Rezervace auta - chyba v tarifu

Napsal d.lukac 2018-05-19T13:27:26+02:00 ve fóru Půjčení auta
6 odpovědí

Zdravím,

má tady někdo prosím zkušenosti se špatným chybovým tarifem u půjčovny aut?

Rezervoval jsem si auto zhruba za třetinu běžné ceny, rezervace v systemu u Avisu stále platí, ale došel mi email přímo od pobočky, že je rezervace provedená s chybovým tarifem.

Popravdě mi nedošlo, že je to tak levné, protože mi byl Avis doporučen, že je nejlevnejší.

Teď mi jde o to, zda jsem rezervací už uzavřel smlouvu, kterou mi nemohou vypovědět. Z pobočky mi napsali, že mám rezervaci zrušit a jestli chci, tak udělat novou za správnou cenu.

Díky za rady.

David

Smlouvu můžeš vždycky vypovědět, jde o to, jaké sankce s tím budou spojené, v tomto případě taháš za kratší konec a pokud se budeš chtít něčeho domáhat, tak zřejmě pouze soudně. Což už bude dávno poté, co auto potřebuješ.

Když ti sami napsali, že máš rezervaci zrušit... 

Jojo, nějaký divný to je. Kdyby chtěli a mohli, tak ti tu rezervaci snad zruší sami, ne?

Před lety jsem měl chybný tarif u Alamo/National - 14 dní luxury v USA asi za $180 a nikdo nic neřešil, nicméně tam se dá odbavit v kiosku a s personálem vůbec nepřijdeš do styku, když nechceš. 

já měl půjčené SUV na 10 dní v Panamě letos v únoru za 1600 Kč u Sixtu, což byla asi osmina ostatních cen, nicméně žádný mail mi před vyzvednutím nepřišel, takže jsem byl jen připraven, že po mě budou chtít u přepážky něco doplatit, ale nestalo se tak, dostal jsem skoro nové auto a vše bylo naprosto v pořádku, ale to je asi trochu jiný případ...

Poděkoval bych jim za informaci a sdělil jim, že k rušení nemáš důvod, že máš rezervaci potvrzenou, auto potřebuješ a cena ti vyhovuje.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!