Rodina na cestě

Změnili jsme vzhled stránek - co vše se změnilo?

34 komentářů
2017-08-17T10:54:22+02:00

Téměř jeden a půl roku uplynulo od poslední významné změny vzhledu tohoto portálu. A téměř po 3 měsících práce jsem docílil kýženého výsledku, díky kterému vám mohu představit novou podobu Cestujlevne.com. Změnilo se toho podstatně hodně. Více než grafické změny, která znovu plně respektuje jednoduchost a přehlednost, jsem přidal několik zajímavých zlepšení - máme rádi telefony a umíme filtrovat nabídky.

Pokud jste si v uplynulých týdnech mysleli, že jsme usnuli na vavřínech, nebylo to proto, že jsme neměli co psát, ale proto, že jsme si nechávali obsah do nového kabátu. Měníme totiž nejen design, ale také obsahovou strukturu. Největší novinkou v obsahu bude kompletní změna menu Před cestou. To se své slávy dočká v následujících týdnech, kdy vám postupně nasypeme tolik informací pro začínající i pokročilé cestovatele, že vám ani prodloužené víkendy a dovolená v tomto roce stačit nebudou. Nyní něco málo k naší proměně.

Mobilní verze je tu!

Po příliš ne úspěšném představení mobilní aplikace jsme se rozhodli jít cestou jinou, ekonomicky šetrnější a uživatelsky přívětivější. Nejedná se přímo o mobilní verzi webu, nýbrž o plně responzivní rozhraní. Podporujeme šest hlavních rozlišení mobilních telefonů, tabletů a klasických monitorů. Od teď vždy přehledně.

Co je dále nového?

1) Hlavní novinkou je rozdělení hlavního obsahu. Vyslechli jsme vaše prosby a přidali přehledný způsob k filtrování akčních nabídek, který naleznete ihned na domovské stránce.

2) Zajímají vás nabídky pro konkrétní zemi? Jednoduše klikněte na název u každého náhledu.

3) Nyní ihned víte, kam jsme příspěvek zařadili. Nad každým nadpisem naleznete tzv. drobečkovou navigaci.

4) Pod každým příspěvkem najdete 3 nejnovější akce - už nemusíte překlikávat na hlavní stránku.

5) A nakonec to nejdůležitější - notifikace k nově vydaným příspěvkům. Je pravdou, že již nějaký ten pátek emailové upozornění zasíláme, avšak doposud byla funkce na webu fikaně schována. Nyní se můžete kdykoliv přihlásit pomocí panelu ve spodní části webu. Notifikace odesíláme ihned po zveřejnění příspěvku a změnu preferovaných oblastí či plné odhlášení provedete taktéž kdykoliv v průběhu času.

A co ty reklamy?

Možná se vám bude zdát, že jsou reklamy umístěné na více viditelných místech, zejména na mobilních zařízení. A ano, je to tak. Reklamní plochy neodmyslitelně patří k jakémukoliv projektu, který funguje na bázi bezplatného přístupu. Chceme i nadále zachovat zdarma dostupný obsah a proto hledáme příjmy jinde, které nebolí žádnou ze zúčastněných stran. Reklamní plochy jsou dostatečně oddělené od hlavního obsahu tak, aby nemátly. Pokud chcete vědět více o tom, jak vyděláváme a jak nás můžete podpořit, přečtěte si tento odstavec.

Váš názor je důležitý - jsme tu pro vás

Jen díky vám jsme se mohli dostat do této fáze a poskytovat plnohodnotné informace k levnému cestování. Proto budeme rádi za vaše další podněty, které nemusíte psát ihned, ale kdykoliv si na ně vzpomenete. Jsme otevřeni všem nápadům ve všech směrech fungování.

Narazili jste na některé chyby či nedostatky webu? Sdělte nám je prosím. Zároveň doufáme, že se vám nový vzhled líbí.

Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 17. 08. 2017

34 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.