Nema nekdo typ na mistni autopujcovnu v Preveze . pripadne oblast  Parga , nebo Lefkada ? Bezne zname autopujcovny a jejich ceny i podminky si najdu sam lehce ,prijde mi ale ,ze se zvedly  nehorazne  ceny pujcovneho , navic se jedna o konec cervna  a prvni tyden v cervenci  sam jsem uz v Recku nekolikrat auto pujcoval a i u techto pujcoven co znam to vylezlo nahoru moc  Diky za typ .

Pujceni auta v Recku

Založil ve fóru Půjčení auta

8 reakcí

Nema nekdo typ na mistni autopujcovnu v Preveze . pripadne oblast  Parga , nebo Lefkada ? Bezne zname autopujcovny a jejich ceny i podminky si najdu sam lehce ,prijde mi ale ,ze se zvedly  nehorazne  ceny pujcovneho , navic se jedna o konec cervna  a prvni tyden v cervenci  sam jsem uz v Recku nekolikrat auto pujcoval a i u techto pujcoven co znam to vylezlo nahoru moc  Diky za typ

0

tip, ty type!

0 Citovat

@Daniel , zkus si to vygooglit a zjistis , ze to pochazi z anglictiny a gramaticky je to dobre v obou pripadech ,jen vyznam je v cestine s tvrdym jiny ... ,ale az budes zit 20 let mimo CR, tak jsem zvedavy na tvou gramatiku ...,radeji mi teda zkus dat tip na tu pujcovnu -)

0 Citovat

Takže je to gramaticky nesmysl, na to fakt není potřeba nic googlit. Mimochodem řekl bych, že co to tady sleduju, tak Daniel žije už roky v Sev. Irsku.....

0 Citovat

@eremi nehajim se ,nakonec mi to je celkem fuk , ale gramticky nesmysl to neni, jen je spatne vyznam , v jakem p[ripade to je pouzito .. a ano pouzil jsem to spatne , ale resime tu cestovani a ne gramatiku ... Mimochodem funkcnost stranek , kdyz se mi pres Google Chrome nejde ani odhlasit , nejdou posilat osobni zpravy , je plno dalsich chyb , to je myslim podstatnejsi , nez chyba v pravopise https://www.pravopisne.cz/2011/10/tip-x-typ/

0 Citovat

Slovo typ samozrejme existuje akorat znamena neco uplne jinyho nez tip :)

0 Citovat

tak zatim ziji toliko 10 let mimo CR, ale nic ze sve materske moravstiny jsem nezapomnel. Samozrejme jsem si vedom toho, ze me gramaticke okenko melo nulovy prinos k vyreseni tveho problemu. Toliko jsem jemne upozornil na nesvar, ktery se opakovane objevuje v diskuzich. A stokrat opakovana lez se muze stat pravdou. A to bychom zde opravdu neradi videli. S vulgaritami problem nemam, ale pres hrube gramaticke chyby se neprenesu. Preji brzke rozlousknuti problemu s cenou pujcovneho v top turisticke casti roku v Recku.

0 Citovat

Daniel napsal(a):

A stokrat opakovana lez se muze stat pravdou. A to bychom zde opravdu neradi videli. S vulgaritami problem nemam, ale pres hrube gramaticke chyby se neprenesu. 


Na této stránce autoři  letenky celkem pravidelně "promují" a jiných podobných masakrů mateřštiny jsou tu fůry. 

0 Citovat

Tak fajn , priste vm , ze mam psat  cyp  a  ne typ  -))  ja zase osobne  na jakychkoliv  diskuzich neresim gramatiku , ale je pro mne dulezity obsah  a tak nejak si s chuti rypnu do lidi ,co tohle resi , ale kazdy je nejaky  takze  v pohode, jinak  s tou oblasti  a  obdobim  problem je , to me bylo jasne , v Recku jsme uz  auto pujcovali  , ovsem jen na ostrovech  a o Kanarech ani nemluvim a taky to bylo v top obdobi  , na  Jamajce  jsme si auto nakonec  kvuli ceny nepujcili  i kdyz jsem pozdeji skoro litoval , ovsem necekal jsem ze to ted  bude az tak odlisne ,celkove me prijde , ze autopujcovny sly dost hodne nahoru , at uz je to kdekoliv , alespon v hlavni sezone ,

0
8 reakcí