Koronavirus a celou pandemii bereme jako příležitost k restartu a nastolení nových pravidel. Měníme priority i naše přesvědčení, že individuální cesty jsou nejlepší. Není a nikdy tomu tak nebylo. Občas prostě člověk dá přednost zájezdu s cestovní kanceláří a není na tom vůbec nic špatně.

Jsme rádi, že i na druhé straně je náš portál vnímán jako příležitost oslovit zapřísáhlé sólo cestovatele s nabídkou organizovaných zájezdů k moři. Stvrzuje to pak aktuální spolupráce s jednou z největších českých cestovek BLUE STYLE.

A právě s Blue Stylem vám přinášíme soutěž o 15 000 Kč na vaši dovolenou u moře a o exkluzivní slevové vouchery pro každého.

Jak vyhrát 15 000 Kč na dovolenou?

Zapojte se do soutěže tím, že odpovíte na soutěžní otázku: Do kolika zemí a destinací můžete s Blue Style cestovat?

Na výběr máte ze tří možností, ale aby bylo vše jednodušší, tak správnou odpověď zjistíte na hlavní stránce blue-style.cz dole v sekci Proč s námi na dovolenou.

• Soutěž byla ukončena. Výherce budeme kontaktovat a všem zúčastněným děkujeme a posíláme voucher na 500 Kč.

Odpovědi na soutěžní otázku můžete posílat až do středeční půlnoci. Během čtvrtka 1.7.2021 vylosujeme ze správných odpovědí jednoho výherce, kterého budeme kontaktovat po e-mailu a propojíme ho/jí s VIP oddělením Blue Style, které vám rádo pomůže s výběrem správné dovolené a aplikuje 15 000 Kč slevu na vaši dovolenou.

Sleva 500 Kč pro všechny

Je to naše první soutěž a proto jsme chtěli, aby vyhrál každý.

Blue Style souhlasil s tím, že každému kdo se soutěže zúčastní, poskytne voucher v hodnotě 500 Kč na libovolný zájezd.

Slevové kódy na zájezdy přes Blue Style standardně neseženete a veřejně nejsou nabízeny. Soutěž vám přinese reálnou úsporu.

Hodně štěstí.

Soutěžní podmínky

• Soutěž pořádáme v dobré víře a úmyslu. Nechceme nikoho podvést ani uvést v omyl.
  • Soutěží propagujeme a podporujeme cestovní kancelář Blue Style, která do soutěže vkládá ceny v podobě voucherů na jejich produkty (zájezdy k moři).
  • Nebudeme se sami soutěže účastnit, protože ji pořádáme pro vás.
  • Případné podvody v podobě zakládání vícero emailů a spamu soutěžního formuláře, budeme oplácet vyřazením ze soutěže.
  • Výhry nejsou vymahatelné právně ani úsměvem.
  • Váš e-mail bude využit pouze v rámci soutěže a k zaslání slevového kódu u Blue Style na 500 Kč.

Pokud stále vyhlížíte příležitost zaletět si letos v létě k moři, zúčastněte se soutěže a získejte slevu na zájezdy přes blue-style.cz, kde najdete aktuálně týdenní dovolenou u moře s all-inclusive od 5 190 Kč v Tunisku, Turecku, Řecku, Španělsku a dalších zemí...

Sledujte aktuální nabídku promo kódů u Blue Style na této stránce.

sicca

Dostal někdo vůbec ten výše slíbený 500 Kč voucher ?

Jj, ale na ty předražené zajezdy je to stejně nepoužitelné...

sicca

Tak pokud ho nechceš, přeposlal (a ) bys mi ho prosím ? Já mám jeden předražený last v merku ;)

Avatar uživatele floodland
floodland

Mám za to, že na last to použít nepůjde.

mikir

Vetsi orientaci na CK rozumim a chapu ji ,nekdy skutecne je nabidka lepsi ,nez by si to clovek dokazal sestavit sam a prochazet plno nabidek nema kazdy cas a chut ,proto tohle na CL beru i kdyz Ryanair si koupim sam

Co je ale trosku zarazejici proc se podbizi cestovka , ktera ma jedny z nejhorsich referenci ,neni samozrejme jedina a pochopitlene za 15000 se uz da prekousnout ledaco ,ale i tak bych radeji videl mene financne vyhodnou nabidku, ovsem od cestovek kde prevladaji kladne reference , Jiste kazde hodnoceni je subjektivni a osbni zkusenost z Blue Style nemam ,treba nejsou tak spatni jak se zda s referenci

Mozna ze by bylo dobre ,kdyz CL nabizi nejaky zajezd CK uvest i konkretniho poradatele i agentury ,ktere prodavaji CK zajezdy za provizi maji povinnost zdelit konkretniho poradatele a dost mozna by nebylo spatne se trosku orientovat i na nemecke CK,mam pocit ,ze lide co jezdi s CK zacinaji davat prednost kvalitnejsim sluzbam

Honza Čermák

Omluvte rejpavý dotaz - ale máte po legal stránce ověřeno, že je cajk "vylosování" výherce? Co jsem dělal v médiích, tak veškeré soutěže (i o drobnosti za pár stovek) nemohly pro určení výhry obsahovat prvek náhody - to už je pak regulovaná hazardní hra. Vždy se pracovalo s tím, že se předem definovalo, že například výherce je x. správná odpověď v pořadí, nebo že výherce určí odborná porota podle definovaných kritérií.

