Letíme větší skupinka a musíme brát 2 auta (vyjdou levněji než jedno velké).  Vypadá to, že ale kreditku máme jen my. Můžu vzít na jednu kreditku 2 auta? Respektive je možné vzít auto na jinou kreditku než řidiče?  Je samozřejmě možnost, vzít 2 auta na moje jméno a u druhého povolit druhého řidiče, ale za 1. to vyjde dráž, za 2. nevím, jak by se v půjčovně dívali, kdybych bral 2 auta. Jedeme rodina, takže o peníze se nebojím. Děkuju.  .

Půjčení více aut na jednu kreditku

Založil(a) ve fóru Půjčení auta

4 reakce

Letíme větší skupinka a musíme brát 2 auta (vyjdou levněji než jedno velké). 

Vypadá to, že ale kreditku máme jen my. Můžu vzít na jednu kreditku 2 auta? Respektive je možné vzít auto na jinou kreditku než řidiče? 

Je samozřejmě možnost, vzít 2 auta na moje jméno a u druhého povolit druhého řidiče, ale za 1. to vyjde dráž, za 2. nevím, jak by se v půjčovně dívali, kdybych bral 2 auta.
Jedeme rodina, takže o peníze se nebojím.

Děkuju.

0

Zalezi asi kde. V Jordansku s tym nemali problem ze pouzijeme kreditku na ine meno ako bude vodic. Vo vacsine pripadov ale vyzaduju kreditku na meno vodica...

0 Citovat

OK, dík. Radši vyřídí novou.


0 Citovat

Já měl za to, že na jméno řidiče musí být jeho kreditka. Dalo by se to vyřídit druhým řidičem... 

0 Citovat

2 půjčovny- jednou s druhym ridicem zdarma. Kreditka musi byt na jmeno ridice.

0
4 reakce