Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Na podzimní návštěvu anglické královské metropole na Temži vás vybídne skvělá cena zpátečních letenek z Brna s Ryanairem, ty jsou dostupné na několik termínů v listopadu za 704 Kč. Když k tomu připočítáme zpáteční jízdenku do centra Londýna za 4 libry / 130 Kč, nedá se nabídce odolat.

  • Letenka Brno – Londýn (Stansted) za 704 Kč rezervuj>>
  • Cestovní období: listopad 2016
  • Nabídka platí do vyprodání volných míst
Nespornou výhodou letů s Ryanairem je bezplatná přeprava dvou kusů příručních zavazadel 55×40×20 a 35×20×20 cm. U většího zavazadla nepřekračujte hmotnost 10 kg.

Z letiště do centra

Jak předesíláme v úvodu, nejlevnější dopravu z letiště Stansted do několika cílových stanic v Londýně pořídíte u společnosti easyBus.com. V předprodeji jsou jednosměrné jízdenky od 1.95 £ / 65 Kč. V akčních nabídkách lze sehnat jízdenky i za pouhou jednu libru.

Ubytování v Londýně

S ohledem na pozdní příjezd do Londýna vybírejte z nabídek ubytování, kde je možné provést přihlášení i v ranních hodinách. Nejlevnější noclehy poskytují hostely, u kterých se dostanete i na necelých 500 Kč za noc a osobu. V případě hotelů či penzionů počítejte s cenami od 1500 Kč za dvoulůžkový pokoj. Zaměřte se na výhradně na centrum, neboť doprava v Londýně není nejlevnější, a taktéž nebudete chtít ztrácet drahocenný čas dojížděním z okrajové části tohoto miliónového města.

Zapátrejte také mezi nabídkami portálu Airbnb, kde si vyberete spíše než mezi klasickými hotely či ubytovnami. Na první rezervaci zároveň dosáhnete na slevu 600 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Cedulka GR-221
ušetříš až 63%
To bude jízda!
Přístav v Göteborgu
ušetříš až 56%
A už tam budem?
Bavaro Punta Cana
ušetříš až 54%
Honem, dokud jsou místa!
Sofie
ušetříš až 60%
Hurá za zážitky!
5562 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Londýn
Spojené Království

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království