Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Využijte letenek společnosti Norwegian a navštivte krásnou Kodaň, jejímž symbolem je socha Malé mořské víly v místním přístavu. Zpáteční letenku z Prahy do Kodaně zakoupíte již za 621 NOK / 1.838 Kč včetně všech tax a poplatků.

Letecká společnost Norwegian poskytuje zdarma wifi připojení během celého letu. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 23 cm s váhou do 10 kg.

  • Praha - Kodaň za 621 NOK / 1.838 Kč rezervuj>>
  • Cestovní období: leden - únor 2015
  • Ubytování v hlavním městě Dánska můžete porovnat zde >>
  • Cestovní pojištění v Dánsku vás vyjde na 22 Kč za den
Nejnižší ceny dosáhnete při platbě letenek v norských korunách (NOK). 

Copenhagen Card

V dánské metropoli je možné využít Copenhagen Card, s níž máte zdarma vstupy do 72 muzeí a dalších atrakcí, dopravu vlakem, autobusem a metrem v kodaňském regionu a další slevy. Copenhagen Card je k dispozici v několika variantách - 24, 48, 72, 120 - hodinová.

Proč navštívit Kodaň?

Přímo v centru dánské metropole naleznete jeden z nejstarších zábavních parků Evropy – Tivoli, který byl vystaven na území bývalého vojenského opevnění. V Kodani také navštivte některé z místních muzeí - např. Muzeum dánského designu nebo Pohádkové muzeum H. CH. Andersena. Naleznete zde také dánský královský palác - Amerianborg slot. Symbolem města je socha Malé mořské víly v Kodaňském přístavu.

[start][odlet]Praha[/odlet][mezikrok][prg][konec]

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele e.tuhackova
e.tuhackova

Ten odkaz na rezervaci bohužel hází na úvodní stránku společnosti a nějak se mi nedaří Kodaň najít.. Můžete prosím zkusit odkaz na rezervaci letenky aktualizovat?? Děkuji Eliška

před 7 lety
Avatar uživatele Vendy
Vendy

Dobrý den Eliško, použijte tento odkaz -> http://bit.ly/13xCaCd. Stránka Norwegian nemá českou verzi, musíte tedy Kodaň uvádět anglicky Copenhagen.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Mauritius kopec
ušetříš až 30%
Honem, dokud jsou místa!
Nyhavn
ušetříš až 52%
Hurá za zážitky!
Nástup Ryanair
ušetříš až 83%
Tam jsi ještě nebyl!
Pláž Puerto de la Cruz
ušetříš až 44%
To bude jízda!
5278 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Dánsko
Dánsko

Nejmenší evropská severská země s nejšťastnějším obyvatelstvem

Dánsko je nejmenší z evropských severských zemí. Leží na Jutském poloostrově a na stovkách ostrovů a ostrůvků v okolí, z nichž největší je Sjælland, na němž se nachází i hlavní město Kodaň a soustřeďuje se zde nejvíce obyvatel, protože 6 z 10 Dánů osidluje právě území kodaňské aglomerace. Dánsko má dvě autonomní území – Faerské ostrovy a Grónsko, tento celek se pak nazývá Dánské království. Dánsko patří do EU, zatímco Faerské ostrovy a Grónsko tam nepatří. Jediným pevninským sousedem Dánska je Německo, dalšími zeměmi v těsné blízkosti jsou Polsko, Norsko a Švédsko.

Dánové patří k nejšťastnějším národům na světě a není se čemu divit, protože kvalita života v Dánsku je podle celosvětových statistik jedna z nejvyšších. Dánsko je země Hanse Christiana Andersena, země ikonické stavebnice lego, můžete se zde kochat nádhernými přírodními scenériemi, malebnými vesničkami na venkově nebo navštěvovat starobylé hrady a pevnosti připomínající dřívější vliv Vikingů. Dánsko je posedlé kvalitním designem, detaily a dokonalým zpracováním i v něčem tak všedním, jako je kodaňské metro nebo dánské vlaky. 

Kodaň sama o sobě je opravdovou výkladní skříní Dánska a každý si zde přijde na své. Pokud vás omrzí dánský venkov, tak můžete strávit (nejen) v Kodani noc v jednom z místních nejvyhlášenějších barů, nebo alespoň při teplém letním večeru navštívit s přáteli nějakou z místních restaurací, protože ty mají nejvíce michelinských hvězd ze všech měst severní Evropy. Noční život je v dánských velkých městech velice pestrý a často je k němu i nějaký kulturní doprovod. Dánsko je zkrátka ideální zemí prakticky pro každého cestovatele, jedinou vadou na kráse jsou místní poměrně vysoké ceny.

Průvodce pro Dánsko