Novinka: Cestujlevne.com notifikátor pro Google Chrome

Jistě znáte ten pocit, když jste se dozvěděli o super akci a se slzou v oku zjistili, že jdete pozdě! Každá naše akce je omezena množstvím dostupných míst i časem. A to v okamžik, kdy soupeříme s leteckou společností zda dřív tarif opraví, nebo letenky stihneme zakoupit.

Dlouho jsme si lámali hlavu s tím, jak posunout naší službu dopředu, protože ne všechny naše komunikační kanály vás informují včas.

Facebook neukáže příspěvek ani polovině fanoušků, maily občas chodí se zpožděním a ne každý, když je online, má zapnutý e-mailový klient s upozorněním.

Řešení bylo nakonec jednoduché, naprogramovali jsme vychytané rozšíření pro váš internetový prohlížeč Chrome, který vás okamžitě upozorní na nově vydaný příspěvek!

Instalovat plugin do Chromu

Nejste on-line? Nevadí, při prvním přihlášení se aktualizace projeví a máte tak ihned přehled o tom co se děje.

Stále platí, že vás nenutíme odebírat vše, ale jen to, co sami chcete.

Touto novinkou však nezanevřeme nad stávajícími službami (Facebook, Twitter, hlídač na mail), neboť  mají stále své místo. Zejména náš letenkový hlídač na mail vám dá vědět za pochodu v ulicích, pokud máte nastaven e-mailový klient v mobilním telefonu.

PS: Chystáme verzi pro Firefox, další prohlížeče zatím podporovány nebudou.

Avatar uživatele radka.nepejchalova

Ahoj, me pri instalaci Chrome vzdycky napise NETWORK_FAILED. Deje se to jeste nekomu?

Aktivní před 8 hod

Zkusil bych vypnout / zapnout chrom, nejen prohlížeč. Teď jsem zkusil instalaci a proběhla korektně.

Aktivní před 8 hod

Jak to vypadá s notifikacemi? Běhají již v pořádku? :)

Avatar uživatele kubago

Sardínie zveřejněna 14:08, notifikace 14:12. Rozhodně lepší než na začátku :)

Aktivní před 8 hod

Díky za info, stále to není tedy ono.. Musíme nějak vykoumat kde je chybka :D

Aktivní před 8 hod

Tak dnes jsme vydali verzi 1.0.4. (aktualizace proběhne automaticky) a ta snad již konečně řeší problém s pozdním načítáním! :-) Nyní by měly notifikace chodit skutečně okamžitě po vydání.

Avatar uživatele mail

Nainstalováno, hezká ikonka, těším se na první vzorek se zvukem a pop-upem :-D

Přidal se 13. 08. 2015
Napsal 7 příspěvků
Avatar uživatele japonec

V mobilu a tabletu to nainstalovat v androidu nejde?Pac zamackla hawajska slza jeste nevyschla. dik za plk

Avatar uživatele kubago

Prozatím to není to dokonalé, Notifikace na letenky do Karibiku přišla až ve 12:00 přitom článek zveřejněn v 11:40.

Přidal se 19. 09. 2015
Napsal 216 příspěvků
Aktivní před 12 hod

ano, teď mi to taky zafungovalo, o 17 min později než e-mail

Aktivní před 8 hod

Jojo, tohle jsme odhalili až nyní - v kódu je špatně nastavené párování se Střední Amerikou. Původně notofikace neměla vyskočit vůbec, proto jsem prozatím přípěvek přiřadil k Severní A. :)

Avatar uživatele kubago

Děkuji za info. Teďka Londýn: článek zveřejněn ve 14:25. Notifikace 14:34.

Aktivní před 8 hod

Děkuji za info, tohle budeme muset doladit.. Teď jsem testoval na 2 PC a u prvního notifikace po 10 vteřinách, druhý 10 minut. Dám vědět.

