Bilancování za letošní úspěšnou sezónou...

Napsal

Rok 2013 je téměř za námi a tak jako rok minulý, tak i ten letošní se s Vámi rozloučíme v podobě menší rekapitulace.

Rok 2013 byl pro cestovatelský portál Cestujlevne.com zlomovým. Stejně jako každého na tomto světě i nás postihly světlé a tmavé chvilky. Světlé nám posloužily pro úsměv na tváři a motivaci. Ty tmavší pro zamyšlení a vylepšení našich budoucích kroků.

Proč byl ale rok 2013 zlomovým? Díky Vaší přízni jsme se stali nejčtenějším cestovatelským portálem v České republice - za což Vám, milí čtenáři, děkujeme!

Perličky v podobě statistiky

Není tajemstvím, že tento portál je pravděpodobně nejmladší svého druhu. Od roku 2012 však pravidelně přinášíme ty nejzajímavější tipy pro levné cestování a v aktuálním roce ...
  • Přibylo 705 příspěvků, což s rokem předchozím dohromady činí 1.305 příspěvků
  • Nejčtenější byl příspěvek s videem společnosti WestJet, jež si zobrazilo 50.396 čtenářů
  • Nejvíce diskutovaným příspěvkem byla akce v podobě letenek do USA od 3.232 Kč, kdy zde přibylo 340 komentářů
  • Dohromady pak náš portál skrývá 8.728 komentářů, z nichž 3.472 patří k naší cestovatelské poradně
  • Nejnavštěvovanějším dnem byla středa 11.prosince (WestJet), kdy na náš portál zavítalo 24.356 čtenářů
  • Naopak nejméně frekventovaným dnem byla sobota 9.března s 1.033 čtenáři
  • Za celý rok jsme zobrazili přes 4.199.500 stránek! Což je polovina roční návštěvnosti pařížského muzea Louvre
Teď k těm zajímavějším číslům - naše vaše TOP příspěvky!

TOP 5 nejoblíbenějších příspěvků

V této kategorii jste si vybrali vy sami své největší favority ;) Nejvíce facebookových sdílení obdržely tyto příspěvky: Nutno dodat, že díky rostoucí návštěvnosti byly příspěvky vydané začátkem roku ve velké nevýhodě.. Od toho tu máme rok nový, ve kterém znovu rozhoduje vaše volba.

TOP 10 nejlepších akcí roku 2013!

Tento žebříček jsem vybíral dle vlastního uvážení. Některé akce sem patří právem, jiné ačkoliv nebyly cenově nejlevnější, vzhledem k atraktivitě routingu si urvaly svá místa. Zde je TOP 10 příspěvků z Cestujlevne.com za rok 2013:
Umístění Odlet z Destinace Návrat do Publikováno Cena Odkaz
7) Ženeva Peking Vídeň červenec 6.370 Kč zde
8) Praha Rio de Janeiro Frankfurt leden 11.870 Kč zde
9) Vratislav Oslo Vratislav říjen 12 Kč zde
10) Praha Reykjavík Praha září 2.269 Kč zde
(letenky do Bangkoku s ČSA jsou mnohými považovány za neúspěšnou akci, avšak lidem, kteří platili online kartou, byly letenky zachovány a na cestu se vydali)

Veškeré zvýrazněné akce si můžete prohlídnout zde: Hit = cena výrazně nižší, než obvyklá, Mega Hit = musíte letět! :)

Tímto Vám naše redakce přeje mnoho úspěchů v následujícím roce. Ať se Vám daří nejen v cestovatelském, ale i soukromém a profesním životě. Mnoho zdraví, volna a šťastných kroků na cestách přejí

David Eiselt a Lukáš Horák

Avatar uživatele kostka855
kostka855

Jste neskuteční! Ježíš, já Vás miluju :D Díky Vám moc za skvělou práci, kterou děláte.. Je to až neuvěřitelné :)

Avatar uživatele Kastoska
Kastoska

Taky moc díky za skvělé tipy! Letos jsem byla na Ibize a v Portugalsku. Cestování je s Vámi mnohem jednodušší než kdykoli dřív. Hodně dobrodružství v roce 2014.

Avatar uživatele Kastoska
Kastoska

Teda už loni! :-)

Avatar uživatele zitonacestach
zitonacestach

Děkujeme za vše, co pro nás, nadšené cestovatele, děláte.Doporučujeme vás kudy chodíme. Přejeme vše dobré.

Avatar uživatele u.martin
u.martin

Děkuji vám za vše. Zřejmě jsem objevil kouzlo cestování a s vámi si to už může dovolit každý a navíc je to kolikrát fajn inspirace!!! Děkuji a šťastný nový rok

Avatar uživatele juniorclub
juniorclub

I vám super cestovatelský nový rok ! My už od "vás" byly na Maltě a na velikonoce máme koupený Edinburgh, díky !

Avatar uživatele berda
berda

Díky za informace a rady a přeji všechno nejlepší v novém roce.

Avatar uživatele Lucie
Lucie

Objevila jsem vás v říjnu a nestačím žasnout, tleskat a chválit :-) Jste super a děkuju moc, doufám, že se brzy někam díky vám vydám (sobecky prosím o tipy na první týden v březnu a období Velikonoc :-) Štastný a úspěšný nový rok!

Avatar uživatele Stencl
Stencl

9.Března? To jsou moje narozeniny, asi se mnou všichni kalili;-) No nic, díky za super informace, díky nimž jsem ušetřil spoustu peněz.

Bear

Díky za veškeré informace, které cestovatelům poskytujete. Přeji portálu do dalšího roku vše nej, hodně úspěchů lidem, kteří to tady mají na starosti a přírůstek nových čtenářů. Ať se v roce 2014 daří vše ještě lépe, než v roce uplynulém ;)

Avatar uživatele chrisstyna
chrisstyna

Díky Vám mám dvě levné letenky do New Yorku :) Moc děkuji.

Avatar uživatele x.y
x.y

Pánové, jen tak dál! Díky za všechno, co pro nás děláte a za všechny rady, které nám poskytujete. Ať se daří i v tom roce příštím!

Pozor, kde kupujete letenky aneb Jak jsem přišel o 44 €
napsal David Eiselt 2018-02-13T19:35:00+01:00 15 komentářů

Píše se datum 9. července 2017, kdy se ve spárách internetu objevuje tzv. error fare v podobě letenek v byznys třídě z Mnichova do Tokia na palubách Alitalia s neodolatelnou cenovkou 12.200 Kč. Háček…

Ryanair expanduje do Jordánska, Prahu spojí s Ammánem
napsal Lukáš Horák 2018-02-04T10:48:00+01:00 16 komentářů

Co ještě před pár lety bylo těžko uvěřitelným snem, se stává skutečností. Ryanair pokračuje v expanzi na Blízký východ. Nově zavádí 14 pravidelných linek do jordánského Ammánu a Akaby z několika…

Přestup v Číně a tranzitní vízum zdarma
napsal Kryštof Hájek 2018-01-20T18:44:00+01:00 17 komentářů

Rozmach čínských aerolinek v posledních letech s sebou přináší nižší ceny z Evropy do Austrálie i jihovýchodní Asie. Někdy se ale kromě finanční úspory objeví nejasnosti s tím, zda přes…

Wizz Air zavírá bázi na pražském letišti Václava Havla od 14.6.
napsal David Eiselt 2018-01-19T13:43:00+01:00 21 komentářů

Nízkonákladové aerolinie Wizz Air dnes oznámily ukončení provozu letové báze na pražském letišti ode dne 14.6.2018. Společnost jako důvod uvádí přesunutí letadla do míst s větší poptávkou. …