Thajsko

Limitované zpáteční letenky z Prahy do Thajska - 8.990 Kč.

18 komentářů
2016-06-09T10:29:01+02:00

O akci

Tarify společnosti China Eastern nám dělají pěknou neplechu... Velmi omezená dostupnost je kompenzována rekordně nízkými cenami napříč Asií a aktuálně nejzajímavější nabídkou jsou zpáteční letenky z Prahy do Bangkoku již za 8.990 Kč. Historicky jedna z nejnižších cen, kterou jsme kdy našli!

Aktualizace: Zbývá poslední místo, alternativou jsou lety z Milána či Mnichova od 6.297 Kč.

  • Odlety zřejmě jen 23. a 26.června (další během září a října za +- 11 tisíc s 1 přestupem)
V ceně je dvakrát standardní zavazadlo do 23 kg.

Na vnitrostátním přeletu Šanghaj - Kunming uplatníte bezvízový transit do 72 hodin a zároveň je nutné počítat s nočním stopem při cestě zpět v Kunmingu. Na druhou stranu z roku 2013 jsou potvrzené informace, že China Eastern poskytuje ubytování včetně snídaně (aktuální stav neznámý).

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-06-09T10:29:01+02:00

18 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele tokarev
tokarev
před 6 lety

Je to tam pořád.

Avatar uživatele prohibitdw
prohibitdw
před 6 lety

Ahoj, jak to je v lednu do Thajska, kde se da dobre poridit? diky

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Určitě vyčkej, China Eastern má aktuálně lety jen do konce října.. Takže jakmile nasadí i zimní lety, bude zase co kupovat :-)

Avatar uživatele tmicanek
tmicanek
před 6 lety

okej diky, mozna s nimi budem vozit cargo z PRG :), mate odeme jasny sub ps: mate tam shortcode [kkstarratings] v 1. stepu tak si ho sundejte

Avatar uživatele pavelp
pavelp
před 6 lety

Jen pro jistotu, aby se někteří cestovatelé nedivili. Jak je to myšleno s bezvízovým transitem na ten úsek Šanghaj-Kunming? Podle mě to podmínky bezvízového tranzitu nesplňuje a cestující musí mít klasické vízum předem na 2 vstupy (1 v každém směru), nebo se pletu?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Dle toho, co dohledáš na webu tak ještě před zavedením víz na 72 hodin je double-stop v Číně (v rámci jedné letenky a transitu do třetí země) tolerován a zejména u routingů Šanghaj - Kumning v pohodě. Takže se teoreticky ani neuplatní 72h vízum.

Avatar uživatele pavelp
pavelp
před 6 lety

Aha, tak to je pro mě novinka. Díval jsem se teď do TIMATIC a jsou tam skutečně 2 rozdílné kategorie pro tranzit bez víza: 1. Tranzit jehož celková doba nepřesáhne 24h a který může zahrnovat více než 1 destinaci. (Toto se v daném případě uplatní). Není zmíněno žádné omezení na letiště/destinace, kde lze toto využít. Pouze zřejmě musí platit že z poslední čínské destinace cestující odletí do jiné země, než ze které přiletěl do první čínské destinace. 2. Tranzit na některých konkrétních letištích na 72h (nebo 144h) kde platí podmínka přílet i odlet z/do dvou různých zemí mimo Čínu. Lze využít jen na omezeném seznamu letišť (Toto se v daném případě neuplatní). Já jsem do teď věděl jen o té variantě 2. Předpokládám, že varianta 1 funguje po příletu stejně jako varianta 2, tj. člověk dostane po příletu do pasu zdarma tranzitní vízum? Díky za novou informaci!

Avatar uživatele pavelp
pavelp
před 6 lety

Ještě doplnění - ukázkový itinerář na screenshotu při cestě zpět nesplňuje podmínku délky tranzitu do 24h, takže zde by bez víza předem mohl nastat problém!

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

A já děkuji za skvělé podložení Timaticem :) edit: jo, už to vidím.. tohle je zapeklitá kombinace.

Avatar uživatele petr.kolacek
petr.kolacek
před 6 lety

Taky :(

Petr Mach
před 6 lety

Jednou to vyjde, desetkrát ne, je třeba to brát sportovně. Přesto jste mne ale pěkně nas.ali, vždyť já tady na takový Bangkok čekám už půl roku a nakonec, dvě minuty po zveřejnění, to zase nechytám :-)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Ještě je šance na Asii z Mnichova / Milána https://www.cestujlevne.com/exotika-v-podani-jihovychodni-asie-s-odletem-z-milana-6/

Avatar uživatele Petr_head
Petr_head
před 6 lety

Už nejsou... :(

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Tak tady jsem ustřelil já, ta dostupnost byla nižší, než na krátké otočce do Aucklandu za 16.720 Kč http://bit.ly/1UhGSuv

Avatar uživatele tomasmartinik
tomasmartinik
před 6 lety

Ahoj, já jsem se pídil o možnosti ubytování při přestupním letu s China Eastern Airlines v Šanghaji. Dohledal jsem, že nárok na ubytování a jídlo je možný, ale pouze v případě, že jsou letenky koupeny přes jejich web stránky a pokud je o nocleh požádáno s předstihem minimálně 5 dnů. Informace jsou měsíc staré.

Petr Mach
před 6 lety

Tak nevím, ať hledám jak hledám, nějak to za ty peníze nenacházím....

Avatar uživatele nemam_7
nemam_7
před 6 lety

Nelze :/

Avatar uživatele leos.kvapil
leos.kvapil
před 6 lety

uz to tam neni..

Další akce