Hazardní hra by musela mít na vstupu finanční vklad :) Takže je to v pořádku.

Tohle se čte hrozně. Sleduji vás už dlouho a procestoval s vámi kus světa. Ale poslední dobou je to samá Invia a Travelportal. Kdybych chtěl letět s cestovkou, tak jdu rovnou tam.

Zkrátka se výrazně změnily podmínky i možnosti, kam cestovat a jak cestovat a cestujlevne se tomu přizpůsobuje.

Já taky radši cestuju individuálně, ale pokud mi může cestovka nabídnout výrazně lepší cenu, než na jakou bych se dostal za individuální cestu, tak proč ne.

Petře, jsme živi z provizí za prodeje. A letenky po Evropě má v merku Ryanair, který žádné provize nedává. Moc rádi bychom zůstali jen u letenek pro individuální cestovatele, ale to zkrátka není existenčně možné.

Navíc se všechny nabídky setkávají s úspěchem. Co není pro jednoho, může být pro druhého. Kdyby nám zájezdy nefungovaly a neprodávaly se, nedávali bychom je.

Určitě zůstáváme portálem pro individuální cestovatele a poměr akcí se jednou zase obrátí, neboj :)

spaceboss : Ta omezení platí s cestovkou i bez. Výrazně lepší cena platí tak pro Egypt, kde to i smysl dává a chápal bych to.

David: "Z letenek po Evropě nemáme provize, tak tam dáme zájezdy" je hrozný přístup a řadí vás mezi podobné weby, které právě kvůli tomu nesleduji. Že je pro travel doba těžká chápu, ale vše má svoji cenu.

Jan Vidim

Petře vy jste upadl. Je to práce jako každá jiná a holt pečený holuby do huby nelétají ani u Eiseltů.

Sue Ellen Ewing

Tak pořád jsou země, kam se s CK dostaneš výrazně levněji než individuálně (Egypt, Tunisko, ad.). Tam máš celý zájezd za cenu individuální letenky. Na místě nemusíš být v resortu a můžeš mít vlastní program.

Souhlas s paní Krupskou, ještě bych přidal Turecko a někdy i Řecko, pokud chce člověk letět z Prahy a nelítá tam žádný lowcost - třeba Zakynthos, Kréta, Kos...

Dobrý den, lze použít výhru na již zaplacený zájezd?

Dobrý den, nedá :) je to sleva na nový zájezd.

Pěkný den

Těšíme se na líbánky...

Pěkný den, lze případnou výhru použít na již zakoupený zájezd?

Díky 😊

Sue Ellen Ewing
  • (upraveno 2021-06-24T23:18:47+02:00)

A nemohli by mně místo voucheru radši poslat bednu vodky?

LOT
Praha získá přímé lety do thajského Krabi a na Madagaskar
David Eiselt 2022-04-12T15:30:43+02:00 9 komentářů

Cestovní kancelář Čedok dnes oznámila zimní novinky v rámci exotiky. Obnovuje plány s přímými lety z Prahy na Madagaskar a zcela nově zařadí do nabídky i přímé lety do Thajska, konkrétně do oblíbené…

Čaj na Hedvábné stezce
Ničí superlevné letenky smysl cestování?
David Eiselt 2022-04-08T08:31:41+02:00 51 komentářů

Na začátku dubna nám přišlo do sídla firmy pravidelné nevyžádané čtivo v podobě cestovatelského čtvrtletníků TravelLife. Vždy si jej alespoň prolistuji a prohlédnu fotky, než skončí ve sběru.…

Ukrajinská vlajka ve tmě
Rezervujte si Airbnb na Ukrajině a cestu neplánujte
David Eiselt 2022-03-06T11:03:43+01:00 3 komentáře

Dnes ráno jsem četl článek na CNN o tom, jak lidé po celém světě rezervují soukromé ubytování na Ukrajině i přesto, že cestu do země z logických důvodů neplánují a plánovat ani nemohou. Jedná se o…

#ukraine
Končíme s aktivní propagací ruských aerolinií i cestovního ruchu
David Eiselt 2022-02-25T13:03:00+01:00 41 komentářů

V životě nastalo mnoho chvil, kdy jsme se mohli vyjádřit k politickému či společenskému dění. Neudělali jsme to, neboť jsme se snažili být neutrální a neříkat nahlas naše názory vám,…