Svezte se kam chceš s UBER zdarma s kódem na 200 Kč

Co je to UBER? Uber je mobilní aplikace, která spojuje cestující a řidiče ve více než 300 městech světa. Jedním kliknutím tak můžete sledovat, jak se k Vám blíží objednaný vůz. Hotovost navíc není potřeba. Zjednodušeně si třeba po příletu v Praze objednáte Uber a do pár minut stojí vůz před terminálem, přičemž celou dobu máte přehled, kde se vůz aktuálně nachází. Cena včetně trasy je pevně dána a proto se nemusíte bát o natažení v podobě speciální "letištní sazby".

Taxi nevyužíváte? Možná byste jej ale rádi otestovali, ať už při cestě z letiště nebo po noční párty. Za tímto účelem vám přinášíme slevu ve výši 300 Kč na vaši první jízdu. Kód platí pro "nové uživatele". Uber aktuálně v ČR funguje pouze na území Prahy a je závislý na aktuální poloze řidičů - vesměs letiště a centrum.

• Stáhněte si aplikaci UBER do vašeho telefonu a jako promo kód vložte: CESTUJLEVNE2017
  • Možné se registrovat i v prohlížeči na uber.com/cestujlevne
  • Získáte 200 Kč na vaši první jízdu

Zadej kód uber200czk a svez se zdarma

Promo kód je platný do konce roku 2015. Částka 300 Kč vám bohatě pokryje náklad pro přesun taxíky UBER Black v rámci Prahy, případně jízdu z letiště na Hlavní nádraží či na autobusové nádraží Florenc s minimálním doplatkem za předpokladu využití jízdy s UBER Pop.

Uber Black? Vozy v podobě luxusních limuzín (Superb, BMW, Mercedes). Jízda s profesionálními řidiči. Cena: 40 Kč nástup, 4 Kč / min. + 23 Kč / km.

Uber Pop? Běžné vozy s řidiči, kteří Uber využívají formou brigády. Registrovat se do této služby můžete i vy. Cena: 20 Kč nástup, 4 Kč / min. + 10 Kč / km.

Jak odhadnout předpokládanou cenu jízdy a způsob použití jsme publikovali v dřívějším příspěvku o taxi UBER.

Avatar uživatele helena.poborilova

Uber může vozit děti bez dětské sedačky? A co když se řidič nabourá a dítěti se něco stane?

Přidal se 13. 08. 2015
Napsal 7 příspěvků
Avatar uživatele japonec

Ahoj, kluci, muzete poradit, jaky je promo kod na uber v madridu z letiste do centra?popr v Krakowe ci Bratislave? dekuji

Avatar uživatele danilitvinov

Ahoj jak dlouho trvá registrace řidiče když chci jezdit pro uber jako řidič mužu vyjet hned dík

Avatar uživatele jakubsvobodacz

Ahoj, chtel jsem se zeptat jestli nekdo nevite jak je to s uzivatelskym uctem kdyz chci uber vyuzivat v Kodani (DK) a v Praze? Nebo je to uplne jedno? Prave si rikam ze jde asi jenom o kartu

Aktivní před 7 hod

Pokud neřešíš kredity, tak je to jedno.

Přidal se 20. 07. 2014
Napsal 17 příspěvků
Aktivní před 5 měs

Anebo zkuste do konce roku zadat kód 5KILO ;)

Přidal se 19. 02. 2016
Napsal 1 příspěvků
Aktivní před 7 měs
Avatar uživatele volnym522

S UBEREM jsem jel už asi 5x nebo 6x ... vždy naprosto bez problémů ... můžu jen doporučit.

Avatar uživatele ejet

Mám zkušenosti s UBER, že mi strhli z karty 2500,- Kč a nikde a nikdy jsem s nimi nebyl.

Avatar uživatele lukas

Možná by neuškodilo popsat konkrétní zkušenost. Takto to může napsat každý! Díky

Avatar uživatele supportprague

Ahoj Lukáši, jsem komunitní manažer Uber Praha. Mohl bys mi prosím napsat na supportprague@uber.com a popsat problém, abychom se na to mohli mrknout? Díky, Bára

Přidal se 27. 02. 2015
Napsal 6 příspěvků
Avatar uživatele Michal Turak

chystam sa na cestu taxikom z PMI do centra Palmy, nemate prosim niekto promokod aj mimo CZ/HU?dakujem

Přidal se 10. 04. 2015
Napsal 183 příspěvků
Aktivní před 3 dny
Avatar uživatele Mailand

Taxi nebrat! Maji tam pohodlný busy, co jezdí každou chvíli, viz http://www.mallorca-now.com/palma-airport-bus-timetable.html

Avatar uživatele trollonline

Přesně tak, autobus stojí do centra na Plaza Espaňa 3e a jezdí i na druhou stranu do Playa de Palma, nebo jak se jmenují ty resorty u letiště.

Avatar uživatele lukas.bodnaruk

Docela mě zaráží, že je nutno vyplnit údaje platební karty při registraci a konkrétně při registraci přes aplikaci nejsou k dispozici ani smluvní podmínky a zásady ochrany osobních údajů. Je potřeba se k tomuto dopracovat přes webové rozhraní a ani tam není toho moc napsáno k získaným údajům o platební kartě. Nikde není zaručeno, že právě tyto údaje nebudou nijak a nikým zneužity.

Aktivní před 7 hod

Toto se rozebíralo v dřívějším postu. Uber nemá k údajům samotným snad ani přístup, natož aby celosvětově úspěšná firma něco takového smýšlela. Karta je nutností, protože se automaticky finance strhnou z účtu za jízdu - není to překážka ale pohodlný způsob.

Přidal se 06. 02. 2015
Napsal 20 příspěvků
Aktivní před rokem

Ahoj, na cestu z Letiště Praha jsem tak jako tak chtěl jet taxíkem, tak asi zvolím Uber, když mám tři stovky v kapse :) Ale! Nikde se nemohu dopátrat, jak je s dětma. Pojedeme rodinka, tedy dva dospělí a dvě děti ve věku 7 a 11 let. Taxi má vyjímku a nemusí použít dětské sedačky, ale jak je to u Uberu? Vemou mě s dětma? Máte s tím někdo zkušenost? Díky.

Aktivní před 7 hod

Ahoj Radku, neměl by být problém. Max osob jsou 4, takže také OK. ;)

Přidal se 06. 02. 2015
Napsal 20 příspěvků

Díky za odpověď, Dave.

Avatar uživatele maraum

A bude ta sleva platit i na okraj Prahy? Když už to bude Praha-vychod?

Aktivní před 7 hod

Sleva platí kdekoliv v ČR - reálně jezdí taxi jen v Praze. Počítá se totiž měna ve státě kde jedete, takže žádné oblastní omezení v Praze není ;)

Přidal se 03. 07. 2015
Napsal 4 příspěvků
Aktivní před 5 měs
Avatar uživatele doonio

Registrace proběhla, kde se daný kredit zobrazí? je třeba vyčkat do zítřka, nebo by to mělo být připsáno hned?

Aktivní před 7 hod

Ahoj Milane, sleva se odečte automaticky. Je vidět snad jen v prohlížeči když se přihlásíš k účtu. V aplikaci tuto slevu neuvidíš.

Přidal se 12. 02. 2015
Napsal 220 příspěvků
Aktivní před 7 dny
Avatar uživatele toncek

Slevu lze využít pouze na jízdu v Praze nebo i jinde ve světě?

Pouze v Praze.