Cestovní kancelář Čedok dnes oznámila zimní novinky v rámci exotiky. Obnovuje plány s přímými lety z Prahy na Madagaskar a zcela nově zařadí do nabídky i přímé lety do Thajska, konkrétně do oblíbené dovolenkářské provincie Krabi.

Na Madagaskar se začne létat od soboty 24. září 2022 do ne úplně logického data 31. prosince 2022. Na to navážou lety od 7. ledna 2023 do Thajska, taktéž jednou týdně v sobotu.

Cestující na cestě ušetří dobrou třetinu času, kdy místo 15 hodin s přestupem na cestě stráví pouze 10 hodin letu na Madagaskar a 11,5 hodin letu na Krabi.

Kromě těchto destinací bude Čedok pokračovat i přes léto s přímými lety do Punta Cany na Dominikáně a na Zanzibar v Tanzánii.

Zájezdy jsou již v prodeji, ale třeba Thajsko vychází aktuálně na více jak 30 tisíc za týden se snídaní. Individuálně se dostanete na polovinu ceny. Uvidíme, co přinesou last-minute nabídky. V případě Dominikány, Malediv i Zanzibaru jsme se vždy dostali pod 20 tisíc korun s all-inclusive.

Sdílej článek s přáteli

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

TeamSpeak (known as TS) is a communications tool using the internet as a highway for delivering crystal crisp voice chat. TeamSpeak was originally targeted toward the MMORPG communities. This software was made for allowing communication in online games. However, the same benefits with gamers became very enticing with business. This application started an evolution in the multiplayer gaming community around ten years ago. Before TeamSpeak Servers all players knew of was in game voice chat, which were often infested with trolls.

If you participate in games or have a job in detailed software work with various clients on different PCs in various countries, you already know the significance of a reliable voice chat connection to ensure clear, timely communication. Whether you need extensible control over your guild's chat, or a system with more dependability and stability than your current system, TeamSpeak Servers are a superb solution for FPS players, other MMORPG gamers, and anyone who wants voice over IP chat for work or game needs.

A Free TeamSpeak Server server allows you to customise and adjust who you chat to, with full administrative functions that allows you to add or delete users at your discretion. Instantly, you get the power to add slots and administrate all parts of the group's online chat. With your own TeamSpeak root, you enjoy clear communications, administration control, and a fully adjustable and extensible user permissions system.

With TeamSpeak, you will have complete control over how you and your fellow gamers connect on the internet. All you need is a microphone and headphones to start enjoying the benefits of a TeamSpeak server. Free TeamSpeak Servers 63249e4

You can rent a server from one of the providers at TeamSpeak.com or go through the headache of setting up the server software on your own. You can also connect to many Free TeamSpeak Servers with free channels or find more servers on Public TeamSpeak Server ListsTS Server Lists.

Odpovědět
před 20 dny

Škoda, že např. Eurowings nezkusi par přímých exotických destinací z Prahy.

před 23 dny
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Co pár, kdyby aspoň jednu!

Přidat odpověď
před 22 dny
Avatar uživatele
Milan V

Ten Madagaskar je Nosy-Be. Byl jsem tam čtyři dny v rámci širšího okruhu po celým Madagaskaru (tenkrát s polským Rainbow Tours, jak lítal LOT z WAW do Antanarnariva) a nedokážu si představit, že bych tam strávil týden. Úroveň služeb obecně dost šílená (ty luxusní resorty v nabídce Čedoku budou samy o sobě asi OK), kontrast s chudobou místních více než obvykle snesitelný a v podstatě hodně malý prostor. Při úrovni dopravy na hlavní ostrov asi moc nabízet nějaký program mimo Nosy-Be nebudou a dá se udělat v podstatě jeden-dva celodenní lodní výlety na ještě menší ostrovy kolem. Jinak ta nabídka do 31.12. je logická, Madagaskar má hlavní sezónu duben - říjen a leden + únor jsou nejdeštivější měsíce.

před měs
Avatar uživatele
David Eiselt

To jo, ja to myslel spíš tak, aby mohli prodávat pobyty přes Nový rok. Takhle nemáš šanci. Keda bys přeletěl na Krabi z Nosy Be ;)

před měs
Avatar uživatele
Milan V

Předpokládám, že budou mít u tu svou klasickou Dominikánu po celou sezónu, ne? Tak jedině Silvestr s Čedokem tam;-)

bylo by super, kdyby nabídnuli samostatné letenky za normální cenu, hned by se jim to vyprodalo :)

před měs

Taky doufám, že budou k mání i samostatné letenky.

před měs
Avatar uživatele
David Eiselt

Nebudou :) V balíčku na tom vydělaj mnohem víc a zrovna Thajsko by mohlo relativně frčet... Záleží, jestli nebudou nabízet jen týdenní turnusy.

Avatar uživatele

Přečti si také ...

LOT
Čtení na 1 minutu
Praha získá přímé lety do thajského Krabi a na Madagaskar
David Eiselt 2022-04-12T15:30:43+02:00 9 komentářů

Cestovní kancelář Čedok dnes oznámila zimní novinky v rámci exotiky. Obnovuje plány s přímými lety z Prahy na Madagaskar a zcela nově zařadí do nabídky i přímé lety do Thajska, konkrétně do oblíbené…

Čaj na Hedvábné stezce
Čtení na 5 minut
Ničí superlevné letenky smysl cestování?
David Eiselt 2022-04-08T08:31:41+02:00 51 komentářů

Na začátku dubna nám přišlo do sídla firmy pravidelné nevyžádané čtivo v podobě cestovatelského čtvrtletníků TravelLife. Vždy si jej alespoň prolistuji a prohlédnu fotky, než skončí ve sběru.…

Ukrajinská vlajka ve tmě
Čtení na 1 minutu
Rezervujte si Airbnb na Ukrajině a cestu neplánujte
David Eiselt 2022-03-06T11:03:43+01:00 3 komentáře

Dnes ráno jsem četl článek na CNN o tom, jak lidé po celém světě rezervují soukromé ubytování na Ukrajině i přesto, že cestu do země z logických důvodů neplánují a plánovat ani nemohou. Jedná se o…

#ukraine
Čtení na 1 minutu
Končíme s aktivní propagací ruských aerolinií i cestovního ruchu
David Eiselt 2022-02-25T13:03:00+01:00 41 komentářů

V životě nastalo mnoho chvil, kdy jsme se mohli vyjádřit k politickému či společenskému dění. Neudělali jsme to, neboť jsme se snažili být neutrální a neříkat nahlas naše názory vám,…

170 dalších článků