Zdravím, měl bych dotaz ohledně půjčení auta. Jedeme do Guatemaly a už mi nestihne přijít fyzicky karta, od ČSOB mastercard word elite, ale budu ji mít uloženou v telefonu. Máte někdo zkušenosti s tím, že si půjčíte auto a máte kartu uloženou jen v telefonu?  Fyzicky budu mít nějaké debetní, ale rád bych použil tu kreditní.    Díky za rady   .

Půjčení auta bez fyzické karty

Založil ve fóru Půjčení auta

11 reakcí

Zdravím, měl bych dotaz ohledně půjčení auta. Jedeme do Guatemaly a už mi nestihne přijít fyzicky karta, od ČSOB mastercard word elite, ale budu ji mít uloženou v telefonu.

Máte někdo zkušenosti s tím, že si půjčíte auto a máte kartu uloženou jen v telefonu? 

Fyzicky budu mít nějaké debetní, ale rád bych použil tu kreditní. 

 

Díky za rady 

0

Hodně štěstí. Naštěstí se dá cestovat i jinak, než autem.

1 Citovat

To nefunguje, jedine fyzicky plastova karticka. Mivaji to napsane i v podminkach pujcovny.

0 Citovat

co to jako znamena “ulozenou v telefonu”?  jako ze v apple payi? nebo mate na mysli jen kartu tak jak je ulozena v aplikaci csob bankovnictvi ve funkci “ukazat kartu”?

0 Citovat

Půjčovny mají v podmínkách i vytištěný voucher, tohle asi neprojde..

0 Citovat

V Guatemale to asi neprojde, ale už se mi párkrát stalo, že když jsem si objednal pojištění od půjčovny, tak nechtěli žádnou spoluúčast a tím pádem vidět ani kartu. 

0 Citovat

Pavel Krcho napsal(a):

co to jako znamena “ulozenou v telefonu”?  jako ze v apple payi? nebo mate na mysli jen kartu tak jak je ulozena v aplikaci csob bankovnictvi ve funkci “ukazat kartu”?

 

Jj mám ji v google pay, (I v čsob, kde jde vidět i jméno) takže s ní normálně platit jde, bezkontakně. Takže kdyby tam měli bezkontaktní terminál, tak by to nemusel být problém, ne? 😀 

0 Citovat

MichaelH napsal(a):

V Guatemale to asi neprojde, ale už se mi párkrát stalo, že když jsem si objednal pojištění od půjčovny, tak nechtěli žádnou spoluúčast a tím pádem vidět ani kartu. 

 

Taky si říkám, že když seženu půjčovnu, kde půjde všechno zaplatit online i s full coverem, tak by to mohlo vyjít

 

I když jsem chtěl vzít hertz s jejich platinum kartou která je k mastercard word elite, ale to asi neklapne 

0 Citovat

Nevím, kdy letíš, ale co požádat o expresní vydání té karty? Nevím, kdy jedeš, ale to bývá třeba do tří dnů a ne do týdne. Byť za poplatek.

0 Citovat

Nelidd napsal(a):

[citace="Pavel Krcho"]

co to jako znamena “ulozenou v telefonu”?  jako ze v apple payi? nebo mate na mysli jen kartu tak jak je ulozena v aplikaci csob bankovnictvi ve funkci “ukazat kartu”?

 

Jj mám ji v google pay, (I v čsob, kde jde vidět i jméno) takže s ní normálně platit jde, bezkontakně. Takže kdyby tam měli bezkontaktní terminál, tak by to nemusel být problém, ne? 😀 

[/citace]

 

guatemalu nevim neznam, ale ve spanelsku jak rezervace zalohy, tak nasledna platba nebyl pres apple pay problem. a google pay je v podstate to same.

0 Citovat

Standa 009 napsal(a):

Nevím, kdy letíš, ale co požádat o expresní vydání té karty? Nevím, kdy jedeš, ale to bývá třeba do tří dnů a ne do týdne. Byť za poplatek.

 

Tohle jsem včera řešil na pobočce, ale musel bych první zrušit online žádost, pak dát novou a pak je otázka jestli by mi schválili žádost hned, nebo za den, dva a už by se to nestihlo vůbec... Tak radši risknu platbu telefonem, nebo debitkou 

0 Citovat

Pavel Krcho napsal(a):

[citace="Nelidd "]

[citace="Pavel Krcho"]

co to jako znamena “ulozenou v telefonu”?  jako ze v apple payi? nebo mate na mysli jen kartu tak jak je ulozena v aplikaci csob bankovnictvi ve funkci “ukazat kartu”?

 

Jj mám ji v google pay, (I v čsob, kde jde vidět i jméno) takže s ní normálně platit jde, bezkontakně. Takže kdyby tam měli bezkontaktní terminál, tak by to nemusel být problém, ne? 😀 

[/citace]

 

guatemalu nevim neznam, ale ve spanelsku jak rezervace zalohy, tak nasledna platba nebyl pres apple pay problem. a google pay je v podstate to same.

[/citace]

No, tak nějak jsem si to představoval 😀 Teď jen doufat v bezkontaktní terminál v Guatemale 😀

0
11 reakcí