Mam takovy problem, rezervovala jsem si auto pres rentalcars.com, pres nejaky starsi odkaz, ktery jsem mela par tydnu ulozeny a kde byla nizsi cena. Rezervace je po zadani meho mailu videt, ma sve cislo, penize se strhly. Ale porad mi to pise, ze se ceka na potvrzeni z te pujcovny (Centauro). Ze na vyrizeni maji 48 hodin. Pokud se pujcovna neozve do te doby, ozve se pry samotne rentalcars.com. 48 hodin davno uplynulo, email nemam ani od jednech. Ani jeden email. Prestoze jsou penize strzeny. Co ted s tim? Psala jsem pres messenger na Centauro, napsali mi, ze to musi vyresit rentalcars.com. Nechapu. Stalo se vam to nekomu? Co s tim?  .

Pujceni auta na Mallorce

Založil(a) ve fóru Půjčení auta

3 reakce

Mam takovy problem, rezervovala jsem si auto pres rentalcars.com, pres nejaky starsi odkaz, ktery jsem mela par tydnu ulozeny a kde byla nizsi cena. Rezervace je po zadani meho mailu videt, ma sve cislo, penize se strhly. Ale porad mi to pise, ze se ceka na potvrzeni z te pujcovny (Centauro). Ze na vyrizeni maji 48 hodin. Pokud se pujcovna neozve do te doby, ozve se pry samotne rentalcars.com. 48 hodin davno uplynulo, email nemam ani od jednech. Ani jeden email. Prestoze jsou penize strzeny. Co ted s tim? Psala jsem pres messenger na Centauro, napsali mi, ze to musi vyresit rentalcars.com. Nechapu. Stalo se vam to nekomu? Co s tim?

0

Zrejme to naozaj musí vyriešiť rentalcars.com, keďže peniaze strhol on (alebo sú len blokované na karte?).

Najjednoduchšie zatelefonovať na ich číslo cez pracovné dni, je tam aj podpora v českom jazyku, prípadne napísať mail s dotazom.

0 Citovat

jery napsal(a):

Zrejme to naozaj musí vyriešiť rentalcars.com, keďže peniaze strhol on (alebo sú len blokované na karte?).

Najjednoduchšie zatelefonovať na ich číslo cez pracovné dni, je tam aj podpora v českom jazyku, prípadne napísať mail s dotazom.

Nejsou blokovane, jsou realne strzene… Zkousela jsem napsat na mail rentalcars, pokud se zitra neozvou, zkusim tu platbu pres banku zrusit.

0 Citovat

Zkusit do rentalcars zavolat a zkusit to vyřešit s podporou? Pokud teda uváděná čísla fungují  a s podporou je rozumná řeč https://www.rentalcars.com/cs/contact/

0
3 reakce