Ahoj, chystáme se v létě autem do Anglie. Nemáte náhodou někdo zkušenost, zda se lístky na trajekt dají koupit přímo až při příjezdu do přístavu a o kolik je to třeba dražší než při zakoupení onlline?  .

Lístek na trajekt do Anglie

Založil ve fóru Vodní doprava

5 reakcí

Ahoj, chystáme se v létě autem do Anglie. Nemáte náhodou někdo zkušenost, zda se lístky na trajekt dají koupit přímo až při příjezdu do přístavu a o kolik je to třeba dražší než při zakoupení onlline?

0

Je to mnohem levnější než nákup online. Stačí jít do přístavu a koupit si lístek na trajekt, který se vám líbí.

0 Citovat

Super, moc díky za radu. Báli jsme se, že to bude na místě třeba dvakrát dražší než při platbě předem.

0 Citovat

Dobrý den, mám rád plavby jako ty. Řekněte mi prosím, kde jste plavali?V poslední době mám rád námořní plavby.

 Je to velmi zajímavé.Moje přítelkyně mě odtáhla plavda ladi . Byla to cesta v Praze.

 Mimochodem, mohu poradit skvělé místo https://prahatrip.cz/ .Vstupenky nakupujeme pouze tam!

0 Citovat

@olezhkayo - a Budapest by ste neskusili?

0 Citovat

DimikUK napsal(a):


A naucit se cesky nechcete?

I have moved to Czech few weeks ago. And have been starting to learning language. Need more practice. This is one of a reasons why I am here)

0
5 reakcí