Zdravím všechny cestovatele, Pokud se najde nějaká dobrá duše s tipem, budu nesmírně vděčný. .

Thajsko - přelom leden/únor

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

4 reakce

Zdravím všechny cestovatele, smiley

rád bych udělal přítelkyni překvapení a daroval letenku do Thajska.
Narozky má hned ze začátku února a proto hledám něco s odletem na přelomu ledna a února. Bohužel ani po několikahodinovém pátrání jsem nenašel nic za akceptovatelnou částku (do 13 k max.). Ještě teď si třískám hlavou o zeď, že jsem nevyužil akce s Aeroflotem, ale to už bohužel nemá cenu řešit. smiley
Pokud se najde nějaká dobrá duše s tipem, budu nesmírně vděčný.

0

Právě jsem koupil letenku s Aeroflotem z PRG do BKK (vpodstatě bez čekaček) za 13127 Kč. Mám to sice až na březen, ale koukni přímo na jejich web, bylo tam toho stále dost smiley
P.S. Teď na to ještě koukám, přelom leden/únor se pohybuje za cca 16100 Kč/osoba.

0 Citovat

Na Aeroflot jsem se již díval a na tyto termíny mají cenu už bohužel jinde. smiley
Kromě Thajska se dívám i na Srí Lanku a situace je obdobná...
Zřejmě jsem to trochu zaspal, ale jak se říká naděje umírá poslední... smiley

0 Citovat

Neni to prelom ale treba pelikan ma v akci z Turkama termin 3.2 - 17.2 za 11890kc

kalendar:
https://www.pelikan.cz/cz/web/#/calendars/list/1511

0 Citovat

Moc Vám děkuji za snahu, ale přítelkyně má narozky 2.2, což pro nás znamená odlet cca. 31.1.
V zoufalosti už zkouším všemožné kombinace i ostatní destinace, ale zatím se mi nic nedaří nalézt.
Každopádně ještě jednou mockrát děkuji za pomoc při hledání budu rád za další tipy.

0
4 reakce