Zpáteční letenky z Vídně do Dillí s Transaero - 8.799 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Na světě asi těžko budeme hledat tolik kontroverzní zemi, jako je Indie. Stát, jenž financuje jeden z nejvyspělejších kosmických projektů, uměle vytváří pracovní pozice v podobě rozvozu jídel těm, kteří neumí ani číst. Stát, jehož monumenty zapsané na seznam světového dědictví UNESCO se utápí v hordách odpadků a stok. I přes to však cestovatelé ví, že i tato země nesmí chybět na žádném seznamu.

Kontinuálně výhodné letenky z Vídně do indického Dillí pak zakoupíte se společností Transaero za 8.799 Kč. V ceně je zahrnuto zavazadlo do 20 kg.

Při cestě tam budete muset složit hlavu na lavičkách moskevského letiště Vnukovo, cesta zpět je s pohodlným přestupem.

Jak z Dillí do Ágry (Tádž Mahál)

Dillí je bezpochyby hlavním výchozím bodem k cestě za monumentem, jenž se stal symbolem Indie, Tádž Mahálem. Cesta vede přes město Ágra, ležící 3 hodiny jízdy vlakem od Dillí. Návštěvu lze podniknout v rámci jednoho dne, ale vzhledem k barevné rozmanitosti Tádž Mahálu v závislosti na slunečním svitu je zajímavější strávit v Ágře dva dny. Detailní informaci naleznete na této stránce.

[start][odlet]Vídeň[/odlet][mezikrok][vie][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

21 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele b.sob

Jak je to s tranzitníma vízama pro přestup na Vnukovu? Nedávno jsem se o podobnou letenku zajímala a prodejce (už nevím, který to byl - tušimže Pelikán) mě informoval, že dle jejich info je potřeba. Má někdo zkušenost?

Avatar uživatele lukas

Tranzitní vízum není potřeba, samozřejmě se musíte zdržovat jen v tranzitním prostoru letiště, ale maximálně 24 hodin, pak už jsou víza potřeba.

Avatar uživatele tom

Skoda ze tam neni rozumny navrat. Chceme letet 27.7. do Dili ale odlet potrebujeme 8.8. nazpet. Predpokladam ze bude asi vhodnejsi koupit jen tam a cekat na slusnou cenu na zpatecni.

Avatar uživatele lukas

Tome, na tvůj termín není špatná cena, pořád je pod 10 tisíc :-)

Avatar uživatele tom

Tak to jsem slepec, diky!

Avatar uživatele kubikkaras

nešel by prosím sehnat nejak levně termin odlet zhruba 29.6, ale potřeboval bych se vrátit nejpozdej kolem 5. srpna nebo o něco dřív

Avatar uživatele Snowkill

červenec srpen, období deštu byl někdo v tuhle dobu ?? prší hodně ? rad bych projel jak sever tak jih. Dík

Avatar uživatele Vojtisek

Neprší moc, projeli jsme Agru, Varanasi, Bodh Gayu a pršelo jen 30 minut v Agře. Spíš je pořád pod mrakem,ale 30 stupňu. V GOI jsme byli v řijmu na začátku a pršelo každý den tak 45 minut intenzivně, za 2 hodiny nebylo ani památky. V Radjastanu nepršelo za celou dobu ani jednou :)

Avatar uživatele malatidevidasi

Většinou je tak ejdnou denně pořádnej slejvák. Déšť sám o sobě tak nevadí, horší je bahno, případně zatopený ulice. Ale rozhodně lepší, než vedro, dá se to zvládnout

Avatar uživatele vit

Ja bych chtel az tak listopad, v nejhorsim konec rijna, jenze to tady uz je asi nutny navrat, ze?

Aktuálně zatím nejsou nasazeny lety na zimní letový řád, takže vyčkat ;)

Avatar uživatele jjamiek

Ahoj Dave, má smysl čekat, zda se objeví Praha-Dillí za podobnou cenu?

Tak pokud máš pevný termín, smysl čekat rozhodně nemá.. Nevím a nebudu vědět,jaké ceny budou z Prahy ;) jestli máš Dillí jako vyhlídlou destinaci, je lepší vzít než doufat v zázraky.

Avatar uživatele jjamiek

Díky ;) Až v říjnu, tak tomu ještě chvilku dám :)

Avatar uživatele verra

Ahoj, chtěli bychom do Radžastánu nebo Kathmandu.............máme počkat,až to bude konečná destinace nebo to vzít?

Avatar uživatele Vojtisek

Jen pro info, vlak z Delhi do Udaipuru (3 AC) stoji 1000 INR (tj.250 kč) a jsi tam za 12 hodin a jede to přez noc s v klidu a pohodlně se vyspíš :). P.S. Ja bych to vzal. Do Udaipuru mě klasická letenka stála 20 000 Kč

Avatar uživatele verra

Děkuji za info. A vlakem......to mě láká. Dík

Avatar uživatele cmeloid

to vojtisek: jen pro info 1000 inr je teď asi 420,- Kč, před dvěmi týdny jsem se vrátil

Avatar uživatele verra

Hm..............koukám, že letenka pro seniora je mnohem dražší, zakoupím tedy pro dospělého.....doufám, že se nic nestane

Avatar uživatele katevonworld

Jen dodám, že vlaky se dají koupit i o dost levněji, sleeper class je úplně pohodová a relativně komfortní a na trase Delhi-Udaipur stojí lehátko ve sleeperu mezi 411 a 436 rupiemi. Doporučuji vrchní palandu a vlaky bookovat předem na http://www.cleartrip.com/trains :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na druhou stranu Země z Německa: Austrálie, Nový Zéland a ještě dál
-34 %

To budou fotky!

Ideální víkendové lety do Bergama z Prahy (so–ne)
-60 %

Honem, dokud jsou místa!

Týden v Egyptě s All–inclusive v luxusním 5* resortu z Drážďan
-48 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Indie  

Země divů, příběhů a nekonečného objevování

Indická republika je největší zemí regionu jižní Asie. Hranice i historii sdílí s Pákistánem na západě, Nepálem, Bhútánem a Čínou na severu a Bangladéšem a Myanmarem na východě. Střechou Indie je Himálaj, přičemž její břehy omývá Bengálský záliv a Indický oceán. 

Je důležité si uvědomit, že Indie není ani černá, ani bílá, ale že je barevná. Její krásou je diverzita, jejím kouzlem nespoutanost a schopnost cestovatele vždy nečím překvapit a uvést ho v údiv. Bohatá historie od dob Harappy přes Buddhu, mocné říše a jejich maharádže, sultány, nizámy a později koloniální doby plné rozvoje i úpadku, zanechala Indii nespočet dechberoucích památek a příběhů, které touží po obdivu výměnou za nezapomenutelné zážitky. Indie je dynamická země, která se zejména v posledních letech vyvíjí závodní rychlostí a cestovateli tedy nabízí jak komfort modernity, tak půvab dávných dob.

Při cestě do Indie se člověk musí připravit na to, že uvidí věci, které nebude chápat, budou mu připadat nesmyslné, dokonce i divné. Není však setkání s něčím takovým fascinující? Indie skrývá potenciál pro každého cestovatele, ať už jde o dobrodruha, klidného dovolenkáře, sportovce či objevitele. Přijdou si zde na své jak „lowcost“ výletníci, tak milovníci luxusu. Když má správný cestovatel oči i mysl otevřené, Indie se pro něj stane místem inspirace, poznání a hlavně jedinečných zážitků.

Průvodce pro Indie