Rodina na cestě

Novinka: Cestujlevne.com notifikátor pro Google Chrome

27 komentářů
2017-08-17T10:54:22+02:00

Jistě znáte ten pocit, když jste se dozvěděli o super akci a se slzou v oku zjistili, že jdete pozdě! Každá naše akce je omezena množstvím dostupných míst i časem. A to v okamžik, kdy soupeříme s leteckou společností zda dřív tarif opraví, nebo letenky stihneme zakoupit.

Dlouho jsme si lámali hlavu s tím, jak posunout naší službu dopředu, protože ne všechny naše komunikační kanály vás informují včas.

Facebook neukáže příspěvek ani polovině fanoušků, maily občas chodí se zpožděním a ne každý, když je online, má zapnutý e-mailový klient s upozorněním.

Řešení bylo nakonec jednoduché, naprogramovali jsme vychytané rozšíření pro váš internetový prohlížeč Chrome, který vás okamžitě upozorní na nově vydaný příspěvek!

Instalovat plugin do Chromu

Nejste on-line? Nevadí, při prvním přihlášení se aktualizace projeví a máte tak ihned přehled o tom co se děje.

Stále platí, že vás nenutíme odebírat vše, ale jen to, co sami chcete.

Touto novinkou však nezanevřeme nad stávajícími službami (Facebook, Twitter, hlídač na mail), neboť  mají stále své místo. Zejména náš letenkový hlídač na mail vám dá vědět za pochodu v ulicích, pokud máte nastaven e-mailový klient v mobilním telefonu.

PS: Chystáme verzi pro Firefox, další prohlížeče zatím podporovány nebudou.

Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 17. 08. 2017

27 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.