Ahoj nabízím voucher u společnosti ryanair v hodnotě 1025,88EUR  = 28.211,7Kč  platný do 26.5.2021  prodám za 25.000kč hezký den DAvid  .

Prodám Ryanair voucher

Založil ve fóru Hledám letenku

6 reakcí

Ahoj nabízím voucher u společnosti ryanair v hodnotě 1025,88EUR  = 28.211,7Kč 

platný do 26.5.2021 

prodám za 25.000kč


hezký den DAvid

0

Voucher od Ryanairu za  1000 euro?   I kdyz bych vzal do uvahy  treba koupi  4 letenek najedou, tak porad je to 250  euro   Nejak si nemohu vzpomenout jestli jsem kdy  koupil  u nich letenku co byla  pres  100 euro  

Jinak uprimne  jen 3000 Kc sleva ?   A da se vubec s toho voucheru cerpat postupne ?   Kdyz budu pocitat  let  50 euro  tak to je  20 letenek  nutnych  vycerpat  prakticky   za 10 mesicu  ,kdyz poradne zacinaji litat az od cervence ...

Chce to vic podrobnosti  a vyraznejsi slevu 

0 Citovat

S každou koupenou letenkou musíš koupit ještě jednu Davidovi. A na kurz nekoukej, ten už je taky jinde. 

0 Citovat

@David G: proč zakládáš další vlákno na stejné téma??

0 Citovat

mikir napsal(a):

Voucher od Ryanairu za  1000 euro?   I kdyz bych vzal do uvahy  treba koupi  4 letenek najedou, tak porad je to 250  euro   Nejak si nemohu vzpomenout jestli jsem kdy  koupil  u nich letenku co byla  pres  100 euro  

 

Mikire, predstav si, ze existuji i lide, co cestuji i v sezone, o Vanocich apod. Bez nich bys ty nelital za par korun. To nic nemeni na tom, ze nabidka je extremne nevyhodna.

0 Citovat

pokud vím, Ryanair vystavuje vouchery pouze na jméno, a to pak nejde změnit a tento cestující musí být součástí všech zakoupených letenek placených přes voucher.

Což tedy využitelnost voucherů ještě snižuje.

Čerpání postupně by mělě být možné, nicméně pořád je to zajímavé jen pro cestující stejného jména.


0 Citovat

@ Libor ,bral jsem v uvahu i vanoce  a hlavni sezonu  a  rodinu  4 lidi ...nerikam ,.ze takova castka  neni mozna, ale natolik casto litam z Ryanairem .ze to musi byt umeni  investovat u nich za   1  zpatecni cestu  1000 euro 

ale je to jedno  uz 

@ goro .floodland  jasne uz jsem si to uvedomil .. kdysi mi  z rodiny venovali  vanocni voucher ,byl na me jmeno , chtel jsem ho  uplatnit na let manzelky  a narazil jsem ..musi letetet   i ten  na koho to je napsane ...

Takze v podstate  neprodejne  ,predpokladam ,ze system  voucheru  byt  z jinych duvodu   zustava stejny  

0
6 reakcí