ABC pro cestu na letiště.

Tip na podzimní eurotrip

Zkušenější mohou nakombinovat levné letenky na trase Bratislava - Berlín - Temešvár a Niš - Bratislava, či v opačném směru. K letenkám, které nebudou stát více jak 40 € si snadno na místě dokoupíte přejezdy po zemi mezi Temešvárem, Bělehradem a Nišem.

Alternativou je kombinace s letenkami Wizz Air na trase ze Sibiu, Kluži nebo Bukurešti do Norimberku.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-07-25T09:45:26+02:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele anton11
anton11
před 6 lety

presne clovek si plati internet a taketo slabe akcie :D

Avatar uživatele lenka-dracice
lenka-dracice
před 6 lety

na Schönefeld jezdí flixbus - z drážďan za pár éček

Avatar uživatele smokecz
smokecz
před 6 lety

Přiznám se, že tahle akce mě moc nezaujala :P Radši bych víc letenek Praha - X na víkend či cca 3-4 dny. Ale chápu Dejve, že to ty neovlivňuješ. Každopádně díky za tvojí práci ! :)

Avatar uživatele micha_1
micha_1
před 6 lety

Tak naopak, my jedeme a moc rádi :-) Konečně nějaká jiná destinace a tohle je oblast, kam jsem si vždy přála podívat. Pro nás jsou zase ideální cesty z Lipska, nemáme to moc z ruky, jako třeba Bratislavu nebo Katovice. Díky!

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Popravdě, máme plné ruce práce na pozadí webu (https://www.cestujlevne.com/bud-soucasti-buduj-s-nami-nove-cestujlevne-com/) :) víkendovky a další zajímavé akce máme na seznamu a určitě přijdou, podzim bude výživný.

Avatar uživatele smokecz
smokecz
před 6 lety

Dost se těším Dejve ! Tím Dublinem si mě udělal velkou radost :)

Další akce