1. Fórum
  2. Železniční doprava
  3. Hlavní nádraží Praha v noci

Hlavní nádraží Praha v noci

Napsal polaknatalie 2019-05-14T08:29:18+02:00 ve fóru Železniční doprava

mikire tvoje výklady práva a povinností cestujícího jsou klasicky směšné. Je povinností každého cestujícího nastoupit do vozidla s platnou jízdenkou a tu si označit, je jen Tvůj problém, že jízdenku nemáš a nikoho nemusí a nebude zajímat, že zrovna tu Tvou tam neprodávají. 

K údajnému českému bordelu a tvé představě, že zrovna pro tebe musí být nachystané jízdenky za 16 Kč. Zrovna v Praze máš takových možností, jak si koupit jízdenku, že se to nedá srovnat s většinou velkoměst na světě. A že si ji nejsi schopen koupit je zase jen Tvůj problém. Mě zase fascinuje, že jako dlouholetý obyvatel vyspělé západoevropské země (:))))) tady řešíš 16 Kč v tom českém bordelu, když nás tady zrovna přijedeš oblažit svou přítomností. A jedna rada, možná i Tebe už mohlo napadnout si těch jízdenek koupit víc najednou, když už si je kupuješ a máš opakovaně problém na letišti.

Jinak jen asi Ty můžeš srovnávat ceny jízdenek v Praze (1,3 milionů obyvatel) a Wroclawi (600 tisíc obyvatel). A k těm nesmyslům o vyspělosti zemí, k tomu je už úplně zbytečný se vyjadřovat.

mikir napsal(a):

V novych automatech  pred letistnim terminalem .ani vevnitr v terminalu, se jizdenka za 16 Kc v automatu neprodava !

Pokud se nepletu, tak za 16 je i dětská. To se na celém letišti nedá koupit dětský lístek na autobus? Tomu se mi nechce věřit.. 

Jinak tvá obhajoba před revizorem neobstojí. Abys nebyl překvapený, kdybys ho potkal. 

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!