Jak byste se tvářili, kdyby Vám místo zavazadla přijel dárek s Vaším nejtajnějším přáním? Že nevíte? Tak po shlédnutí tohoto videa již vědět budete.

Kanadský nízkonákladový dopravce WestJet miluje Vánoce. A jelikož s Vánocemi jsou spojena i tajná přání, WestJet se jich rozhodl pár splnit. Podívejte se sami, co vše se dá stihnou během letů z kanadského Toronta a Hamiltonu do Calgary.

← Pošli vánoční atmosféru i kamarádům a řekni jim o tomto videu!

Avatar uživatele miki
miki

V bloopers je, jak si jedna říká o ponožky, Santa se ještě ujišťuje a pak dodává něco jako 'budete litovat, že jste si neřekla o televizi' :D Američana ponožky místo TV sice zamrzí, ale bere to sportovně, nejsou tak závistiví. U nás by víc lidí otrávili, než potěšili. A finančně to jinak asi vyšlo skvěle, nakoupili dárky za tisíce dolarů a mají reklamu v hodnotě milionů.

Avatar uživatele porez1
porez1

Reklama na aerolinky pekna, libial se mi.... Do te doby nez jsem s nema o 5 dnu po teto akci letel a chteli mi nauctovat 2,2 kg nadvahy.... Tak asi potrebovali penize na darky. ( K jejich obhajobe a po mensi rozmluve s manazerem se omluvili a popraili pekne vanoce a nic nenauctovali.

Avatar uživatele Chapadlo
Chapadlo

Proc by se Vam meli omlouvat za Vasi nadvahu? Mate jist vice zeleniny ;-)

Avatar uživatele maldanacestach
maldanacestach

Nechystá něco podobného i ČSA? :-)

Avatar uživatele nevitte
nevitte

Pro dobro nás všech doufám že ne :D :D :D :D :D

Avatar uživatele jarbro
jarbro

Virál jak má vypadat aneb skvěle odvedená marketingová práce. Mluví se o nich po celém světě a ještě u toho udělali radost pár lidem :)

Avatar uživatele vszewieczkova
vszewieczkova

Krásné, přeju jim to. :)

Avatar uživatele novotnamonika
novotnamonika

Také mě to rozbrečelo, moc krásný .

Avatar uživatele haseverova
haseverova

krasny.......a ja letos zase nic nedostanu......:-( a ja bych byla urcite spokojena i s tema ponozkama :-) ovsem vsem lidem preji krasne vanoce :-)

Avatar uživatele cradlerws
cradlerws

Super zazitek, moc krasny..to se muze stat asi jen v Kanade

Avatar uživatele adela.skotakova
adela.skotakova

Nádherný :D ale trochu by mě štvalo být ten chlápek s ponožkama, když kolem mě lidi dostávaj tablety :D

Avatar uživatele tirionek
tirionek

Mno, to u Ryanairu nehrozí :-D

Avatar uživatele potucek.jirka
potucek.jirka

nenaštvalo by vás, kdyby jste si řekli skromně o ty ponožky jako tamten pán a pak sledovat jak si další bere telku :D :D skromnost se nevyplácí, aneb pro dobrotu na žebrotu :D jinak moc pěknej nápad ;) více takových akcí.. například v MHD :D :D, co?

nadya

To je hezký!!!! Tolik radosti na jednom místě.

Avatar uživatele p.cech
p.cech

To je krásný a pravdivý komentář.:-)

Avatar uživatele evie.slipcenkova
evie.slipcenkova

Také mě to tady rozbrečelo :D

Avatar uživatele starnas
starnas

No, hezká reklama.

Ondřej Krpálek

Co takhle se na to podívat trochu jinak? Vidět štěstí těch lidí, přát jim to a nebýt jen zapšklý nepřející Čech?

Avatar uživatele uteraptor
uteraptor

Zajímalo by mě kde na to vzali páč si nemyslím že jim na to dala vláda jen tak ... jinak hezké :)

Avatar uživatele pardy.a
pardy.a

Co do toho pleteš vládu? :D jsi sjetej?

Avatar uživatele haupt
haupt

Si zhulenej ? :D jaká vláda tvl :DDD

Avatar uživatele bernatova.m
bernatova.m

K čemu vláda???? Ty výdaje pak půjdou do účetnictví a tím se sníží daňový základ ;-) Ale to je vedlejší, řekla bych, že ten člověk prostě udělal radost a o to mu šlo. Moc krásné video, hezké svátky všem.

Avatar uživatele nikola.malonova
nikola.malonova

jo, pěkné...takové nahlodávající...Vánoce jsou tady ...lidi na měkko :-) Dojemné video :-)

Avatar uživatele alena.smazikova
alena.smazikova

Perfektní! A čyřletý syn mi tu povídá: "Maminko to bylo krásný!"

Avatar uživatele janinka.tingl
janinka.tingl

Normálně jsem se z toho rozbrečela.-)

Avatar uživatele berushga
berushga

Normalne mi to vehnalo slzy do oci...

Avatar uživatele zuzik.andilek
zuzik.andilek

TO je fantastické, tohle v čr nikdy nezažijeme že by někdo někomu zadarmo jen tak něco dal ....

Avatar uživatele b.perry
b.perry

Ale houby, pročby ne? Tohle by mě nenapadlo nikde a pořád hledám nějaký háček... ale ono nic. Jsem si dost jistá, že by to někdo klidně provedl i u nás. jen máme ten problém, že nesedímě před Vánoci na klíně Ježíškovi z obchoďáku, takže bychom to neměli komu říct :D

Avatar uživatele prijmeni.jmeno
prijmeni.jmeno

Hamilton a a Toronto jsou od sebe asi 50 kilometrů a Westjet tuto trasu nenabízí...Šlo o dva lety, jeden z Toronta, druhý s Hamilotnu. To kam byly sm+ěrovány je patrné ze závěrečných titulků, tj. do Calgary.

Lukáš Horák

Díky za upozornění, příspěvek jsme již opravili.

Jak si poprvé půjčit auto v zahraničí
Kryštof Hájek 2019-09-05T09:21:00+02:00 33 komentářů

Na světě existuje spousta destinací, kde to bez půjčeného auta prostě není ono. Ať už chcete poznávat přírodní krásy USA, vydat se napříč Novým Zélandem či Jižní Afrikou, nebo zkrátka jen chcete být…

Kde hledat nejlevnější letenky?
David Eiselt 2019-08-29T14:32:00+02:00 52 komentářů

Žádná správná cestovatelská diskuze se neobejde bez typické otázky „Kde koupím nejlevnější letenky do…?“. Bohužel zejména ve facebookových skupinách, ale i na mnoha webových portálech se dočtete…

Odbavené zavazadlo – cena, váha a rozměry
Kryštof Hájek 2019-08-15T11:57:34+02:00 0 komentářů

I přes trend poslední doby, kdy čím dál více cestovatelů létá jen s příručními zavazadly, se stále najde mnoho lidí, kteří se omezovat nechtějí a rádi si s sebou na dovolenou přibalí více…

Jak dokoupit odbavené zavazadlo k letence
Kryštof Hájek 2019-08-15T11:57:00+02:00 0 komentářů

Časy, kdy letecké společnosti ke každé letence dávaly odbavené zavazadlo zdarma, jsou pryč. Ačkoli si spousta z nás i při delších cestách vystačí jen s příručním zavazadlem, někdy není zbytí a větší…