1. Fórum
  2. Půjčení auta
  3. Cesta z LA do Seattle

Cesta z LA do Seattle

Napsal Petr Petrýdes 2019-03-15T23:29:05+01:00 ve fóru Půjčení auta
2 odpovědí

Dobrý večer všem,

Chystáme se na dovolenou do USA na 16 dní (26.4 do 11.5). Potřebujeme si na cestování půjčit auto, každopádně bych chtěl poprosit o nějaké tipy na co nejvýhodnější půjčení. Poslední dva měsíce koukám na všechny větší půjčovny v USA, zdali nebude nějaká akce, ale pořád se mi nic rozumného nedaří najít.

Od počátku jsem preferoval přímé půjčení od Budget.com (zkušenost už z minula, že to bylo docela dobré), kde to vychází na 780 dollarů - Hyundai Elantra. Dle všeho je v tom vše, co potřebujeme = pojištění, apod. Taky do toho započítávají ten jednosměrný poplatek ($300).

Každopádně dneska jsem narazil na nabídku od rentalcars.com přes Alamo, která vychází o maličko výhodněji (10500 + $250 one way fee). Nejsem si jistý ale, zdali tomu věřit. Nerad bych si naběhl a rentalcars nemám žádnou zkušenost. 

A jako poslední věc jsem objevil v rámci tohoto fóra, že  se lidi dostali na úplně jiné částky = výhodnější a lepší typy vozů. 

Dokážete někdo rozumně poradit, co si vybrat, nebo kouknout? Budu vám vděčný.

Díky moc,

Petr

Přes billiger mietwagen máte na váš termín auto velikosti Ford Focus za US$ 517.

Petr76 napsal(a):

Přes billiger mietwagen máte na váš termín auto velikosti Ford Focus za US$ 517.

Díky moc za radu. Auto jsem rezervoval. Snad to bude v pohodě a nevyběhnou nějaký skrytý poplatky. Dušují se, že nic takového nehorzí :) Prostě mi chybí zkušenost s těmito servery.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!