Zdravím,v květnu si na letišti La Guardia plánuji půjčit auto na 2 dny. Vybral jsem půjčovnu Enterprise.Když se podívám na ‪enterprise.com‬, nabízí mi to nejlevnější auto za zhruba 185 dolarů, bez pojištění LDW a SLP.Když se podívám na ‪enterpriserentacar.cz‬, nejlevnější auto je za cca 3500 Kč (155 dolarů) a pojištění LDW a SLP jsou součástí.Je to možné? Když budu rezervovat na české stránce, bude rezervace platná? Máte někdo zkušenost?Díky za odpovědi. .

Půjčení auta v NY

Založil(a) ve fóru Půjčení auta

10 reakcí

Zdravím,


v květnu si na letišti La Guardia plánuji půjčit auto na 2 dny. Vybral jsem půjčovnu Enterprise.


Když se podívám na ‪enterprise.com‬, nabízí mi to nejlevnější auto za zhruba 185 dolarů, bez pojištění LDW a SLP.


Když se podívám na ‪enterpriserentacar.cz‬, nejlevnější auto je za cca 3500 Kč (155 dolarů) a pojištění LDW a SLP jsou součástí.


Je to možné? Když budu rezervovat na české stránce, bude rezervace platná? Máte někdo zkušenost?


Díky za odpovědi.

0

Jak píše ta naše mazaná komunistka, auto v NY blbost. Jinak přes tady tisíckrát propírané brokery to bude za mid-size pod 100,- EUR se vším všudy bez spoluúčasti atd.

0 Citovat

Auto si tam pujcim, o tom neni potreba diskutovat. 


Jen jsem chtel vedet, proc je rozdil mezi ceskou a americkou strankou Enterprise. 



0 Citovat

Může se stát, že bude cena levnější přes CZ stránky, minulý rok jsme měli stejnou zkušenost s Alamem. 

Mimochodem - nakonec jsme půjčovali v Avis v New Jersey, které vycházelo cenově nejlépe přes Rentalcars
0 Citovat

Kdybyste si nechal poradil, tak se auto dá sehnat i kolem 105 EUR.

0 Citovat

Prostě si chce půjčit auto, tak mu necpi nějaký taxíky. Asi k tomu má důvod.

0 Citovat

NY neznamena jen New York City. Autem pojedu jeden den do mesta Huntington a druhy den do Asbury Park v New Jersey. Takze taxi asi ne.

0 Citovat

Auto si vyber přes skyscanner, dostaneš lepší cenu.

0 Citovat

Ahoj, nainstaluj si aplikáciu Turo - better than car rental je to aplikácia ako Airbnb len pre vozidlá. Mám to otestované práve v NY a vyjde ťa to lacnejšie ako požičovne. Tento rok sa chystáme do Californie a tiež som rezervoval cez Turo.

0 Citovat

Možná to vyjde levněji, ale ne vždy. Problém je i pojištění, které když si koupíte přes Turo, má spoluúčast 500,- USD nebo v základu 3000,-  a samozřejmě se na to nevztahují pojištění spoluúčasti externích pojišťoven. Mohou se platit další poplatky třeba za přistavení vozu atd. Není to rozhodně řešení pro každého.

0 Citovat

Tak áno, všetko má svoje výhody a nevýhody, to už si musí vybrať  sám. Keď som vyberal auto cez Turo ,tak som mal na výber z 3 typov poistenia

0
10 reakcí