1. Fórum
  2. Vodní doprava
  3. Trajekt - Kanárské ostrovy (Tenerife - La Gomera)

Trajekt - Kanárské ostrovy (Tenerife - La Gomera)

Napsal muisa 2019-11-13T14:29:47+01:00 ve fóru Vodní doprava
2 odpovědí

Ahoj, rád bych se zeptal těch, kteří mají zkušenost s cestování trajektem se společností Armas (s autem) na Kanárských ostrovech, konkrétně mezi Tenerife (Los Cristianos) a La Gomerou (San Sebastián de La Gomera ).

Jízdenky budu objednávat dopředu a emailem mi přijde lístek, který si vytisknu a pak předložím obsluze? Tzn., žádný chech-in jako u letenek?

Jak dlouho dopředu být v přístavu? Stačí 30 min?

Dále až přijedu do přístavu a zařadím se za ostatní auta, musím vyhledat pracovníka a ukázat mu lístek nebo stačí sedět v autě a oni si nás obejdou?  Díky

Poradim jen castecne ,pluli jsme s Armasem i  s Fred Olsen ,ale bez  auta  a auto si pujcili  az na Gomere  , listky jsme rezervovali dopredu ,prijde  email, to si vytisknes ,ale  palubku na lod  obdrzis az v pristavu , v nekterych pripadech se nahlasis  v jejich  office jinak pri nastupu na  lod .po kontrole dokladu dostanes palubku chteji videt i pas a ted si nejsem jisty,jestli nahodou i zpatecku , autem tam musis byt  hodinu  predem ,30 minut staci jen pro pesi bez  auta ,ale  bylo to dost plne  a  tak muze byt fronta , podminky a podrobnosti muzes nacist  tady 


https://www.navieraarmas.com/en/...cuentes_en


 

Na většině trajektů je půlhodina málo (to jim tak zabere zajištění celého trajektu po nalodění posledního auta), takže to bude minimálně hodina! 

A většinou se do přístaviště projíždí  nějakou branou nebo tam jsou "pikolíci" a řídí si, jak se auta postaví (větší auta potřebují postavit jinam...)

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!