Catania (Sicilie) letiště

Založil(a) před 4 lety mmksvestky ve fóru Půjčení auta

Terish napsal(a):

Ahoj, nechci zakládat nové vlákno, tak se zeptám tady - nějaké doporučení na půjčovnu v Trapani na letišti? Koukám, že tam je i Sicily by Car, má s nimi někdo další zkušenost? Jediné, co mi trochu vadí je to, že odlet máme 9:20 a otevírají 7:30, tak aby to bylo dost času... :) I když na TPS jsem už byla a vím, že je to mini letiště a dá se kdyžtak proběhnout od securitky ke gate za pár minut, ale i tak. :)) Předem díky za odpověď! 

Tak si odpovím sama, kdyby někdo někdy hledal - Sicily by Car super, bookováno přímo na jejich stránkách, auto jsme dostali během deseti minut, vráceno ani ne za pět minut. Dokonce jsme s nima přes telefon i vykomunikovali prodloužení auta během pobytu, byli moc ochotní. Nesnažili se nám ani vecpat nic extra a žádný překvápko se nekonalo. Auto v super stavu. :) Kartu chtěli jen kreditku.

0 Citovat

Myslite, ze je pravdepodobne mozne stihnut vratit auto v pozicovni vzdialenej 500m od terminalu, ktora otvara rano o 8:00 a stihnut odlet s wizzairom o 9:05 (len s prirucnou batozinou) v novembri uz cez zimnu letovu sezonu? Teda asi ake su rychle security kontroly na tomto letisku? Dakujem.

0 Citovat

Bych byl zpocený už den předem... Íčka dorazí o 5 minut později a jsi v (_|_) 

0 Citovat

indierock napsal(a):

Myslite, ze je pravdepodobne mozne stihnut vratit auto v pozicovni vzdialenej 500m od terminalu, ktora otvara rano o 8:00 a stihnut odlet s wizzairom o 9:05 

Známa odovzdávala auto v Brindisi (juh Talianska) do požičovne, ktorá sa mala otvárať o 8:00, pričom ešte 8:20 tam nebol nikto zo zamestnancov.

Čím viac na juh Talianska ideš, tým viac sú otváracie hodiny len približný informatívny údaj. Možno ešte v letnej sezóne by som dúfal, že to otvoria naozaj hneď ráno, aby mali obrat. 

0 Citovat

Jasně, tam už to je Afrika, jak říkají Italové ze severu:-)

0 Citovat

Ahoj, máte prosím někdo pozitivní zkušenost s půjčením auta v Brindisi? Díky 

0 Citovat

A jak to souvisí s Catanií nebo aspoň Sicílií?

0 Citovat

Nechtěla jsem zakládat nové vlákno. Lidé se v tomto vlaknu vyjadřovali k pujceni auta v ramci IT, tak snad se moc nestalo...

0 Citovat

Pravidelně objednávám auta přes https://hespac.com/rentalcz.htm zatim to vždy bylo bezchybne. Voucher na email do 15 minut od rezervace.

0 Citovat

Zmažte niekto tú reklamu.

1