Rad bych si pujcil auto v Porto (Portugalsko), ale nechci vyuzivat pujcovny typu Avis nebo Hertz ani podobne servery jako rentalcars.com. Nemate tak typ na nejakou mistni spolehlivou pujcovnu, kde bych si mohl rezervovat auto dopredu pres internet? .

Pujceni auta Porto

Založil(a) ve fóru Půjčení auta

Rad bych si pujcil auto v Porto (Portugalsko), ale nechci vyuzivat pujcovny typu Avis nebo Hertz ani podobne servery jako rentalcars.com. Nemate tak typ na nejakou mistni spolehlivou pujcovnu, kde bych si mohl rezervovat auto dopredu pres internet?

0

Ahoj, kromě Kanárů (PlusCar) používám všude www.rhinocarhire.com a neměl jsem zatím problém...

0 Citovat

tak Rhino patri pod Travejigsaw..takze velky hrac :) skor ma zaujima, ze preco OP trva na lokalnych pozicovniach?

0 Citovat

Já když to zkouším s nimi vyhledat  na Madeiře,tak všechny auta jsou limitována 480 km za týden...

0 Citovat

Když vy furt chcete objevovat Ameriku.

0 Citovat

Já nic objevovat nechci,jen tím chci říct,že díky tomu limitu je to pro mě nepoužitelné...

0 Citovat

Na Madeire som síce nebol, ale však tých 480km by mohlo stačiť na tú rozlohu

0 Citovat

Když nebudeš moc jezdit... ono se to nezdá, ale naskáče to. Zajedeš na východ, pak na západ, prokřižuješ vnitrozemí... ale to omezení mě teda překvapuje, půjčoval jsem u Madeira Rent, stálo to asi 70E na 5 dní a o najetých km nikde žádná zmínka nebyla...

0 Citovat

tonic napsal(a):

Na Madride som síce nebol, ale však tých 480km by mohlo stačiť na tú rozlohu

Tys nebyl v Madridu?

Nic,pokus o vtip :-)

0 Citovat

autocorrect na telefone :)) a ani v Madride som nebol :D

0 Citovat

Pridavam se k mareneca. Za 3 tydny budu potrebovat pujcit auto v Portu. Nejaky tipy na spolehlivy pujcovny? Diky.

0 Citovat

zkus www.ofran.cz - maximální spokojenost

0 Citovat

aaaa, ofran sme tu davno nemali

0 Citovat

Nema nekdo tip na spolehlivou pujcovnu v Lisabonu? Neco a lá Plus car na Kanarech? 

0 Citovat

Jak rozeznáš spolehlivou od nespolehlivé? Já měl teď půjčeno od Record90 a spokojenost...

0 Citovat

mirjur napsal(a):

Jak rozeznáš spolehlivou od nespolehlivé? Já měl teď půjčeno od Record90 a spokojenost...

Samozrejme tezko. Ale hledam presne nejake zkusenosti, jako mas ty. Nerad bych si pujcil u nejake mistni Goldcar. A vsechny mezinarodni spolecnosti maji spoluucast pres 1000eur..

0 Citovat

Spoluúčasti se můžeš vyhnout, když si koupíš plné pojištění. Ten Record90 mi taky bloknul asi tisícovku + 80 na benzín, pokud bych před vrácením nenatankoval. To se netýká jen mezinárodních společností. Nebo si pro klid můžeš připojistit spoluúčast u třetí strany, u nás to dělá např. AXA za pár korun....

0 Citovat

Vetsinou Economycar , mimo Kanary a v Recku jsem taky zacal pujcovat v mistnich pujcovanach .U Economy mi hlavne vadilo,,ze dopredu ,nez jsem zaplatil  tu malou zalohu ,jsem nevedel od koho to bude .Jinak vesmes na miste pak plne pojisteni ,coz umoznovalo se vyhnout depozitu nespokojeny jsem byl ale jen v Edinburgu a pak trosku na Mauriciu  Na Madeire uz nevim od koho to presne bylo ,ale v pohode ,stejne jako dvakrat ve Faru  

0 Citovat

mirjur napsal(a):

Spoluúčasti se můžeš vyhnout, když si koupíš plné pojištění. Ten Record90 mi taky bloknul asi tisícovku + 80 na benzín, pokud bych před vrácením nenatankoval. To se netýká jen mezinárodních společností. Nebo si pro klid můžeš připojistit spoluúčast u třetí strany, u nás to dělá např. AXA za pár korun....

Nevim ,jestli se ted v posledni dobe neco zmenilo .ale depozit 1000 euro jsem neplatil nikdy ,podle meho to lze nejak vyridit vzdycky na miste  ,sice asi draz ,nez pres tu treti stranu ,ale ja se osobne snazim depozitu vzdycky vyhnout ,proto me zajima od koho pujcuju ,protoze tam pak lze dohledat jestli nejaky depozit bude a kolik 

0 Citovat

Depozit mi nevadi, ale spoluucast pri kradezi atd. ve vysi cca 1500eur je teda palka a to si radeji priplatim za pujceni, byt za to casto chteji treba 10eur na den minimalne. 

0 Citovat

Neco jsem nasel https://www.madloboscarhire.com/en/,

ale zda se to byt drahe

0 Citovat

V Lisabonu jsem bral auto napřímo u Centauro. Mrkni na jejich web... Mají tam i variantu vč pojištění. 

0 Citovat

potřeboval bych osvědčenou půjčovnu v Portu, s full pojištěním - nechci řešit trable, nicméně objednávání je poměrně dost složité a nepřehledné, vlastně není vůbec poznat co vše je v pojištění zahrnuté - aspoň takový mám pocit z půjčoven, ceny vycházejí velmi rozličně a dle toho jsem také více opatrný, dáte prosím tip? předem vřelý dík!

0 Citovat

mirda, požičaj si auto priamo zo stránok nadnárodných spoločností, najlepšie sú: Avis, Budget a Hertz. Nezabudni zvoliť ČR ako krajinu pobytu. U Avisu a Budgetu budeš musieť dokúpiť plné poistenie, podľa mojich skúseností je doplatok okolo 50% ceny požičania. S Hertzom mám málo skúseností.

0 Citovat

V portu jsem bral auto přímo od Recordgo s plným pojištěním. Vše bez problémů. Když se u nich na webu registrujes, tak dostaneš ještě slevu 10%. 

0