Přidal se 19. 09. 2015
Napsal 216 příspěvků
Aktivní před 12 hod

Tak notifikátor jsem ráno nainstaloval, letadýlko nahoře v liště mám, ale teď mi mailem přišla zpráva Letenky z Prahy do Karibiku a notifikátor nic! Ani nehlesl. Jako poslední tam mám let z Blavy do Atén... Chrome od rána stále puštěn. Že by chybička?

Přidal se 16. 04. 2013
Napsal 37 příspěvků
Aktivní před 11 měs
Avatar uživatele Snowkill

Ahioj , jestli jsem to pochopil musím byt online a zaplý google chrome ?

Aktivní před 8 hod

Ano, chrome je nutností a má být zapnutý - nemusí být okno aktivní, notifikace vyskočí i když pracuješ v jiném programu.

Přidal se 13. 08. 2015
Napsal 7 příspěvků
Avatar uživatele japonec

Dave, jen pro mene aktivni ajtaky.Do mobilu a tabletu s androidem to mam dostat jak? dik

Avatar uživatele tombo

S pomocí IFTTT.com a RSS feedu na https://www.cestujlevne.com/feed/ mohou mít zájemci push notifikace rovnou do smartphone za pět minut. Ale každá aktivita hezká.

Aktivní před 8 hod

Řekněme si to narovinu. Těch možností jsou tisíce, žádná z nich však nesplňuje všechny tyto tři požadavky najednou: - okamžitá notifikace (ne za pět minut, ale hned) - filtr na jednotlivé nabídky (ano, jde to obejít, ale složitě) - trojitý backup (pop-up, zvuk, ikonka) Proto jsme vytvořili vlastní plugin, který nainstalujete jedním kliknutím a je hotovo :) Žádné zbytečnosti, vysvětlování jak co nastavit atd. Jen klikni a čekej, jaká akce se objeví :) PS: je ale fakt, že zatím jsme jen v Chromu, což jiná řešení jsou už v mobilu.

Přidal se 31. 03. 2014
Napsal 93 příspěvků
Aktivní před 11 měs
Avatar uživatele czechincalifornia

Jenze ne kazdy sedi u PC cely den (natoz jeste primo v Chrome), zato notifikace na mobilu lze prijimat 24/7 :) A jde to pripadne i zkratit cca na minutu.

Přidal se 14. 04. 2015
Napsal 3 příspěvků
Avatar uživatele CestujLevneNotifier

Pokud máte zájem podílet se na vývoji aplikace pro Android, můžete si stáhnout betaverzi podle instrukcí zde: http://cestujlevnenotifier.appspot.com

Avatar uživatele martin1768

Naprosto nechapu proc ste nesli cestou spolehliveho twitteru ktery v posledni verzi notifikuje 100%. Na WP NELZE Chrome takze diky :/

Avatar uživatele tobias

Asi logicky ne :D Jde o to pokrýt co nejvíce uživatelů... twitter rozhodně používá x krát méně uživatelů než chrome... :)

Přidal se 16. 06. 2015
Napsal 17 příspěvků
Aktivní před 3 měs

Ahoj, ja pouzivam aplikaci webwatcher pro android, notifikuje me pri jakekoliv zmene. Doporucuji.

Přidal se 07. 11. 2014
Napsal 290 příspěvků
Aktivní včera v 13:57
Avatar uživatele Karel

Normálně nejsem grammar nazi, ale prosím o korekturu textu.

Avatar uživatele kerndlmichal

Název článků v notifikacích by mohl být na dva řádky, ještě bych zvýraznil cenu. Jinak super!

Přidal se 19. 02. 2016
Napsal 2 příspěvků
Aktivní před 3 měs

Super, paráda :) a když by do budoucna byla třeba ještě i aplikace s upozorněním, bylo by to super :). Myslím, že by to dost lidí ocenilo a určitě by na to třeba i přispěli nějakou tu částku :)