Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Pokud vás také nebaví aprílové počasí, vydejte se na jih, tam kde celoročně svítí slunce a počasí přeje nejen ke koupání v moři, ale především trekům v místní hornaté scenérii. Zpáteční letenky z Lince na kanárský ostrov Tenerife zakoupíte na několik termínů od 94 do 102€, odlet je každé pondělí v poledne.

Tenerife je největším a nejzelenějším ostrovem Kanárů a řadí se mezi nejoblíbenější místa turistů v Evropě. Ostrov nabízí takřka vše - od lesů, exotické fauny i flóry, pouště, hory, vulkány a především velmi krásné pobřeží doplněné plážemi všeho druhu.

Termíny:
  • → tam: 4, 11, 18.květen a 1.červen
  • ← zpět: 11*, 18, 25.květen a 8*.červen
Cena je 51€ v jednom směru, termín označený hvězdičkou * je za 43€. V ceně letenky je zahrnuto zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm a ještě jeden kus v podobě kabelky, tašky na notebook nebo nákupu v duty-free obchodech.

Jak se pohodlně dopravit do Lince

Nejpohodlnějším a také nejlevnějším způsobem bude jízda vlastním automobilem, týden parkování na letišti v Linci zakoupíte za 42€ / 1.160 Kč. Nezapomeňte si zakoupit dálniční známku do Rakouska, 10 denní stojí 8,50€.

Pokud nechcete jet autem, využijte přímého vlakového spojení z České republiky. Vlak R 1541 F. A. Gerstner přijíždí do Lince v 10:24, přičemž z hlavního nádraží jen přesednete na vlak mířící do stanice Hörsching s odjezdem v 11:02 za 2,40€. Odtud pak jezdí bezplatná doprava na letiště, celková doba jízdy z hlavního nádraží je zhruba 15 minut. Pokud by nečekal minibus na stanici Hörsching, zdarma si o něj zavoláte na číslo +420 0800 206600.

Jízdenky na vlak z Prahy stojí 1.060 Kč, případně z Českých Budějovic 670 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele vaidic
vaidic

Dobrý den, potřebuji na cestu na Tenerife pas? Nebo mi bude stačit OP ? Děkuji.

před 7 lety
Avatar uživatele lukas_5
lukas_5

Dobrý den, Kanárské ostrovy jsou španělské území, které náleží do EU a taktéž do Schengenu, tudíž Vám bude stačit pouze občanský průkaz.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele luckycesta
luckycesta

Ahoj! Díky cestujlevne.com jsem na začátku roku koupila zpáteční letenky na Gran Canarii za cca 3 000 Kč! Cestovali jsme i na Tenerife. Teď jsem zpátky, tak na oplátku posílám pár cestovatelský tipů pro Kanáry + jak vystoupat na nejvyšší horu Španělska, kterou najdete právě na Tenerife!:) Díky moc! A čus, Lu:) http://www.luckycesta.cz/cestovatelske-tipy-gran-canaria-las-palmas/

před 7 lety
Avatar uživatele
Radek Matějka

Dobré čtení, hned bych se tam rozjel :)

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Edinburgh
ušetříš až 75%
To bude jízda!
Jeruzalem
ušetříš až 59%
Tam chceš!
Canal Grande most
ušetříš až 66%
Honem, dokud jsou místa!
Sicílie
ušetříš až 59%
To bude jízda!
5553 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Španělsko - Valencia
Španělsko

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko