Zpáteční letenky z Prahy do Londýna - 1.058 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Vydejte se za vánočními nákupy do vyhlášené Oxford street. Ulice plné butiků a značkových obchodů. Při této příležitosti se projeďte nejstarším metrem Evropy, nechte se vyvézt nad střechy domů s London Eye či navštivte muzeum voskových figurín Madame Tussaud.

Aktuálně můžete zakoupit zpáteční letenky z Prahy do Londýna pouze za 1.058 Kč, a to včetně tax a poplatků!

  • Rezervuj letenku Praha - Londýn za 1.058 Kč (wizzair.com)
  • Dostupné termíny za 529 Kč:
    • Praha - Londýn: 13, 19, 20, 23, 27, 28, 30.listopad
    • Londýn - Praha: 13, 14, 18, 20, 22, 23, 26, 27, 30.listopad
Další kousky zakoupíte za 729 Kč. U společnosti Wizzair dosáhnete nejnižších cen pouze pokud jste členem Wizz Discount Klubu. WDC je věrnostní program uvedené společnosti. Členství stojí 750 Kč  a je platné po dobu jednoho roku. WDC postačí pro 1 osobu a dalších až 9 lidí cestuje za zvýhodněné ceny. WDC se vyplatí již při první rezervaci letenek pro 2 a více osob. Nevíte jak rezervovat letenky? Přečtěte si náš návod.

Z letiště Luton (LTN) se snadno dopravíte do centra Londýna s dopravcem Terravision. Jízdenky rezervujte online za 10 liber.

Hotely v Londýně

Při výběru ubytování v Londýně věnujte pozornost především poloze hotelu. Nejlevnějších nabídek dosáhnete u hotelů na kraji města, při přičtení nákladů na přesun do centra a času stráveném na cestě se mnohdy vyplatí připlatit pár stovek za noc a bydlet poblíž centra. Vyfiltrovali jsme pro Vás nejlevnější nabídky hotelů v centru Londýna.

TIP! Doporučujeme sledovat akční nabídky na ubytování v Londýně, které jsou denně aktualizovány.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele windsurfer

Ahoj, prosím o radu. Právě jsem chtěl koupit letenky do Londýna z Prahy na 28/11 a zpět 30/11 nebo 1/12 ale vychází to 1799(pod cenou napsáno s wizz 1529,-) jedna cesta/osoba. Dělám něco špatně nebo je to tím, že tam nejsem zaregistrován ? Nebo jsou již ty extra levné letenky změněny cenově ? Děkuji, s pozdravem Kuba

Tyto ceny jsou již vyprodány. ;)

Avatar uživatele jzborilova

Dobrý den Vůbec tomu nerozumím - našlo mi to jen letenky, které jsou i s tou slevou jednosměrná za 1029.

Avatar uživatele prcev20

Nikde nevidim na strankach wizz v terminu 13-14. 11. Ze by letenky byly za 529 potazmo 729 kc. Diky za info

Letenek za takovou cenu je vždy jen pár. Bohužel není v našich silách udržovat příspěvky neustále aktuální, kord při těchto akcí ;) Mrkni každopádně na nejnovější příspěvek - https://www.cestujlevne.com/wizzair-sleva-20-vsechny-letenky/

Avatar uživatele LiborS

Přesně tak, Terravision. Linka 757 myslím :-) Napůl zelený napůl fialový a sbírá cestující z Wizzairu, Ryanairu a EasyJetu. Výhodou je že nejezdí nikdy plný a jezdí po 20 minutách. Lístek platí s +/- hodinou na obě strany takže třeba na zpáteční cestu se vyplatí kupovatlevnější lístek na dobu od 20:00 a přitom jet už dřívě okolo 19:00 kde ta cena byla původně mnohem vyšší.

Avatar uživatele anadulka

Jen bych poznamenal, ze wizz primo v rezervaci nabizi moznost transferu z letiste Luton do centra Londyna...tam zpet je to za 459kc na osobu

Avatar uživatele LiborS

docela drahé. Easybus.co.uk = běžně za cca 8-10 liber zpáteční. Stejný autobus do kterého prodává wizz lístky na svém webu.

Tuším, že Wizz prodává jízdenky do Greenline, tedy Terravision? Ale je dost možné, že je to ke všem dopravcům dle aktuální ceny a obsazenosti ;) nijak jsem to nezkoumal.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Hurá za zážitky!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Hurá za zážitky!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Spojené Království  

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království