Ahoj cestovatelé, Martine, chci se zeptat ohledně Rentalcars, protože jsem přes ně nikdy nebookoval a hádám, že někteří z Vás určitě ano. Vybral jsem si auto a v podmínkách u této rezervace je napsáno, ž 0 Kč spoluúčast a 0 Kč pro případ krádeže. Znamená to, že už mi teda nebudou nic víc účtovat na místě a pojištění už mám v ceně nebo je to často jinak a snaží se Vám říct, že pojištění nemáte?  .

Půjčení auta v Los Angeles přes Rentalcars

Založil(a) ve fóru Půjčení auta

3 reakce

Ahoj cestovatelé,

Martine, chci se zeptat ohledně Rentalcars, protože jsem přes ně nikdy nebookoval a hádám, že někteří z Vás určitě ano. Vybral jsem si auto a v podmínkách u této rezervace je napsáno, ž 0 Kč spoluúčast a 0 Kč pro případ krádeže. Znamená to, že už mi teda nebudou nic víc účtovat na místě a pojištění už mám v ceně nebo je to často jinak a snaží se Vám říct, že pojištění nemáte?


7914a1bc-53eb-43e8-82a9-3ca74448e273.jpg

0

Off topic - kdybys chtěl kód na 10% slevu u Rentalcars, tak jich mám od Bookingu asi miliardu, takže klidně piš SZ.

0 Citovat

Ano to je normální. V Kalifornii je pro cizince automaticky v ceně plné pojištění bez spoluúčasti. 

0 Citovat

Kajman77 napsal(a):

Off topic - kdybys chtěl kód na 10% slevu u Rentalcars, tak jich mám od Bookingu asi miliardu, takže klidně piš SZ.

To bych ti byl moc vděčný, píšu SZ

0
3 reakce