WestJet: let zakončený velkým vánočním zázrakem!

Napsal

Jak byste se tvářili, kdyby Vám místo zavazadla přijel dárek s Vaším nejtajnějším přáním? Že nevíte? Tak po shlédnutí tohoto videa již vědět budete.

Kanadský nízkonákladový dopravce WestJet miluje Vánoce. A jelikož s Vánocemi jsou spojena i tajná přání, WestJet se jich rozhodl pár splnit. Podívejte se sami, co vše se dá stihnou během letů z kanadského Toronta a Hamiltonu do Calgary.

← Pošli vánoční atmosféru i kamarádům a řekni jim o tomto videu!

Avatar uživatele miki
miki

V bloopers je, jak si jedna říká o ponožky, Santa se ještě ujišťuje a pak dodává něco jako 'budete litovat, že jste si neřekla o televizi' :D Američana ponožky místo TV sice zamrzí, ale bere to sportovně, nejsou tak závistiví. U nás by víc lidí otrávili, než potěšili. A finančně to jinak asi vyšlo skvěle, nakoupili dárky za tisíce dolarů a mají reklamu v hodnotě milionů.

Avatar uživatele porez1
porez1

Reklama na aerolinky pekna, libial se mi.... Do te doby nez jsem s nema o 5 dnu po teto akci letel a chteli mi nauctovat 2,2 kg nadvahy.... Tak asi potrebovali penize na darky. ( K jejich obhajobe a po mensi rozmluve s manazerem se omluvili a popraili pekne vanoce a nic nenauctovali.

Avatar uživatele Chapadlo
Chapadlo

Proc by se Vam meli omlouvat za Vasi nadvahu? Mate jist vice zeleniny ;-)

Avatar uživatele maldanacestach
maldanacestach

Nechystá něco podobného i ČSA? :-)

Avatar uživatele nevitte
nevitte

Pro dobro nás všech doufám že ne :D :D :D :D :D

Avatar uživatele jarbro
jarbro

Virál jak má vypadat aneb skvěle odvedená marketingová práce. Mluví se o nich po celém světě a ještě u toho udělali radost pár lidem :)

Avatar uživatele vszewieczkova
vszewieczkova

Krásné, přeju jim to. :)

Avatar uživatele novotnamonika
novotnamonika

Také mě to rozbrečelo, moc krásný .

Avatar uživatele haseverova
haseverova

krasny.......a ja letos zase nic nedostanu......:-( a ja bych byla urcite spokojena i s tema ponozkama :-) ovsem vsem lidem preji krasne vanoce :-)

Avatar uživatele cradlerws
cradlerws

Super zazitek, moc krasny..to se muze stat asi jen v Kanade

Avatar uživatele adela.skotakova
adela.skotakova

Nádherný :D ale trochu by mě štvalo být ten chlápek s ponožkama, když kolem mě lidi dostávaj tablety :D

Avatar uživatele tirionek
tirionek

Mno, to u Ryanairu nehrozí :-D

Avatar uživatele potucek.jirka
potucek.jirka

nenaštvalo by vás, kdyby jste si řekli skromně o ty ponožky jako tamten pán a pak sledovat jak si další bere telku :D :D skromnost se nevyplácí, aneb pro dobrotu na žebrotu :D jinak moc pěknej nápad ;) více takových akcí.. například v MHD :D :D, co?

nadya

To je hezký!!!! Tolik radosti na jednom místě.

Avatar uživatele p.cech
p.cech

To je krásný a pravdivý komentář.:-)

Avatar uživatele evie.slipcenkova
evie.slipcenkova

Také mě to tady rozbrečelo :D

Avatar uživatele starnas
starnas

No, hezká reklama.

Ondřej Krpálek

Co takhle se na to podívat trochu jinak? Vidět štěstí těch lidí, přát jim to a nebýt jen zapšklý nepřející Čech?

Avatar uživatele uteraptor
uteraptor

Zajímalo by mě kde na to vzali páč si nemyslím že jim na to dala vláda jen tak ... jinak hezké :)

Avatar uživatele pardy.a
pardy.a

Co do toho pleteš vládu? :D jsi sjetej?

Avatar uživatele haupt
haupt

Si zhulenej ? :D jaká vláda tvl :DDD

Avatar uživatele bernatova.m
bernatova.m

K čemu vláda???? Ty výdaje pak půjdou do účetnictví a tím se sníží daňový základ ;-) Ale to je vedlejší, řekla bych, že ten člověk prostě udělal radost a o to mu šlo. Moc krásné video, hezké svátky všem.

Avatar uživatele nikola.malonova
nikola.malonova

jo, pěkné...takové nahlodávající...Vánoce jsou tady ...lidi na měkko :-) Dojemné video :-)

Avatar uživatele alena.smazikova
alena.smazikova

Perfektní! A čyřletý syn mi tu povídá: "Maminko to bylo krásný!"

Avatar uživatele janinka.tingl
janinka.tingl

Normálně jsem se z toho rozbrečela.-)

Avatar uživatele berushga
berushga

Normalne mi to vehnalo slzy do oci...

Avatar uživatele zuzik.andilek
zuzik.andilek

TO je fantastické, tohle v čr nikdy nezažijeme že by někdo někomu zadarmo jen tak něco dal ....

Avatar uživatele b.perry
b.perry

Ale houby, pročby ne? Tohle by mě nenapadlo nikde a pořád hledám nějaký háček... ale ono nic. Jsem si dost jistá, že by to někdo klidně provedl i u nás. jen máme ten problém, že nesedímě před Vánoci na klíně Ježíškovi z obchoďáku, takže bychom to neměli komu říct :D

Avatar uživatele prijmeni.jmeno
prijmeni.jmeno

Hamilton a a Toronto jsou od sebe asi 50 kilometrů a Westjet tuto trasu nenabízí...Šlo o dva lety, jeden z Toronta, druhý s Hamilotnu. To kam byly sm+ěrovány je patrné ze závěrečných titulků, tj. do Calgary.

Lukáš Horák

Díky za upozornění, příspěvek jsme již opravili.

Emirates 2x denně do Prahy
napsal Kryštof Hájek 2018-03-27T11:09:00+02:00 4 komentáře

Po měsících dohadů dnes oblíbená letecká společnost Emirates konečně vydala oficiální tiskovou zprávu o přidání druhé denní frekvence mezi Prahou a Dubají. K odpolednímu letu, který se létá s…

Ryanair začne létat na Ukrajinu. I z Bratislavy
napsal Kryštof Hájek 2018-03-21T17:19:00+01:00 6 komentářů

Po loňském neúspěšném pokusu o spuštění letů na Ukrajinu, který ztroskotal na nedohodě mezi Ryanairem a ukrajinskými úřady, se zdá, že letos je na řadě pokus číslo dva. Zatím jen v mobilní aplikaci…

Ryanair přidává další 2 nové linky z Prahy do Maroka a Izraele
napsal David Eiselt 2018-03-08T10:31:00+01:00 13 komentářů

O tom, že to Ryanair myslí v Praze vážně není už pochyb. Za loňský rok rozšířil svou letovou mapu z PRG do 14 destinací a jen od začátku letošního roku už stihl ohlásit další 3 nové linky do…

Nová linka Norwegian z Prahy do Göteborgu: 1.800 Kč
napsal Kryštof Hájek 2018-03-07T15:39:24+01:00 1 komentář

S poměrně nečekanou novinkou dnes přichází jedna z nejdravěji se rozvíjejících aerolinek na světě Norwegian. Od 27. dubna 2018 spojí Prahu s druhým největším městem ve Švédsku Göteborgem. Staré…