Ahoj. Letím 30.12. na Bali a kamarádka mě vystrašila, že tam slaví koncem roku nějaký svátek, kdy vůbec nic nefunguje a ani se nevychází ven, aby člověk nebyl uhranutý. Nemohu se toho nikde dopátrat, ale nerada bych si na ten den naplánovala nějaký přejezd nebo výlet. Může mi někdo poradit? Dík .

Bali - svátky

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

2 reakce

Ahoj. Letím 30.12. na Bali a kamarádka mě vystrašila, že tam slaví koncem roku nějaký svátek, kdy vůbec nic nefunguje a ani se nevychází ven, aby člověk nebyl uhranutý. Nemohu se toho nikde dopátrat, ale nerada bych si na ten den naplánovala nějaký přejezd nebo výlet. Může mi někdo poradit? Dík

0

Je to tradiční asijský svátek - něco podobného jako v Mexiku Día de Muertos. Jen s tím rozdílem, že zde nejsou oslavováni mrtví, ale padlé ženy. V ulicích jsou průvody, masky, hodně se pije, tancuje a souloží. Je to takový svátek prostitutek.

Není to nic co by Evropana nějak ohrožovalo pokud si tedy vezme kondom.

0 Citovat

Asi myslíš "Saka New Year - Nyepi Day" neboli, kdy místní oslavují příchod nového roku. Letos to připadá na 17. března a skutečně nic nefunguje - http://etabroad.com/cs/den-kdy-p...k-na-bali/

0
2 reakce