Zpáteční letenky s Emirates na Zanzibar s možností stopu v Dubaji - 12.290 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Neholdujete-li předvánočnímu shonu, mám pro vás alternativu. Sbalte si plavky a vyrazte na úžasný ostrov Zanzibar - běloskvoucím pískem pokryté nekonečné pláže, chutné jídlo a hlavně spoustu sluníčka a vysokých teplot. Přesně tato líbezná destinace na vás čeká, nyní s cenou pouze 12.290 Kč za zpáteční let z Prahy s jedním přestupem v Dubaji.

Lety jsou operovány ve spolupráci Emirates s Flydubai - garantovaný přesun zavazadel je u cesty tam, při cestě zpět je možné, že si zavazadla budete muset znovu odbavit. Přesnou informaci se dozvíte na přepážce při odletu.

  • Praha - Zanzibar a zpět za 12.290 Kč rezervuj >> / termíny >>
  • Praha - Zanzibar - Dubaj - Praha (stop-over) za 14.050 Kč rezervuj >>
  • Cesty do poloviny prosince 2015
Vyber si termín

V ceně zavazadlo do 30 kg, občerstvení zdarma je podáváno pouze na letech z / do Prahy. Nezapomeňte do cenové kalkulace také přidat vízum, vyřídíte jej na letišti za poplatek 50 €.

V Dubaji je nutné se přesunout autobusy mezi terminály 2 a 3 - služba je zajišťována zdarma, ptejte se personálu na směr Terminal 2 (flyDubai). Zatímco služby Emirates představovat nemusím, recenzi na flydubai pravděpodobně uvítáte.

A o tom, co vás čeká na Zanzibaru, jsme psali včera - 7 tipů pro Zanzibar.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele m.olej

Sháníme letenky na leden.. Nevíte někdo zatím o něčem ??

Jakože bych si to klidně z výplaty pořídil, ale, když už bych tam byl, tak by mě zajímal Madagaskar, nic tam nelítá, nevíte, jestli se tam dá dostat aspoň loďmo? Případně nějaké místní aerotaxi?

Avatar uživatele Dasa Lukavska

Také zdravím, dotaz možná trošku mimo - Zanzibar je asi dost drahá destinace, že? :-( nebo se na místě dá existovat i laciněji?? Děkuji za odpověď

Avatar uživatele Misafarik

Letenka za 12.000,- je luxus a ubytování najdeš na www.trivago.cz 10 dní + letenka a jsi na 22.000,- což je luxus oproti cestovkám

Avatar uživatele iva.kotrsalova

Diky za tip! Muzu poprosit o zkusenosti s 11hod prestupem v Dubaji ve smyslu, jestli budeme "vypusteni" ven z arealu letiste, poprip.zda nemate tip na cenove prijatelny sleepover hotel u letiste? dekuju

Letiště je natolik obrovské, že zde najdeš i pohodlná a klidná místa na koberci v terminálu. Jinak můžeš kdykoliv odejít do centra.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

To musíš vidět!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Jedem!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Tanzanie  

Afrika pro začátečníky

Tanzanie má rozlohu 947.000 km2, největší město a zároveň ekonomické centrum Dar es Salaam se nachází na východním pobřeží, vláda však sídlí v Dodomě, v centrální Tanzanii.

Tanzanci používají jako oficiální jazyk angličtinu a svahilštinu. Tanzanie sousedí na severu s Keňou a Ugandou. Západní hranici tvoří s Rwandou a Burundi, jižní hranice má se Zambií a Malawi.

Pokud někoho táhne poznání afrického kontinentu, měl by začít s Tanzanií. Tato země nabízí snad vše, co může běžný turista na své cestě po světě chtít vidět. Neuvěřitelné snímky divoké zvěře, adrenalin při stoupání na vrchol Kilimandžára či potápění s korálovými žraloky. Směs místního obyvatelstva, které je navíc k cizincům poměrně přátelské, posunuje tuto zemi v oblíbenosti na první příčky celého kontinentu. Bezpečnostní situace je velmi dobrá, nehrozí vám žádné útoky na turisty, po tanzanské divočině i ve městech se dá pohybovat bezpečně. Pro milovníky nákupů je tato země rájem, nabízí nepřeberné množství suvenýrů od sošek makonde až po umění místních malířů zvané tinga tinga. Každý si v Tanzanii najde své.

Tanzanie je se svými parky jednou z mála zemí, která lidem toužícím zažít dobrodružství a setkat se s divokými zvířaty zaručuje škálu možností. Nejnavštěvovanější Ngorongoro je sice z pohledu nezávislého cestovatele poněkud turističtější, ale můžete zde zahlédnout nosorožce dvourohého, nebo v brzkém ranním oparu sledovat Masaje se svými obrovskými stády krav sestupující do kráteru, aby zvěř napojili. To, že ve vzdálenosti 200 m od vody leží smečka lvů, Masaje, ozbrojené pouze dřevěnými palicemi, absolutně nerozruší.

Průvodce pro Tanzanie