Dobrý den, chci se zeptat, jak je to aktuálně se situací na pražském nádraží v nočních hodinách (00:00-3:00). Je to vhodné místo na čekání na autobusový spoj? Jak je to tam bezpečné/nebezpečné? .

Hlavní nádraží Praha v noci

Založil(a) ve fóru Železniční doprava

Vojtěch Horský napsal(a):

Noční příměstské vlaky už přes dva roky nejezdí. Takže důvod bude jiný.

Hmmm, pravda. Sorry za mystifikaci, je vidět, že už dlouho jezdím z hospody moc brzo :) :)

0 Citovat

V noci to zamykají a otevírají až cca 15 min. před odjezdem prvního vlaku (Hlavní i Masarykovo n.).

0 Citovat

Tak být otevřené non-stop, je tam plno existencí z nedalekého Sherwoodu. A třeba tvůj vlak bude mít větší než menší zpoždění a nebudeš na Hlaváku čekat skoro vůbec ;)

0 Citovat

Hmm, nevím co je 15 min před odjezdem prvního vlaku :-)

Přísun od Zličína cca ve 3 hodiny, tak doufám, než se stihnu se všema "postiskat" tak budou otvírat!?

0 Citovat

Takže Flixem na Zličín a pak na vlak? Ze Zličína se v noci dost blbě dostává... :D

0 Citovat

Někdy lze ze Zličína v noci popojít na zastávku Sídliště Řepy a odtamtud už vyjíždějí noční tramvaje.

0 Citovat

Hoši, díky, nee, mám přibližovalo od místnich, tak to neřeším.Oni Zličín znají ale neznají zase nádr:-)

Jen jsem potřebovala zhodnotit zda pokračovat Flixem přes Brno,(eé), nebo čekat v Praze a jet taťkou Jančurou. Pomohli jste mi, takže dík 👍

0 Citovat

Mıchal napsal(a):

Tak být otevřené non-stop, je tam plno existencí z nedalekého Sherwoodu. A třeba tvůj vlak bude mít větší než menší zpoždění a nebudeš na Hlaváku čekat skoro vůbec ;)

přesně :D

0