Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Vydejte se za vánočními nákupy do vyhlášené Oxford street. Ulice plné butiků a značkových obchodů. Při této příležitosti se projeďte nejstarším metrem Evropy, nechte se vyvézt nad střechy domů s London Eye či navštivte muzeum voskových figurín Madame Tussaud.

Aktuálně můžete zakoupit zpáteční letenky z Prahy do Londýna pouze za 1.058 Kč, a to včetně tax a poplatků!

  • Rezervuj letenku Praha - Londýn za 1.058 Kč (wizzair.com)
  • Dostupné termíny za 529 Kč:
    • Praha - Londýn: 13, 19, 20, 23, 27, 28, 30.listopad
    • Londýn - Praha: 13, 14, 18, 20, 22, 23, 26, 27, 30.listopad
Další kousky zakoupíte za 729 Kč. U společnosti Wizzair dosáhnete nejnižších cen pouze pokud jste členem Wizz Discount Klubu. WDC je věrnostní program uvedené společnosti. Členství stojí 750 Kč  a je platné po dobu jednoho roku. WDC postačí pro 1 osobu a dalších až 9 lidí cestuje za zvýhodněné ceny. WDC se vyplatí již při první rezervaci letenek pro 2 a více osob. Nevíte jak rezervovat letenky? Přečtěte si náš návod.

Z letiště Luton (LTN) se snadno dopravíte do centra Londýna s dopravcem Terravision. Jízdenky rezervujte online za 10 liber.

Hotely v Londýně

Při výběru ubytování v Londýně věnujte pozornost především poloze hotelu. Nejlevnějších nabídek dosáhnete u hotelů na kraji města, při přičtení nákladů na přesun do centra a času stráveném na cestě se mnohdy vyplatí připlatit pár stovek za noc a bydlet poblíž centra. Vyfiltrovali jsme pro Vás nejlevnější nabídky hotelů v centru Londýna.

TIP! Doporučujeme sledovat akční nabídky na ubytování v Londýně, které jsou denně aktualizovány.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele windsurfer
windsurfer

Ahoj, prosím o radu. Právě jsem chtěl koupit letenky do Londýna z Prahy na 28/11 a zpět 30/11 nebo 1/12 ale vychází to 1799(pod cenou napsáno s wizz 1529,-) jedna cesta/osoba. Dělám něco špatně nebo je to tím, že tam nejsem zaregistrován ? Nebo jsou již ty extra levné letenky změněny cenově ? Děkuji, s pozdravem Kuba

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Tyto ceny jsou již vyprodány. ;)

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele jzborilova
jzborilova

Dobrý den Vůbec tomu nerozumím - našlo mi to jen letenky, které jsou i s tou slevou jednosměrná za 1029.

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele prcev20
prcev20

Nikde nevidim na strankach wizz v terminu 13-14. 11. Ze by letenky byly za 529 potazmo 729 kc. Diky za info

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Letenek za takovou cenu je vždy jen pár. Bohužel není v našich silách udržovat příspěvky neustále aktuální, kord při těchto akcí ;) Mrkni každopádně na nejnovější příspěvek - https://www.cestujlevne.com/wizzair-sleva-20-vsechny-letenky/

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele LiborS
LiborS

Přesně tak, Terravision. Linka 757 myslím :-) Napůl zelený napůl fialový a sbírá cestující z Wizzairu, Ryanairu a EasyJetu. Výhodou je že nejezdí nikdy plný a jezdí po 20 minutách. Lístek platí s +/- hodinou na obě strany takže třeba na zpáteční cestu se vyplatí kupovatlevnější lístek na dobu od 20:00 a přitom jet už dřívě okolo 19:00 kde ta cena byla původně mnohem vyšší.

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele anadulka
anadulka

Jen bych poznamenal, ze wizz primo v rezervaci nabizi moznost transferu z letiste Luton do centra Londyna...tam zpet je to za 459kc na osobu

před 9 lety
Avatar uživatele LiborS
LiborS

docela drahé. Easybus.co.uk = běžně za cca 8-10 liber zpáteční. Stejný autobus do kterého prodává wizz lístky na svém webu.

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Tuším, že Wizz prodává jízdenky do Greenline, tedy Terravision? Ale je dost možné, že je to ke všem dopravcům dle aktuální ceny a obsazenosti ;) nijak jsem to nezkoumal.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Jeruzalem
ušetříš až 59%
Tam chceš!
Canal Grande most
ušetříš až 66%
A už tam budem?
Sicílie
ušetříš až 59%
Jedem!
Madridská katedrála
ušetříš až 62%
Tam jsi vždycky chtěl!
5552 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Londýn
Spojené Království

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království