1. Fórum
  2. Půjčení auta
  3. Půjčení auta v NY

Půjčení auta v NY

Napsal Pavel 2019-02-28T11:55:35+01:00 ve fóru Půjčení auta
10 odpovědí

Zdravím,

v květnu si na letišti La Guardia plánuji půjčit auto na 2 dny. Vybral jsem půjčovnu Enterprise.

Když se podívám na ‪enterprise.com‬, nabízí mi to nejlevnější auto za zhruba 185 dolarů, bez pojištění LDW a SLP.

Když se podívám na ‪enterpriserentacar.cz‬, nejlevnější auto je za cca 3500 Kč (155 dolarů) a pojištění LDW a SLP jsou součástí.

Je to možné? Když budu rezervovat na české stránce, bude rezervace platná? Máte někdo zkušenost?

Díky za odpovědi.

Jak píše ta naše mazaná komunistka, auto v NY blbost. Jinak přes tady tisíckrát propírané brokery to bude za mid-size pod 100,- EUR se vším všudy bez spoluúčasti atd.

Auto si tam pujcim, o tom neni potreba diskutovat. 

Jen jsem chtel vedet, proc je rozdil mezi ceskou a americkou strankou Enterprise. 

Může se stát, že bude cena levnější přes CZ stránky, minulý rok jsme měli stejnou zkušenost s Alamem. 

Mimochodem - nakonec jsme půjčovali v Avis v New Jersey, které vycházelo cenově nejlépe přes Rentalcars

Kdybyste si nechal poradil, tak se auto dá sehnat i kolem 105 EUR.

Prostě si chce půjčit auto, tak mu necpi nějaký taxíky. Asi k tomu má důvod.

NY neznamena jen New York City. Autem pojedu jeden den do mesta Huntington a druhy den do Asbury Park v New Jersey. Takze taxi asi ne.

Auto si vyber přes skyscanner, dostaneš lepší cenu.

Ahoj, nainstaluj si aplikáciu Turo - better than car rental je to aplikácia ako Airbnb len pre vozidlá. Mám to otestované práve v NY a vyjde ťa to lacnejšie ako požičovne. Tento rok sa chystáme do Californie a tiež som rezervoval cez Turo.

Možná to vyjde levněji, ale ne vždy. Problém je i pojištění, které když si koupíte přes Turo, má spoluúčast 500,- USD nebo v základu 3000,-  a samozřejmě se na to nevztahují pojištění spoluúčasti externích pojišťoven. Mohou se platit další poplatky třeba za přistavení vozu atd. Není to rozhodně řešení pro každého.

Tak áno, všetko má svoje výhody a nevýhody, to už si musí vybrať  sám. Keď som vyberal auto cez Turo ,tak som mal na výber z 3 typov poistenia

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!