New York

Zpáteční letenky z polských letišť na Havajské ostrovy - 17.823 Kč.

30 komentářů
2015-09-03T08:20:06+02:00

O akci

Zajímavý konkurenční boj svádějí aerolinie všech tří leteckých aliancí na linkách z Polska na Havajské ostrovy. Cena zpátečních letenek spadla z běžných 25 tisíc na dnešních 17.823 Kč. K dispozici je obrovské množství termínů a ceny v rámci jednotlivých aerolinek se liší pouze v destíkách korun, můžete proto zvolit vámi preferovanou bez finančního újmu. Vzhledem k akci lze rezervovat i levnější letenky během Vánočních svátku.

TIP: Zapomeňte na Honolulu, ve stejné ceně naleznete zpáteční letenky i do Kahului, Kona či Lihue. Zároveň je možné vybírat mezi krátkými lety i těmi s velmi dlouhými stop-overy v evropských destinací.

Před odletem se nezapomeňte ujistit, že vlastníte platné elektronické povolení ke vstupu do USA (on-line za 14$).

Jaký ostrov ke kterému letišti?

Jelikož je možné letět na všechny nejznámější havajské ostrovy, přikládám menší seznam Ostrov - Letiště.
  • Oahu – letiště Honolulu (HNL)
  • Maui – letiště Kahului (OGG)
  • Kauai – letiště Lihue (LIH)
  • Hawaii – letiště Kona (KOA)
Mapa rozložení ostrovů a jejich letišť na Havajských ostrovech:

Havaj: kempy, hotely nebo apartmány?

Mnozí nízkorozpočtoví cestovatelé místo klasického hotelu na Havajských ostrovech volí možnost stanování v kempech. K tomuto účelu je však nezbytné míti auto. Vypůjčení automobilu na 10 dní stojí přibližně 6 tisíc Kč! Srovnej ceny na letišti v Honolulu nebo Kahului (Maui)Lihue (Kauai)Kona (Hawaii) ve srovnávači autopůjčoven.

Pokud se rozhodnete dát přednost hotelům na jedné z nejznámějších pláží ostrova Ohau Waikiki, podívejte se na nabídku pokojů, které začínají na 1.100 Kč pro 2 – hotely v Honolulu

Výhodným místem k ubytování pro více osob může být soukromý apartmán. Nejlepší nabídky naleznete na Airbnb.cz, který také nabízí pro první objednávku slevu 495 Kč.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-09-03T08:20:06+02:00

30 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce