Ahoj, nemáte tip na linku, která je obsluhována vrtulníkem a je za rozumnou cenu? Vím, že jednu dobu létal na Lince Tbilisi - Mestie vojenský vrtulník a stálo to pár korun.  Viz. http://zennie.cz/blog/?p=4872 . Pak jsou spoje ve střední Asii, které vozí lidi do BC pod hory - Pik Kommunisma, Chan Tengri atd. většinou se to ale dá koupit jen s balíčkem k výstupu na konkrétní horu. Zajímají mě spíše pravidelné linkyJde mi především o zážitek z letu vrtulníkem a ne o konkrétní spoj :-) Díky za tipyMartin .

Let vrtulníkem

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

14 reakcí

Ahoj,

 nemáte tip na linku, která je obsluhována vrtulníkem a je za rozumnou cenu? Vím, že jednu dobu létal na Lince Tbilisi - Mestie vojenský vrtulník a stálo to pár korun.  Viz. http://zennie.cz/blog/?p=4872 . Pak jsou spoje ve střední Asii, které vozí lidi do BC pod hory - Pik Kommunisma, Chan Tengri atd. většinou se to ale dá koupit jen s balíčkem k výstupu na konkrétní horu. Zajímají mě spíše pravidelné linky

Jde mi především o zážitek z letu vrtulníkem a ne o konkrétní spoj :-) 


Díky za tipy

Martin

0

@grouppen - vsetky deti zavideli malemu cigancatu, ktoreho s popaleninami viezol vrtulnik :D
@martinx - najlacnejsie budu letecke dni, tam su castokrat vyhliadkove lety vrtulnikom za prijatelnu sumu.

0 Citovat

Grouppen je nový Padrino? :-D

0 Citovat

V dobe konani dnech nato v Ostrave jsou vyhlidkove lety snad za 500 ci 600 Kc.

0 Citovat

Grouppen je starý padrino :)

1 Citovat

jo, na Nato days boli a dokonca aj v Castej pri Trnave pri leteckom dni modelarskych lietadiel :) tiez 20-30 euro max

0 Citovat

Díky,
ale i tak. Více než vyhlídkový let, by mě zajímalo, jestli nevíte o nějaké pravidelné lince. Ať to není jenom kolečko, ale transport z bodu A do bodu B

0 Citovat

V ČR existují "vrtulníková taxi", Praha-Brno začíná na nějakých 26000 pro tři osoby. Viděl jsem v NYC a v několika dalších městech přepravu vrtulníkem z letiště do vybraného hotelu a v Mnichově měla Lufthansa nabídku na přepravu z letiště do lyžařských středisek v Alpách, ale nakolik to splní definici "pravidelné linky" těžko říct.
Dovedu si to představit v rámci nějakého island/resort hoppingu v destinacích jako Karibik, Maledivy, ale i tam asi převažují hydroplány/cessny. Největší šance bude ten post-sovětský prostor, kamarád tam letěl vrtulníkem někde na Sibiři, když tam raftovali, ale nemyslím si, že to budou letenky, které si člověk najde na skyscaneru...

0 Citovat

Vrtulníky létají mezi letištěm v Nice a heliportem v Monaku ;)

0 Citovat

Jeden čas byly i v UBERu (Nice-Monako). Chtel jsem mrknout na cenu, ale uz tam nejsou :/

0 Citovat

v Dubaji mi to nabizelo uberChopper kdyz jsem na letisti dal ze chci do Burj Khalifa, cena 650 - 780AED kapacitou 5 - 6 osob...auto pro max. 4 ukazalo 100AED...takze cena za ten zazitek asi relativne prijatelna kdyz je vas vic...ale nezkouseno :-(

0 Citovat

Pravidelná linka funguje mezi Hong Kongem a Macaem, ale cena je hodně vysoká.
http://www.skyshuttlehk.com/

0 Citovat

V Evropě vrtulníky, pokud vím, létají na dvou místech.

1) Společnost Alidaunia na trasách z jihoitalské Foggie na Isole Tremiti, zpáteční letenka by měla stát kolem 100 €.
2) Heli Air Monaco z Nice do Monaka, jednosměrka stojí kolem 140 €.

0 Citovat

Jestli je to ještě aktuální, nyní máš na slevomatu akci na lety vrtulníkem z Mladé Boleslavi. 5 minut za 699 Kč.

0 Citovat

Více o dopravě vrtulníkem na www.taxivrtulnikem.cz provozují leteckou přepravu osob
cena cca 18000,- hodina
vše možno domluvit individuálně.
Létá se z letiště v Brně a nyní možno i z Ostravy. Dle domluvy po celé ČR.

Pro více dotazů můžete psát na email: objednavky@taxivrtulnikem.cz

0
14 reakcí