1. Fórum
  2. Železniční doprava
  3. Parkování ve Vídni - parktiger

Parkování ve Vídni - parktiger

Napsal Kateřina 2019-02-03T09:41:42+01:00 ve fóru Železniční doprava
7 odpovědí

Ahoj měla bych dotaz, 17.3. bych chtela nechat auto v parktigeru, musí být předem zarezervováno? Nebo stačív ten den jen přijet? A jak je to s dopravou na letiště. Děkuji moc za odpovědi.

Ahoj, rozhodne je lepsi si to booknut dopredu pres jejich webovky. Na tech se mimo jine pise i doprava, je to vlakem 2 zastavky na letiste, jizda 6 minut (1,8 €)

Pokiaľ viem tak fyzicky tam ani nikto nie je... platba sa rieši online, rezervácia online a akurát tam občas niekto skontroluje ŠPZky. 

Presne tak, žiadna závora ani človeka. Booknite dopredu, prinajhoršom sa dá aj zrušiť min. 24 hodín vopred

Je třeba bookovat dopředu, SPZ kontrolujou kamery hned na příjezdu, další jsou rozmístěné po celém areálu. Jak už psali výše, na místě nikdo není.

Marek Sourak napsal(a):

Ahoj, rozhodne je lepsi si to booknut dopredu pres jejich webovky. Na tech se mimo jine pise i doprava, je to vlakem 2 zastavky na letiste, jizda 6 minut (1,8 €)

Super děkuji moc

Zdravím, ještě dotaz k parkování zde. Parkoviště jsem objednal a zaplatil, ale nepřišel mi žádný email. Je to normální? Jen jsem si opsal po zaplacení číslo rezervace. Děkuji

Mne prisiel, pozri spam, alebo im napis

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!