Chystám se uzavřít jednorázové cestovní pojištění. Rád bych dobrou pojistku. Zatím jsem vždy využil  nejdražší variantu Excellent od AXA(s 50% slevou), ale teď četl jsem zkušenosti klientů s touto pojišťovnou a nic moc.  Máte nějakou zkušenost či doporučení? .

Cestovní pojištění-zkušenosti, doporučení

Založil ve fóru Co se nevešlo

4 reakce

Chystám se uzavřít jednorázové cestovní pojištění. Rád bych dobrou pojistku. Zatím jsem vždy využil  nejdražší variantu Excellent od AXA(s 50% slevou), ale teď četl jsem zkušenosti klientů s touto pojišťovnou a nic moc.  Máte nějakou zkušenost či doporučení?

0

Osobna skusenost s plnenim od CSOB a prave od AXA (zruseny let) a oboje relativne v pohode (CSOB bez kecu ale trvalo to, AXA najprv trochu potrebovala vysvetlit svoje vlastne poistne podmienky ale v konecnom dosledku bola rychlejsia)

0 Citovat

Nabizi se otazka, jestli ma cenu vubec nejaky recenze cist… 

Ja mam jednu jedinou zkusenost prave s AXA. 

Pominu-li, ze vyplaceni penez trvalo asi 4 mesice, vsechny dokumenty si nechali poslat snad 3x a neustale se snazili zdrzovat a vymlouvali se na likvidatora, jak kdyby cekali, ze ja to vzdam a prestanu jim volat

… tak jde o zkusenost pozitivni. Penize poslali a ja nabyl trosku zkusenosti.

0 Citovat

Born2Win napsal(a):

Nabizi se otazka, jestli ma cenu vubec nejaky recenze cist… 

Ja mam jednu jedinou zkusenost prave s AXA. 

Pominu-li, ze vyplaceni penez trvalo asi 4 mesice, vsechny dokumenty si nechali poslat snad 3x a neustale se snazili zdrzovat a vymlouvali se na likvidatora, jak kdyby cekali, ze ja to vzdam a prestanu jim volat

… tak jde o zkusenost pozitivni. Penize poslali a ja nabyl trosku zkusenosti.


Je to tak. Axa je pojištovna jako každá jiná. Všechny do jedné nemají chut platit. Člověk se prostě nesmí nechat otrávit.
0 Citovat

Mam dobrou zkusenost s Generali. Vylohy proplatili hned bez problemu, promptni komunikace.

0
4 reakce