Letos to bude s nákupy dárků velmi jednoduché. Máte-li doma cestovatele, ať už začínajícího či pokročilejšího, máme pro vás několik tipů co nadělit pod stromeček, osobně odzkoušených. A zažneme pěkně zostra!

Travel Bible (chytrý Ježíšek)

Největší novinka v oblasti cestovatelských publikací se právě tiskne v nakladatelství. Ještě horký papír nabitý těmi nejvymazlenějšími hacky od zkušených cestovatelů vám změní svět. Travel Bible, jak kluci tuhle knihu nazvali, obsahuje 244 stran, které vás nepovedou za ručičku, ale doslova kopnout do cestovatelského světa.

Že nevíte o co jde? Jen stěží najdete jinou publikaci plnou těch nejlepších tipů pro to, jak začít cestovat. Kde hledat letenky, levnější ubytování či další osvědčené hacky cestovateli profíky nenaleznete nikde jinde pohromadě, než v Travel Bibli.

Varuji vás, začínáte-li s cestováním, po pár stránkách knihy ztratíte veškeré iluze o složitosti světa, zbavíte se strachu z cestování a zejména vám dojdou všechny výmluvy na to, proč nezačít cestovat ještě dnes!

Travel Bibli chce každý cestovatel, dopřejte mu ji i vy v tištěné verzi za 590 Kč (poštovné zdarma).

Objednej knihu teď, ať je do Vánoc doma!

V ceně je roční vip členství do klubu neveřejných tipů a další studny nepřeberných informací, které se do knihy buďto nevešli nebo během roku přibudou.

Tenká ledvinka pod oblečení (Ježíšek do teplých krajin)

Ať už se rozhodnete vydat na cesty do tropických rájů nebo městských aglomerací, skrytá ledvinka pod oblečení se vám bude hodit pokaždé, kdy na sobě nebudete mít dostatek kapes a nejste zvyklí nosit malé brašny či kabelky.

Tradiční cestovatelský doplněk by neměl chybět pod stromkem těm, kteří letošní zimu tráví v plavkách a triku u břehů jihovýchodní Asie či v Karibiku.

Osobně bez této ledvinky na tělo nedám ani ránu, takže ji vřele doporučuji. Pohodlně ji naplníte pasem, penězi či telefonem a na těle nebude vůbec vidět. Produkt od Eagle Creek je vyroben z hedvábí, což dodá na prodyšnosti a pohodlí i v teplejších dnech.

Nákup můžete učinit např. na cestovatelskyobchod.cz s vyzvednutím osobně na pobočce mezi terminály 1 a 2 pražského letiště za 576 Kč.

Objednej ledvinku Eagle Creek na cestovatelskyobchod.cz

Peněženka Bellroy Travel (Frequent Flyer Ježíšek)

Pro časté cestovatele jsem vybral jednu specialitu v podobě peněženek Bellroy řady Travel. Na jednu stranu vysoce elegantní doplněk, na stranu druhou praktická peněženka na cestovní pas, věrnostní kartičky, letenky a případně peníze a kreditní karty. Třešničkou na dortu jsou přihrádky na malé pero pro letištní formuláře a na špendlík k iPhonu + simku.

Vysoce kvalitní zpracování zaručí, že peněženka vydrží dobrých pár let a díky pravé kůži budete mít jistotu, že i po pár letech bude stále šik. Kůže s věkem totiž zkrášluje.

Osobně využívám Bellroy Travel pouze pro pas, letenky a věrnostní karty u leteckých společností a hotelových řetězců. Peníze a kreditní karty je lepší nosit odděleně, třeba v dalších modelech Bellroy. Jednoduše si je stejně jako já zamilujete.

Kup elegantní doplněk na cesty - peněženku Bellroy

Ceny peněženek startují na 1.290 Kč, model Travel stojí 2.890 Kč.

Během vánoční akce uplatněte kód CESTUJLEVNE a obdržíte slevu 300 Kč na veškeré produkty Bellroy na gentlemanstore.cz.

Avatar uživatele tom.jirsa
tom.jirsa

Ahoj, 17. nám přijde na obchod a výdejní místo 50ks TravelBible a domluvili jsme se s Bellroy na objednávce Travel Wallet a dalších kousků - passport sleeve :-) (Cestovatelskyobchod.cz)

Avatar uživatele torpy68
torpy68

Škoda,že sa dá na Vianoce kupiť iba v Čechách :( Na Slovensku až po novom roku.No nič...musím si trochu počkať.

Avatar uživatele barbora.kleckova
barbora.kleckova

Nevíte zda půjde Travel Bible koupit i v knihkupectvích v Praze :)? Ráda bych si jí nejdřív prošla, než jí koupím..nejen sobe :D. Dík za skvělý tip :)!

Nepůjde, ale na webu mají 100 stránkovou ukázku, což si myslím, bude stačit na víc než rychlé proběhnutí v knihkupectví :)

Lukáš J.

A dobře dělají (s tím způsobem distribuce), alespoň z toho budou něco mít. :)

Avatar uživatele mar.maf
mar.maf

ještě bych doporučila za mě CESTIKON pro mě tam bylo vše co sem potřebovala o levném cestování vědět proložená útržky z cest spisovatele,skvěle napsáno, přečtěno na jeden zátah rozhodně DOPORUČUJI

Cestikon je určitě také supr, právě ho pročítám v Malajsii :) Nicméně působí na mě obsahem jako takový desert k bibli. Více se soustředí na motivaci a osobní příběh a nejde tolik k věci, což pravda, je více čtivější.

Avatar uživatele Utikalova.l
Utikalova.l

Díky moc za příspěvek, super nápady a tipy! :)

Avatar uživatele stavirom
stavirom

Tak Travel bible mě opravdu nadchla! Nemáte prosím náhodou slevový kupón? :)

Bohužel :) je to novinka a není žádný důvod zlevňovat.

Andrea_Pernik

Jupííí, už viem čo si kúpim na Vianoce - Travel Bible! :D

Lyžování v Rakousku
Kde se lyžuje v roce 2021 během Covidu
Kryštof Hájek 2021-02-11T09:24:00+01:00 22 komentářů

Lyžařská sezóna 2020/2021 dostala ránu v podobě omezení a opatření proti pandemii Covid, která se ve velké míře dotkla i lyžařských středisek. Ta ve většině evropských zemí musela zavřít nebo výrazně…

Prskavky
Rok 2020 z pohledu cestovního ruchu a Pour Féliciter 2021
David Eiselt 2020-12-31T11:42:00+01:00 4 komentáře

Ani tento den nemohu vynechat shrnutí uplynulého roku tak, jak to dělám už 8 let od samotného začátku cestovatelského portálu Cestujlevne.com. Pravdou však je, že by se dal shrnout do jedné…

Seznam zemí, kam se může cestovat bez testu a omezení
Kryštof Hájek 2020-12-06T19:07:00+01:00 56 komentářů

Stále častěji se ptáte, do kterých zemí lze cestovat bez nutnosti negativního testu a dalších omezení. Kromě přehledné mapy světa pro cestovatele jsme pro vás připravili i seznam států, kam…

Kde se nechat otestovat na koronavirus
Kde se nechat testovat na koronavirus před cestou?
David Eiselt 2020-08-16T15:26:00+02:00 32 komentářů

Chystáte se na dovolenou do zahraničí, ale cílová destinace vyžaduje negativní test na nemoc Covid-19? Poradíme vám, kde se můžete nechat otestovat, řekneme, kolik testy stojí i co od nich čekat. …