Rodina na cestě

Měníme vzhled stránek (2015) o krok zpět, i několik mil dopředu

28 komentářů
2017-08-17T11:54:22+02:00

Když jsme naposledy měnili podobu tohoto portálu, říkali jsme, že se můžete těšit na spoustu novinek a kvanta skvělého obsahu. Bohužel tehdy představoval obsah a vzhled dvě zcela odlišné aktivity a brzy nám došlo, že takto to nejde. Začali jsme tedy pracovat na tom, aby vše dávalo synergický smysl. Proto jsme museli o jeden krok ustoupit zpět, abychom náhle o několik mil popoběhli kupředu.

Krok zpět - méně balastu, více obsahu

Naše stránek se postupně zaplňovala reklamními formáty tím, jak rostla náročnost na provoz portálu, a zabírala místo tomu nejdůležitějšímu - obsahu. Řekli jsme dost, první musí jít informace, poté inzerce. Necháme vás proto nerušeně číst to, co je skutečně důležité a inzertní plochy odsunuli ke kraji a omezili jejich počet.

Věříme, že tento krok upevní vaší důvěry v Cestujlevne.com. Nepíšeme cestovatelský bulvár a i nadále je pro nás přednější kvalita před kvantitou.

Několik mil kupředu - méně otázek, více zážitků

Stihl jsem akci zavčasu nebo jdu s křížkem po funuse? Tolik důležitá informace "Jak dlouho je akce na světě?" změnila svou podobu. Místo data publikování vám povíme, jak stará je. Čas je důležitý.

Nevěděli jste na kterém kontinentě či v jakém státě se daná destinace nachází? Od teď už ano.

Co nám článek ohodnotit? Na konci najdete pomyslné hvězdné hodnocení kvality našeho obsahu - budeme rádi, pokud se jej budete průběžně účastnit.

Novinku v podobě Notifikátoru pro Google Chrome není potřeba představovat - nainstalujte si jí.

Co poradna? Kam zmizela? Nezmizela, jen se trochu schovala do sekce Před cestou, která stále na svou finální podobu čeká.

To jsou asi tak nejdůležitější body, které jsme vám chtěli sdělit. Na zdokonalování stále pracujeme a už teď víme, že je se na co těšit.

Ještě jedna drobnost

Ještě jedna malá věc na závěr. Od teď můžete rezervovat všechny služby z cestovního ruchu na tomto portálu. Spolupracujeme vždy s těmi nejlepšími.

Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 17. 08. 2017

28 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.