Jak akci využít?

Na podzimní návštěvu anglické královské metropole na Temži vás vybídne skvělá cena zpátečních letenek z Brna s Ryanairem, ty jsou dostupné na několik termínů v listopadu za 704 Kč. Když k tomu připočítáme zpáteční jízdenku do centra Londýna za 4 libry / 130 Kč, nedá se nabídce odolat.

  • Letenka Brno – Londýn (Stansted) za 704 Kč rezervuj>>
  • Cestovní období: listopad 2016
  • Nabídka platí do vyprodání volných míst
Nespornou výhodou letů s Ryanairem je bezplatná přeprava dvou kusů příručních zavazadel 55×40×20 a 35×20×20 cm. U většího zavazadla nepřekračujte hmotnost 10 kg.

Z letiště do centra

Jak předesíláme v úvodu, nejlevnější dopravu z letiště Stansted do několika cílových stanic v Londýně pořídíte u společnosti easyBus.com. V předprodeji jsou jednosměrné jízdenky od 1.95 £ / 65 Kč. V akčních nabídkách lze sehnat jízdenky i za pouhou jednu libru.

Ubytování v Londýně

S ohledem na pozdní příjezd do Londýna vybírejte z nabídek ubytování, kde je možné provést přihlášení i v ranních hodinách. Nejlevnější noclehy poskytují hostely, u kterých se dostanete i na necelých 500 Kč za noc a osobu. V případě hotelů či penzionů počítejte s cenami od 1500 Kč za dvoulůžkový pokoj. Zaměřte se na výhradně na centrum, neboť doprava v Londýně není nejlevnější, a taktéž nebudete chtít ztrácet drahocenný čas dojížděním z okrajové části tohoto miliónového města.

Zapátrejte také mezi nabídkami portálu Airbnb, kde si vyberete spíše než mezi klasickými hotely či ubytovnami. Na první rezervaci zároveň dosáhnete na slevu 600 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 80%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 56%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 28%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 28%
To budou fotky!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 3 komentáře
4429 starších akcí
Zavřít boční panel
Spojené Království

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království