LOT

Praha získá přímé lety do thajského Krabi a na Madagaskar

8 komentářů
2022-04-12T15:30:43+02:00

Cestovní kancelář Čedok dnes oznámila zimní novinky v rámci exotiky. Obnovuje plány s přímými lety z Prahy na Madagaskar a zcela nově zařadí do nabídky i přímé lety do Thajska, konkrétně do oblíbené dovolenkářské provincie Krabi.

Na Madagaskar se začne létat od soboty 24. září 2022 do ne úplně logického data 31. prosince 2022. Na to navážou lety od 7. ledna 2023 do Thajska, taktéž jednou týdně v sobotu.

Cestující na cestě ušetří dobrou třetinu času, kdy místo 15 hodin s přestupem na cestě stráví pouze 10 hodin letu na Madagaskar a 11,5 hodin letu na Krabi.

Kromě těchto destinací bude Čedok pokračovat i přes léto s přímými lety do Punta Cany na Dominikáně a na Zanzibar v Tanzánii.

Zájezdy jsou již v prodeji, ale třeba Thajsko vychází aktuálně na více jak 30 tisíc za týden se snídaní. Individuálně se dostanete na polovinu ceny. Uvidíme, co přinesou last-minute nabídky. V případě Dominikány, Malediv i Zanzibaru jsme se vždy dostali pod 20 tisíc korun s all-inclusive.

Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 12. 04. 2022

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Lojza
před 7 měs

Škoda, že např. Eurowings nezkusi par přímých exotických destinací z Prahy.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 7 měs

Co pár, kdyby aspoň jednu!

Avatar uživatele
Milan V
před 8 měs

Ten Madagaskar je Nosy-Be. Byl jsem tam čtyři dny v rámci širšího okruhu po celým Madagaskaru (tenkrát s polským Rainbow Tours, jak lítal LOT z WAW do Antanarnariva) a nedokážu si představit, že bych tam strávil týden. Úroveň služeb obecně dost šílená (ty luxusní resorty v nabídce Čedoku budou samy o sobě asi OK), kontrast s chudobou místních více než obvykle snesitelný a v podstatě hodně malý prostor. Při úrovni dopravy na hlavní ostrov asi moc nabízet nějaký program mimo Nosy-Be nebudou a dá se udělat v podstatě jeden-dva celodenní lodní výlety na ještě menší ostrovy kolem. Jinak ta nabídka do 31.12. je logická, Madagaskar má hlavní sezónu duben - říjen a leden + únor jsou nejdeštivější měsíce.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 měs

To jo, ja to myslel spíš tak, aby mohli prodávat pobyty přes Nový rok. Takhle nemáš šanci. Keda bys přeletěl na Krabi z Nosy Be ;)

Avatar uživatele
Milan V
před 8 měs

Předpokládám, že budou mít u tu svou klasickou Dominikánu po celou sezónu, ne? Tak jedině Silvestr s Čedokem tam;-)

Avatar uživatele
Marek
před 8 měs

bylo by super, kdyby nabídnuli samostatné letenky za normální cenu, hned by se jim to vyprodalo :)

Avatar uživatele
Marek
před 8 měs

Taky doufám, že budou k mání i samostatné letenky.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 měs

Nebudou :) V balíčku na tom vydělaj mnohem víc a zrovna Thajsko by mohlo relativně frčet... Záleží, jestli nebudou nabízet jen týdenní turnusy.