Zpáteční letenky z Prahy do Tel Avivu - 3.025 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Dříve avizované rozšíření letů mezi Prahou a Tel Avivem přináší konečně své plody. Nízkonákladová izraelská společnost UP, pod záštitou národních aerolinií EL AL, svým promo tarifem vybízí k cestě do svaté země, a to pouze za 3.025 Kč. Na cestu si sbalte do příručního zavazadla o maximálních rozměrech 56x45x25 cm a váze 6 kg.

Dostupné jsou termíny i pro víkendové pobyty od pátku do neděle. Využít pak můžete zejména květnových svátků 1.5. a 8.5.. Chcete-li poznat Jerusalém a vykoupat se v Mrtvém moři, ideální délka pobytu činí 1 týden.

Změnu dat a počet cestujících změníte kliknutím na odkaz Nové vyhledávání. Pokud byste si nevěděli rady, nechť vám poslouží náš podrobný návod.

Izrael - vstupní požadavky

Do Izraele je možné vycestovat bez víz na max. 90 dní s cestovním pasem platným minimálně 6 měsíců. Po příletu do Tel-Avivu obdržíte registrační kartu, kterou je třeba vyplnit a odevzdat při pasové/imigrační kontrole, která může být velmi přísná a důkladná.

Cesta do Jeruzaléma

Pro přesun z letiště Ben Gurion v Tel Avivu do Jeruzaléma využijte izraelských železnic, cesta trvá necelé dvě hodiny s jedním přestupem. Jednosměrná jízdenka stojí 22,5 nových izraelských šekelů, tj. asi 130 Kč.

Hotely v Izraeli

Ubytovací kapacity v Izraeli nabízejí nepřeberné množství hostelů, hotelů, penzionů apod. Ubytování dle požadavků vyhledáte na booking.com/izrael. Nejlevnější dvoulůžkové pokoje v centru Tel Avivu zarezervujete za necelou tisíci korunu. Nebo můžete také sledovat akční nabídky, kde můžete rezervovat hotel s 50% slevou.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

18 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jiri.andrs

Proč o společnosti UP píšete toto? "příručního zavazadla o maximálních rozměrech 55x42x25 cm" Na jejich stránkách: http://www.flyup.com/en/PassengersInfo/Baggage/Pages/HandBaggage-301013.aspx píšou že "measurements may not exceed ​56*45*25​​. In any case the total dimension should not exceed the sum of 115 cm". Tak jak je to tedy? Velice prosím o objasnění. Díky.

Rozměry upraveny - věc se má tak, že společnost UP teprve vzniká a tak nikdo nebyly k dostání finální informace ;)

Avatar uživatele jiri.andrs

Děkuji za upřesnění rozměrů, budu se tedy řídit jejich stránkami. Ale pozor, zase to není správně. Píšou, že v každém případě součet délek nesmí přesáhnout 115 cm, což znamená že "56*45*25​​" jsou maximální možné rozměry v jednotlivých směrech, ale nikoliv dohromady! Zde je příklad, který vychází na 115: 23x36x56cm, takže vzít metr a sčítat! :)

Avatar uživatele jornickova

Prosím Vás, letím s touhle letenkou 1.4.. Jak je to s tím zavazadlem? Ví někdo? Můźu mít 1ks nebo můžu mít kabelku i kufr?

Avatar uživatele jachym.petrik

Ahoj, nejlevnější letenku vidím za 4500,- Kč, koukám špatně, nebo už jsou letenky za ty 3000,- Kč vyprodány?

Ahoj Jáchyme, ještě jich tam pár je, ale je to dost probrané. Např. 22.-26.06. http://bit.ly/1kPzm4A

Avatar uživatele Peter Michalčík

Čau, po návratu z Izraele nám zbyla SIM karta. Na SIMce je dost volných minut, ale platí pouze do 28.12. Máte-li zájem, tak předám osobně nejlépe v Plzni.

Avatar uživatele zuzpro

letenka je bez zavazadel. Vyhledaj jste uz prosim nekdo kolik se plati pripadne za 1 ks a prirucni?Dekuji

V ceně letenky je příruční zavazadlo do 6 kg, pak za 20 USD se dá dokoupit klasické zavazadlo do podpalubí do 23 kg při správě rezervace, na letišti pak zavazadlo vyjde na 40 USD.

Avatar uživatele tirionek

Ahoj, kde jsi zjistil tu cenu 20 USD za zavazadlo? Nemůžu to nikde oficiální cestou najít. Nerad bych koupil letenku a pak zjistil, že mě zavazadlo stojí víc než samotná letenka... Předem děkuji za info.

http://www.flyup.com/en/PassengersInfo/FlyingUP/Pages/UP-Fares-041113.aspx Ceny jsou brány za jeden let, nikoli za zpáteční letenku, takže zavazadlo u zpáteční letenky 2x20 USD!

Avatar uživatele zuzpro

týká se to prosím tedy i příručního nebo ne? Jaké máte nekdo zkusenost s cestou do Izraele pres Velikonoce?

Avatar uživatele tom.brumla

Wizzair je levnější z Budapesti. 8 288,33 kč za 4 lidi v termínu po 10 - ne 16.3

Avatar uživatele petr969

Vlakem má smysl jezdit do Tel Avivu ale ne do Jeruzaléma (minimálně ne do doby než se postaví plánovaná rychlodráha). Tím spíš při letech v pátek. Z letiště jezdí do Jeruzaléma mikrobusy sherut za pevnou sazbu 60 NIS a cesta trvá cca. 45 minut a rozvezou vás přímo k hotelu. Vlaky jezdí z letiště do Tel Avivu jen jednou za hodinu, taktéž mezi Tel Avivem a Jeruzalémem je frekvence podobná. Jinak pár stovek se dá na letence ušetřit při rezervaci přímo přes web El Alu: http://www.elal.co.il/

Avatar uživatele csburdick

Does this have to be a return flight or can we fly from Prague to Tel Aviv to a different (non-Schengen) location?

Hi Chris, it´s possible to book a one-way ticket for just 1.640 CZK - http://bit.ly/1bslsmB

Avatar uživatele katevonworld

Nemá z Prahy začít létat někdy v průběhu roku 2014 také Wizz? Nevyplatí se počkat spíše na ně? Tohle je moc pěkná cena, ale WizzAir by mohl nabízet ještě lepší, nemyslíte?

S Wizzem se to má ledajak. Zatím je pouze potvrzená žádost o tuto linku. Udělená práva ještě nebyla.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Low-costově z Drážďan i Vídně na Kubu do konce roku
-35 %

Jedem!

Filipíny po celý rok s odletem z Krakova
-20 %

Tam to bude krásný!

Z Pardubic do Londýna za pětikilo
-48 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Izrael  

Země protikladů a poznání

Dle našeho názoru by návštěva Izraele měla být povinná pro každého z nás. Rozšíří nám obzory a otevře oči dokořán. Pokud se rozhodnete tuto zemi navštívit, domníváme se, že vás obohatí nábožensky, politicky, ale i lidsky.

Průvodce pro Izrael