Mauritius - půjčovna Holiday Autos

Napsal g.tomisova 2019-03-18T08:52:42+01:00 ve fóru Půjčení auta
10 odpovědí

Prosím o radu, máte někdo zkušenosti s půjčovnou aut Holiday Autos? Dívám se na půjčení auta na Mauritiu na 2-3 týdny a cena se mi nezdá. Přes Rentalscar (se kterýma mám dobré zkušenosti) je cena za cca 20 dní 19tis s pojištěním, přes Holiday Autos 13tis. Půjčovali jste si už někdo přes ně?

Děkuju

Holidayautos nie je požičovňa, ale len sprostredkovateľ (rovnako ako Rentalcars). 

Požičovňa nebude Holidayautos, ani Rentalcars , ale konkrétna spoločnosť (Avis, Budget, Hertz... atd).

Čiže otázka by nemala smerovať na skúsenosti s Holidayautos, ale na skúsenosti s tou (nám neznámou) lacnejšou požičovňou, ktorá sa dá nájsť cez Holidayautos.

Ano, samozřejmě jsem chtěla napsat zprostředkovatel no a napsala půjčovna. Moje otázka je, máte zkušenosti se zprostředkovatelem Holidays Autos? A taky s půjčovnou Ola mauritius, kterou jsem díky tohoto zprostředkovatele našla? Děkuju

Z touhle pujcovnou nemam zkusenost ,meli jsme pujceno od Royal ,ale doporucuju si velice peclive  auto prohlednout ,pripadne ofotit a na Mauritiu  taky neni asi na skodu mit  pojisteni bez spoluucasti

Díky mocdobrý den všem,o  velikonocích letíme na Mauritius ,budeme se dopravovat jak autem z ubytování po příletu, tak lokálními busy a na závěr si chceme půjčit cca na 5-7dní auto.Nedáte někdo z vlastní zkušenosti o tip na půjčovnu aut ve Flic and Flac ?

g.tomisova napsal(a):

Ano, samozřejmě jsem chtěla napsat zprostředkovatel no a napsala půjčovna. Moje otázka je, máte zkušenosti se zprostředkovatelem Holidays Autos? A taky s půjčovnou Ola mauritius, kterou jsem díky tohoto zprostředkovatele našla? Děkuju

S OLA Mauritius mám fajn zkušenosti, půjčovali jsme si přes ně auto cca před 5 lety a vše v pohodě. Dokonce je na jejich webu někde v referencích ještě moje hodnocení. :) Týpek nás čekal na letišti, zajel s námi natankovat a pak nás jen poprosil, jestli bychom ho cestou vyhodili u něj doma, takže pohodový přístup a mnohem nižší cena než u mezinárodních půjčoven.

Ad Proky - díky

J+M napsal(a):

Ad Proky - díky

Není zač. ;) A shodou okolností jsme bydleli ve Flic-en-Flac, ale půjčovali jsme tedy hned po příletu na letišti. Teď jsem koukal, že za 12 dní nás pronájem auta vyšel do 9 000 Kč.

J+M napsal(a):

Díky mocdobrý den všem,o  velikonocích letíme na Mauritius ,budeme se dopravovat jak autem z ubytování po příletu, tak lokálními busy a na závěr si chceme půjčit cca na 5-7dní auto.Nedáte někdo z vlastní zkušenosti o tip na půjčovnu aut ve Flic and Flac ?

Auto jsem si na Mauriciu pujcoval na ruznych mistech. Nikde nebyl problem. Nejhorsi cenu jsem dostal na letisti, nejlepsi na flic en flac (kousek od Sparu smerem k plazi - jmeno si jiz nepamatuji). Auta jsou vetsinou v dost spatnem stavu a doporucuji predtim nafotit.

A vyplati se smlouvat - ikdyz maji fixed price, tak vetsinou pujci levneji. Taky zalezi na sezone a kolik maji volnych aut

Díky všem za rady. Z toho co píšete chápu, že doporučujete si klidně půjčit auto až tam a ne dopředu?

my jsme si pujcovali od Maki car rental a super, cena byla na 12 dní asi 7 tis, plus bylo fajn, že nám dovezli auto kam jsme chtěli a odevzdali ho na letišti, navíc brali na depozit i klasický kreditní karty a peníze byli 2 dny po odevzdání auta na účtě

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!