Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Nevíte jak na letenky do Indie? Jednoduše stačí využít aktuálních tarifů dopravce Turkish airlines, který se několikrát v řadě stal v hodnocení SkyTrax nejlepší aerolinií Evropy. V současné době naleznete zpáteční letenky z Prahy s pohodlnými přestupy v Istanbulu do Bombaje za 9.933 Kč, a to na období hlavní turistické sezony, od října do března. Pokud vás neláká trávit 14 dní v této přelidněné metropoli, nasedněte na skútr nebo pokračujte vzduchem dál.

Letenky z Bombaje dále po indickém subkontinentu i za něj zakoupíte výhodně u aerolinií SpiceJet.com IndiGo, Jet Airways - viz. komentáře pod článkem. Například přelet z Bombaje do nejznámějšího indického letoviska Goa zakoupíte za 1.529 Kč. Aktuálně však pouze do konce ledna, únor je nyní za 2.429 Kč - předpokládám uvolnění promo cen i v těchto měsících.

V ceně letenky je zahrnuto zavazadlo do 30 kg, a možnost podniknutí stop-overu v Istanbulu při cestě tam i zpět.

Vízum do Indie vyřídíte na ambasádě v Praze

Před samotnou cestou na letiště Václava Havla nezapomeňte obstarat i indická víza. Ty vám za poplatek 850 Kč vystaví na indické ambasádě v Praze (Milady Horákové 60/93, 170 00 Praha).

Cestujeme vlakem po Indii

Pár tipů pro cesty po železnici na indickém subkontinentu naleznete v našem fóru.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele chozes
chozes

Ahoj, přidám se k "ladamek". Společnosti SpiceJet se vyhýbehte obloukem. Je to extrémně nespolehlivá letecká společnost. Měli jsme přes ně koupené 4 lety po Indii a postupně nám 3 lety zrušili a čtvrtý měl 2 hod. zpoždění. Dost nám to zkomplikovalo celé cestování a hlaně se nám to o dost prodražilo.

před 7 lety
Avatar uživatele qlk_1
qlk_1

Duben/květen 2011 Delhi - Kathmandu a zpět se SpiceJet bez problémů. Ale už to jsou 4 roky.

před 7 lety
Avatar uživatele malatidevidasi
malatidevidasi

Se Spicejetem lítám pravidelně, musím říct, že vždycky bylo všechno OK. Ale když můžu, dávám přednost Indigu.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele
Ladislav Adámek

Ahoj, raději chci upozornit na to, že letecká společnost Spicejet má finanční problémy. Museli radikálně omezit lety - a to již v prosinci 2014. My jsme s ní letěli z Kolkaty (CCU) do Bangkoku (BKK) začátkem února 2015 a ten let byl naštěstí v pořádku operován. Navíc v Indii neexistují "záchranné balíčky" jako u nás v Evropě a když aerolince dojdou prachy, tak prostě zkrachuje. Viz článek: http://goo.gl/49s0FA Kromě Spicejet najdete spoustu dalších alternativ pro cestování v Indii jakou jsou IndiGo, Jet Airways a do okolních zemí Lion Air, Nok Air, AirAsia (ti mají aktuálně promo akci, viz zde: http://goo.gl/7mEVbA) atd.

před 7 lety
Avatar uživatele
Ladislav Adámek

Jinak jsem zapomněl napsat, že TIP je to super! :-) Pouze buďte opatrní se Spicejet, kdo s nimi plánujete bookovat po Indii.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Canal Grande most
ušetříš až 66%
Všude dobře, co doma!
Sicílie
ušetříš až 59%
Honem, dokud jsou místa!
Madridská katedrála
ušetříš až 62%
Tam to bude krásný!
Bordeaux most
ušetříš až 66%
To budou fotky!
5551 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Indie
Indie

Země divů, příběhů a nekonečného objevování

Indická republika je největší zemí regionu jižní Asie. Hranice i historii sdílí s Pákistánem na západě, Nepálem, Bhútánem a Čínou na severu a Bangladéšem a Myanmarem na východě. Střechou Indie je Himálaj, přičemž její břehy omývá Bengálský záliv a Indický oceán. 

Je důležité si uvědomit, že Indie není ani černá, ani bílá, ale že je barevná. Její krásou je diverzita, jejím kouzlem nespoutanost a schopnost cestovatele vždy nečím překvapit a uvést ho v údiv. Bohatá historie od dob Harappy přes Buddhu, mocné říše a jejich maharádže, sultány, nizámy a později koloniální doby plné rozvoje i úpadku, zanechala Indii nespočet dechberoucích památek a příběhů, které touží po obdivu výměnou za nezapomenutelné zážitky. Indie je dynamická země, která se zejména v posledních letech vyvíjí závodní rychlostí a cestovateli tedy nabízí jak komfort modernity, tak půvab dávných dob.

Při cestě do Indie se člověk musí připravit na to, že uvidí věci, které nebude chápat, budou mu připadat nesmyslné, dokonce i divné. Není však setkání s něčím takovým fascinující? Indie skrývá potenciál pro každého cestovatele, ať už jde o dobrodruha, klidného dovolenkáře, sportovce či objevitele. Přijdou si zde na své jak „lowcost“ výletníci, tak milovníci luxusu. Když má správný cestovatel oči i mysl otevřené, Indie se pro něj stane místem inspirace, poznání a hlavně jedinečných zážitků.

Průvodce pro Indie