Rodina na cestě

Vaše "3" nejdůležitější hacky k levnějším letenkám

25 komentářů
2017-08-17T10:54:22+02:00

Předem se omlouvám za trochu neobyčejně bulvární nadpis, ale potřeboval jsem vás zde, na tomto článku. Asi každý, kdo sleduje déle tento server ví, že nejdůležitější při rezervaci levných letenek je čas. Být prostě v první vlně lidí, kteří se dozvědí o akcích tipu Mega hit či v sekci Doporučujeme, je velmi často k nezaplacení, neboť výhodných míst bývá pomálu a kdo dřív přijde, ten jednoduše levněji letí.

Dostávám dotazy ohledně SMS notifikací či placeného přednostního informačního kanálu. V zájmu zachování fair-play a ulehčení si administrace tyto prosby musím odmítat.

Existuje však několik tipů, díky kterým se teď dostanete o pár řad dopředu.

Věnujte mi proto, prosím, 5 minut času a já vám garantuji, že se vám v budoucnu několikrát vrátí.

(1) Jen lajk nestačí, tvořte Facebook s námi

Mezi nejpopulárnější informační kanály stále patří Facebook.com/cestujlevnecom. Bohužel je pravda ta, že zhruba 80% z vás příspěvek neuvidí!

Proč? Za vším hledejte peníze. Facebook je tu proto, aby vydělával. Nutí proto stránky platit si inzerci a zvyšovat tak zobrazení příspěvků.

Jak to obejít? Naštěstí existuje pár fint, kterými si zajistíte vždy zobrazení našich upozornění ve výpisu na vaší facebookové zdi.

Máte nás v To se mi líbí? Přidejte i sledování! Pokaždé vám v horní liště vyskočí červená 1 informující vás o vydání příspěvku (planetka vedle zpráv a nových žádostí o přátelství).

Notifikace v podobě planetky občas vyskočí i po pár desítkách minut, proto na ni není 100% spolehnutí. Co však funguje zcela jistě je výrazné zapojení z vaší strany - like, sdílení, či komentování a hlavně kliknutí na příspěvek! Facebook v daný okamžik ví, že máte o náš obsah zájem a přesune vás mezi ty, kteří obdrží obsah jako první.

Pokud patříte mezi fanoušky sociálních sítí, máme také Twitter a Google+.

(2) Na Seznam.cz jsme jako doma, i u vás

Pokud máte jako domovskou stránku Seznam.cz, není nic jednoduššího než si nás přidat do panelů a sledovat novinky odtud. Rychlost aktualizací není převratná, ale jako denní přehled poslouží Seznam.cz výborně. Po přidání jednoduše panel uchytíte myší a přetáhnete jej na místo tam, kde budete chtít.

(3) Seznam nás zase tolik rád nemá, a ani Gmail!

Neustále naši službu notifikací pomocí e-mailu vylepšujeme, ale ten nejzásadnější krok nezvládneme bez vás. Pokud chcete využívat tuto službu na 100% je nutné, abyste Seznamu, případně Gmailu řekli, že poštu od nás chcete dostávat. Jinak vám totiž budou notifikace padat do složek určených k hromadným zprávám. A to přeci nechceme.

Jak na to? Jednoduše chytněte myší jeden z našich e-mailů a přetáhněte jej do složky Doručené (u gmailu Primární) a vše je hotovo :-). Pokud věta nebyla srozumitelná, příklady uvádím na obrázcích (klikněte pro zvětšení):

Případně gmail..

A že nejste přihlášení do našeho seznamu, který je unifikovaný dle oblasti zájmu? Formulář najdete dole na webu v modrém rámečku. Výběr lokalit si můžete kdykoliv v průběhu změnit, stejně tak i se odhlásit.

Informaci o novém článku odesíláme ihned - dostanete tak včas přesně tu informaci, která vás zajímá.

Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 17. 08. 2017

25 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.