Ahoj! Bohužel nam na posledni chvili odrekl spolucestující na roadtrip do Španělska, a tak hledáme někoho, kdo by s námi cestu v termínu 16.8. až 4.9., podnikl 🙂 Jedna se o cestu z Brna, pak zastavujeme v Monacu, projedeme jižní Francii, Andorru, Španělsko, Portugalsko. Potom následuje pauza u moře v Malaze ve Španělsku a pak zpět přes sever Francie a Paříž domů 🙂 Je možné podniknout i jen část cesty s tím, že vás můžeme vyložit na letišti v Madridu. Hledáme hlavně někoho, koho takovéto cestování baví a nevadí mu trochu nekomfortu 🙂 Jinak jsme skupina lidí ve věku 21 - 31 let 🙂  .

Roadtrip do Španělska a zpět

Založil ve fóru Půjčení auta

4 reakce

Ahoj! Bohužel nam na posledni chvili odrekl spolucestující na roadtrip do Španělska, a tak hledáme někoho, kdo by s námi cestu v termínu 16.8. až 4.9., podnikl 🙂 Jedna se o cestu z Brna, pak zastavujeme v Monacu, projedeme jižní Francii, Andorru, Španělsko, Portugalsko. Potom následuje pauza u moře v Malaze ve Španělsku a pak zpět přes sever Francie a Paříž domů 🙂 Je možné podniknout i jen část cesty s tím, že vás můžeme vyložit na letišti v Madridu. Hledáme hlavně někoho, koho takovéto cestování baví a nevadí mu trochu nekomfortu 🙂 Jinak jsme skupina lidí ve věku 21 - 31 let 🙂

0

Ahoj! Bohužel nam na posledni chvili odrekl spolucestující na roadtrip do Španělska, a tak hledáme někoho, kdo by s námi cestu v termínu 16.8. až 4.9., podnikl 🙂 Jedna se o cestu z Brna, pak zastavujeme v Monacu, projedeme jižní Francii, Andorru, Španělsko, Portugalsko. Potom následuje pauza u moře v Malaze ve Španělsku a pak zpět přes sever Francie a Paříž domů 🙂 Je možné podniknout i jen část cesty s tím, že vás můžeme vyložit na letišti v Madridu. Hledáme hlavně někoho, koho takovéto cestování baví a nevadí mu trochu nekomfortu 🙂 Jinak jsme skupina lidí ve věku 21 - 31 let 🙂

0 Citovat

Skupina cita predpokladam alespon 4 lidi (2 nebo 3 lidi bych rekl asi konkretni pocet). To je malo na obsazeni auta?

0 Citovat

Zajímá mě jen cesta tam - kolik chceš za 25 migrantů?

1 Citovat

Zdravím, zanedlouho se chystám na podobný roadtrip, jen až koncem října :-(. Jinak bych se ráda přidala. I tak se zeptám - jak řešíte auto? Jedete svým, či si půjčujete z půjčovny? Já mám v plánu doletět na sever Španělska a tam si půjčit karavan, se kterým podél pobřeží až do Barcelony, přes Portugalsko a Gibraltar. Jak budete řešit jídlo, a co pojištění? Berete si cestovní, a jak s autem? Nevím, jestli bude stačit od půjčovny, či si spíš najít nějaké havarijko přes srovnator a pojistit se extra, třeba na rozbité sklo (to už se mi stalo)...

0
4 reakce