Leo Express

Napsal Bear 2014-06-06T08:32:55+02:00 ve fóru Železniční doprava

Z cestování Leo expresem jsem už taky vyléčen. V dubnu jsem letěl na Bali z Vidně a jako nejlepší spojeni z Ostravy jsem zvolil Leo expres bus. Vlakem je tato cesta easy ale časově to nevycházelo. Bus dojel do Ostravy z 20 min zpožděním ale dojel .Bus provozuje polská společnost v barvách Leo expresu. Cestou zastávka v Olomouci a pak už směr Brno. Cca 25 km před Brnem na D1 autobus začal vařit až řidič pochopil že dále nedojede tak bus na dálnici v odstavném pruhu odstavil Po 30 min  kdy se pokoušeli bus opravit začal steward volat že má v buse 6 lidí co jedou na letiště at zajistí nahradní dopravu. Bylo mu zděleno že si máme počkat na opravu busu. Po hodině stání jsem zavolal na info linku kde jsem popsal situaci a že za 4,5hodiny nám odlíta letadlo . Bylo mi zděleno at si zavolám do polska od kud  je autobus. Na polske infolince mi pouze zdělily že nemají na to kapacitu a at si počkáme nebo si zajistíme náhradní odvoz což jsme byli nuceni udělat . Letadlo jsme stihli ale jsem zvědav jak se zachová nyní Leo expres když budu požadovat kompenzaci

Hele smutné, přeji úspěch s kompenzací. Na druhou stranu ten češtin překonává i Mikira:-)

Muzu se neco zeptat? Videl nekdo na tech poprve zavedenych spojech do Krakova jizdenky v hlasene cene 109 Korun? A vubec ne mohl jsem nalezt treba jednu jizdenku az pridali v cervnu spoje na srpen, ted zase pridali pristi mesic, stejne pak ceny na libovolne polske stanice vyhladava pouze za 3-krat vic nez dostupne jizdenky do Bohumina (od 99 Kc)... :/ nevim, asi polsko to neni Svycarsko a tak doufam ze ty polske "svycarske" vlaky ne budou jen pro turisty z UAE cestujici z Osvetime a zpet (jinak nelze vyuzit z duvodu JR).

Dnes LE nabízí při nabití kreditu "leo korun" 25 % navíc při částce 1000 Kč a více. Platné do dnešní půlnoci.

15% sleva z tarifu dospělý, platí do 31.3.2019, třeba se někomu bude hodit - více info tady https://www.leoexpress.com/cs/sl...-cestovani

1) 183543852989407

2) 183901395801827

3) 183861925414069

taky daruji nekolik slev, mam jich mnozstvi - staci napsat SZ.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!