Zdravim, mate nejake napady na cestu za exotikou na prelome maja a juna? Povedzme od 24.5-8.6 plus minus. Budget okolo 300e. Povodne som chcel do Uzbekistanu, ale uz asi nestiham vybavit viza. V podstate kamkolvek smer Azia (rusko ee). Moznoze severozapadna Afrika este.. .

Maj/jun kamkolvek

Založil ve fóru Hledám letenku

9 reakcí
Zdravim, mate nejake napady na cestu za exotikou na prelome maja a juna? Povedzme od 24.5-8.6 plus minus. Budget okolo 300e. Povodne som chcel do Uzbekistanu, ale uz asi nestiham vybavit viza. V podstate kamkolvek smer Azia (rusko ee). Moznoze severozapadna Afrika este..
0

azerbajdzan otocis za stovku z budapesti:) to sa uz da klasifikovat ako Azia:)

0 Citovat

No jo, je to jedna zo zvazovanych moznosti, ale neviem ci ma co ponuknut na taku dlhu dobu. Videl som este aj Dubaj z Budy za 150e cize aj Oman by prichadzal do uvahy...ale cakam este nejake tipy :) napriklad Indoneziu by som si klido priplatil padika :D (viem, Bali teraz, ale Bali nechcem. Prisiel som, videl som, preskutroval som)

0 Citovat

no ten Oman neni zly napad, ale v tom obdobi to uz bude asi prilis horuce:)

0 Citovat

to bude, uz na prelome aprila a maja je to peklo

0 Citovat

Kks, ved ludia tam normalne ziju predsa ci je maj alebo jul. Viem, ze easy prechadzka to nebude, na druhej strane - moze to byt horsie nez 38°C v rozpalenom bratislavskom betonovom centre? Aspon sa mozes chvachtat v mori. :) a hlavne beriem tu krajinu ako cely package. Aj s tym pocasim :)

0 Citovat

vsak jasne ze tam ziju, schovani doma v klime :D a s kazdym pribudajucim stupnom celzia ta nepohoda nestupa linearne, ale kvadraticky, teda aspon u mna. osobne si myslim ze to velky zmysel nema ist z tepla to este vacsieho tepla a maj/jun je ako stvoreny na vylety do tychto nasich zemepisnych sirok :) tam by bolo asi fakt z "exotiky" najlepsia nejaka stredna Azia, alebo keby sa objavil nejaky Cina openjaw. Prip. keby sa opakovali tie pekne ceny s Air India z Viedne a nejaky sever Indie.

0 Citovat

300€ myslis len cisto letenku alebo komplet?

0 Citovat
baca12 napsal(a):

300€ myslis len cisto letenku alebo komplet?

Iba za letenku.

0 Citovat
tonic napsal(a):

vsak jasne ze tam ziju, schovani doma v klime :D a s kazdym pribudajucim stupnom celzia ta nepohoda nestupa linearne, ale kvadraticky, teda aspon u mna. osobne si myslim ze to velky zmysel nema ist z tepla to este vacsieho tepla a maj/jun je ako stvoreny na vylety do tychto nasich zemepisnych sirok :) tam by bolo asi fakt z "exotiky" najlepsia nejaka stredna Azia, alebo keby sa objavil nejaky Cina openjaw. Prip. keby sa opakovali tie pekne ceny s Air India z Viedne a nejaky sever Indie.

No ved ano - povodny plan bol Uzbekistan alebo Tajikistan - ale kedze najlacnejsie to tam vidim za 330e a viem, ze da sa aj za kilecko, nebudem to silit predsa :) bol som akurat v irane a necheckoval letenky a usla mi PC akcia.. openjaw v cine bol ten sen, ktory som dufal, ze mi sem niekto supne :D.

0
9 reakcí