Pujceni auta Porto

Napsal mareneca 2018-06-07T12:52:21+02:00 ve fóru Půjčení auta
12 odpovědí

Rad bych si pujcil auto v Porto (Portugalsko), ale nechci vyuzivat pujcovny typu Avis nebo Hertz ani podobne servery jako rentalcars.com. Nemate tak typ na nejakou mistni spolehlivou pujcovnu, kde bych si mohl rezervovat auto dopredu pres internet?

Ahoj, kromě Kanárů (PlusCar) používám všude www.rhinocarhire.com a neměl jsem zatím problém...

tak Rhino patri pod Travejigsaw..takze velky hrac :) skor ma zaujima, ze preco OP trva na lokalnych pozicovniach?

Já když to zkouším s nimi vyhledat  na Madeiře,tak všechny auta jsou limitována 480 km za týden...

Když vy furt chcete objevovat Ameriku.

Já nic objevovat nechci,jen tím chci říct,že díky tomu limitu je to pro mě nepoužitelné...

Na Madeire som síce nebol, ale však tých 480km by mohlo stačiť na tú rozlohu

Když nebudeš moc jezdit... ono se to nezdá, ale naskáče to. Zajedeš na východ, pak na západ, prokřižuješ vnitrozemí... ale to omezení mě teda překvapuje, půjčoval jsem u Madeira Rent, stálo to asi 70E na 5 dní a o najetých km nikde žádná zmínka nebyla...

tonic napsal(a):

Na Madride som síce nebol, ale však tých 480km by mohlo stačiť na tú rozlohu

Tys nebyl v Madridu?

Nic,pokus o vtip :-)

autocorrect na telefone :)) a ani v Madride som nebol :D

Pridavam se k mareneca. Za 3 tydny budu potrebovat pujcit auto v Portu. Nejaky tipy na spolehlivy pujcovny? Diky.

zkus www.ofran.cz - maximální spokojenost

aaaa, ofran sme tu davno nemali

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!